Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Un pret pt asa ceva?

Link

114 lei/oe in stoc

 

Salut, m-ar interesa si pe mine asa un termostat(Behr). Stii cumva sa imi spui cam in cat timp ar ajunge la mine?(Cluj)

120 lei,poti daca il vrei sa treci maine sa il ridici,este in stoc

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

salut set arcuri fata spate cat costa ? ax08734

arc fata 80 eur/buc/oe sau spate 86 eur/buc/oe; cele de producator se poate sa aiba alt numar de spire,dar potrivesc cu aproximatie :) astfel :

spate 120 lei/buc/magnum,165 lei/cs,150 lei/lesjofors ; fata 145 lei/kayaba,175 lei lesjofors ; kayaba si lesjofors sunt marci premium

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan, am nevoie de un pret la cablu spirala din volan asa mi-a zis electricianul pentru airbagul de la sofer, am volan sport cu comenzi, masina este E46 320d 150cp din 2003, serie sasiu FY22840. Am cautat pe realoem.com dar nu m-am descurcat.
Link to comment
Share on other sites

Ciao,

 

Am depus 910 lei in contul de la Carpatica pentru ce am vorbit:

4 filtre + 6L ulei + 2 bielete de directie (lemforder) + 2 bucsi bara stabilizatoare (lemforder) + placute frana fata ATE.

Ma anunti cand le trimiti sa iau legatura cu Adi la Bucuresti.

O zi buna

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

imi dai te rog un pret pentru piesa de mai jos pentru un BMW e90 318D din 09/2006

 

Basic DDE control unit

___http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC11&mospid=48821&btnr=13_0966&hg=13&fg=15

 

part number: 13617808124

 

piesa de pe masina are alt cod in caz ca nu gasesti codul de pe realoem: 0 281 013 502 producator Bosch. mai apare si codul: DDE 7 803 372.

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan, am nevoie de un pret la cablu spirala din volan asa mi-a zis electricianul pentru airbagul de la sofer, am volan sport cu comenzi, masina este E46 320d 150cp din 2003, serie sasiu FY22840. Am cautat pe realoem.com dar nu m-am descurcat.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=32_1173&hg=32&fg=35 piesa 4 ? daca da,96 lei

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

imi dai te rog un pret pentru piesa de mai jos pentru un BMW e90 318D din 09/2006

 

Basic DDE control unit

___http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC11&mospid=48821&btnr=13_0966&hg=13&fg=15

 

part number: 13617808124

 

piesa de pe masina are alt cod in caz ca nu gasesti codul de pe realoem: 0 281 013 502 producator Bosch. mai apare si codul: DDE 7 803 372.

 

Merci.

1020 euro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.