Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

se pare ca deocamdata sticlele de far nu sunt livrabile; am daca vrei sa iti ofer la 270 lei/buc/bosch sau 280 lei/buc/original ; daca nu o sa iti trimit doar butonul volam radio

 

 

se poate,doar ca banii ii vei achita in acest caz in cont bancar,ai pm cu datele

e vreo sansa pt sticlele ce le-am solicitat pana la sfarsitul lunii?

Link to comment
Share on other sites

e vreo sansa pt sticlele ce le-am solicitat pana la sfarsitul lunii?

da-mi te rog un pret pt o nuca piele neagra in 6 trepte(complet piele, naturala) si un suport pahare si suport monede,ambele pe negru(alea ce vin in consola centrala sub cotiera la e 46 2004 fl ca nu pot plati curierul doar pt butonul ala.Astept rasp tau

Link to comment
Share on other sites

da-mi te rog un pret pt o nuca piele neagra in 6 trepte(complet piele, naturala) si un suport pahare si suport monede,ambele pe negru(alea ce vin in consola centrala sub cotiera la e 46 2004 fl ca nu pot plati curierul doar pt butonul ala.Astept rasp tau

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=25_0347&hg=25&fg=10&lang=en

tip piesa 2 264 lei sau in plus si cu emblema M 200 lei;

sau tip piesa 3 ,tot cu M si model scurt 230 lei ;

suport pahare 90 lei,suport monezi 90 lei

 

pret electroventilator (de la radiator) 320d VIN CF66566

 

 

merci

poti sa-mi spui daca arata asa : http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=17_0142&hg=17&fg=05&lang=en sau asa :

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=64_0920&hg=64&fg=55&lang=en

 

Canale Frana m e46 , capac carlig bara m Technik fata ai cumva?

capac carlig 121 lei,canal frana 221 lei+184 lei

Link to comment
Share on other sites

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=25_0347&hg=25&fg=10&lang=en

tip piesa 2 264 lei sau in plus si cu emblema M 200 lei;

sau tip piesa 3 ,tot cu M si model scurt 230 lei ;

suport pahare 90 lei,suport monezi 90 lei

 

raman suportii aceia de pahar si monede pe negru,butonul volum si nu inteleg cum e cu nuca aia. 200 lei e din piele neagra si inscriptionata in 6 trepte sau la astia 200 adaug si pe cei 264 lei? te rog lumineaza-ma ca vreu sa ajunga la mine cat mai repede

Link to comment
Share on other sites

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=25_0347&hg=25&fg=10&lang=en

tip piesa 2 264 lei sau in plus si cu emblema M 200 lei;

sau tip piesa 3 ,tot cu M si model scurt 230 lei ;

suport pahare 90 lei,suport monezi 90 lei

 

raman suportii aceia de pahar si monede pe negru,butonul volum si nu inteleg cum e cu nuca aia. 200 lei e din piele neagra si inscriptionata in 6 trepte sau la astia 200 adaug si pe cei 264 lei? te rog lumineaza-ma ca vreu sa ajunga la mine cat mai repede

exista 3 variante,nu adaugi nimic in plus la pret; ori 200 lei (cu emblema m) ori 264 fara emblema m + a treia varianta nuca cu m dar mai mica decat primele 2 la 230 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

revin cu alte cereri, pompa de benzina, siemens vdo, ultimele 7 KA21406, anul 95 decembrie. Ma intereseaza sa fie cu totul, ca in schema

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA91&mospid=47437&btnr=16_0317&hg=16&fg=15 piesa 1, si garnitura cat ar mai fi, piesa 5.

De asemenea, la luneta spate in colturi sunt nishte coltzare de cauciuc, nu le-am gasit nici un cod nciunde, se pot aduce?

In cat timp le pot avea.

Multzam.

Link to comment
Share on other sites

exista 3 variante,nu adaugi nimic in plus la pret; ori 200 lei (cu emblema m) ori 264 fara emblema m + a treia varianta nuca cu m dar mai mica decat primele 2 la 230 lei

ok,am inteles! in cazul asta trimite-mi pe lg cei 2 suporti(pahare si monede),buton volum si nuca aceea din piele cu ;M; la 200 lei dar sa aiba inscriptionata pe ea si cele 6 viteze pe lg M-ul ala. Ai datele mele asa ca te rog sa le pui cat mai repede. Da un semn dupa ce le pui la curier-0752175766.Multumesc!

Edited by john_nice
Link to comment
Share on other sites

620 lei pierburg sau 375 lei jc,pe marti

 

Salut Dan,

 

S-a stricat pompa pe care am cumparat de la tine.

ti-am trimis pm sambata si ier dar nu am primit nici un raspuns legat de pompa.

A fost montat la un service autohorizat si acum masina tot este la un service.

cum procedam ?

astept un telefon de la tine te rog pentru ca nu am access la forum si nu am cum sa citesc in caz ca imi dai vre-un raspuns.

0726.56.66.00 - 0730.64.49.49

 

 

Multumesc,

Ikiy

Edited by ikiy
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

S-a stricat pompa pe care am cumparat de la tine.

ti-am trimis pm sambata si ier dar nu am primit nici un raspuns legat de pompa.

A fost montat la un service autohorizat si acum masina tot este la un service.

cum procedam ?

astept un telefon de la tine te rog pentru ca nu am access la forum si nu am cum sa citesc in caz ca imi dai vre-un raspuns.

0726.56.66.00 - 0730.64.49.49

 

 

Multumesc,

Ikiy

nu am primit pm-ul ; trebuie sa trimiti pompa insotita de : copie talon,deviz montaj+nota constatare service la adresa : groza dan,cluj napoca, tlf 0745433734 sa ma sune curierul pt livrare ; daca vrei sa o trimiti pe posta spune-mi si iti las alta adresa

 

capacele jante de aliaj pe 17 poti sa aduci? multumesc!

nu

 

Salut Dan,

 

revin cu alte cereri, pompa de benzina, siemens vdo, ultimele 7 KA21406, anul 95 decembrie. Ma intereseaza sa fie cu totul, ca in schema

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA91&mospid=47437&btnr=16_0317&hg=16&fg=15 piesa 1, si garnitura cat ar mai fi, piesa 5.

De asemenea, la luneta spate in colturi sunt nishte coltzare de cauciuc, nu le-am gasit nici un cod nciunde, se pot aduce?

In cat timp le pot avea.

Multzam.

500 lei/siemens sau 480 lei/bosch

Link to comment
Share on other sites

poti sa-mi dai niste preturi la urmatoarele?

 

masina model: 525 D an 2001 sasiu GW63039 cutie manuala

 

CLAXON420HZ

CLAXON 510HZ

BRAT INF STG, DR

BRAT SUP STG, DR

BUCSE BARA STABILIZATOARE

SENZOR UZURA FRANA FATA SI SPATE

BRAT SPATE

BUCSA BRAT SPATE

BIELETE ANTIRUL SPATE

FLANSA CARDAN

APARATOARE NOROI STG FATA

DISCURI FATA

PLACUTE FATA

DISCURI SPATE

PLACUTE SPATE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.