Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut . Ma intereseaza un radiator racire motor , vas expansiune si antigel hepu un pret pentru un bmw 318 i E46 an 1999 , 87 kw , 118 cai

salut,si aici imi trebuie seria sasiu (nr identificare auto- e trecut in talon,asigurare,carte etc)

 

salut,

cat costa 2 bielete antiruliu OEM pt ub bmw e46 318i, fabricatie luna 11 2003?

Multumesc!

oem inseamna producator,deci 110 lei/buc/lemforder sau 65 lei/buc/talosa ,daca vrei originale atunci e oe 122 lei/bucata

Link to comment
Share on other sites

salut,si aici imi trebuie seria sasiu (nr identificare auto- e trecut in talon,asigurare,carte etc)

 

 

oem inseamna producator,deci 110 lei/buc/lemforder sau 65 lei/buc/talosa ,daca vrei originale atunci e oe 122 lei/bucata

 

OK,merci, cand ma hotarasc te contactez!

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Un pret pentru o baterie oe ,vc79029.

Multumesc.

cea mai puternica agm de 90 o am la oferta la 1050 lei, restul vor intra la oferta din nou in februarie la bmw,pana atunci preturi normale; de cati amperi vrei sa fie si daca vrei tehnologie normala sau agm (mai scumpe)?

Link to comment
Share on other sites

cea mai puternica agm de 90 o am la oferta la 1050 lei, restul vor intra la oferta din nou in februarie la bmw,pana atunci preturi normale; de cati amperi vrei sa fie si daca vrei tehnologie normala sau agm (mai scumpe)?

Ce diferenta de pret este? la ah relativi egali.

Link to comment
Share on other sites

Ce diferenta de pret este? la ah relativi egali.

una de 90 normala ar fi la pret acum 840 lei iar un agm la pret normal 1260 lei dar o am la promo cum iti ziceam la 1050 lei; cea normala de 90 va intra la promo in 1 februarie

 

Un pret pt 11537785018 ... si unde trebuie sa ma duc sa il achizitionez in Bucuresti ... Multumesc !

163 lei/sectorul 2,pe poimaine ar putea fi ridicat

Link to comment
Share on other sites

una de 90 normala ar fi la pret acum 840 lei iar un agm la pret normal 1260 lei dar o am la promo cum iti ziceam la 1050 lei; cea normala de 90 va intra la promo in 1 februarie

Multumesc pentru informatii.Tinem legatura.Prima data ma duc la reprezentanta(oricum trebuie sa ajung acolo cu sau fara baterie noua).

Link to comment
Share on other sites

Preț pentru :

vâscocuplaj cu tot cu elice

pompă apa

 

Masină Bmw e39, 520d, 2003, motor m47.

 

Mă interesează mai multe prețuri și producători, la pompa de apa un preț pentru GRAF și ce mai ai la calitate mai buna! la fel si pentru vâscocuplaj, ceva ce poți tu să îmi recomanzi la un raport calitate/preț ok!

 

Nu mai rețin exact ce producător face pompa de apa pentru bmw oem, dar se invarte in jurul sumei de 520lei!

 

Edit : pompa de apa un preț pentru HEPU, SKF, si GRAF iar vâscocpulajul Behr și SaCHS!

 

Sper că nu te obosesc prea tare, mersi!

Edited by CRYSTY_fane39
Link to comment
Share on other sites

Salut,

WBAAS71060PM87392

ma intereseata si pe mine niste preturi:

- termostat lichid racire 200 lei/oe sau

- Releu bujii incandescente 258 lei/beru sau 410 lei/oe

- electrovalva de la EGR sau turbina(aceasi chestie) 673 lei/oe sau e vb de piesa 14 din schema http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3327&hg=11&fg=40&hl=42

- lichid de frana 1 l - 47 lei/l/oe si antigel (de cat am nevoie ca nu stiu)7 l - 35 lei/l/bidon 1.5 l.oe (2 bidoane ai avea nevoie)

 

multumesc

salut preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Preț pentru :

vâscocuplaj cu tot cu elice

pompĂŁ apa

 

MasinĂŁ Bmw e39, 520d, 2003, motor m47.

 

MĂŁ intereseazĂŁ mai multe prețuri și producĂŁtori, la pompa de apa un preț pentru GRAF și ce mai ai la calitate mai buna! la fel si pentru vâscocuplaj, ceva ce poți tu sĂŁ ĂŽmi recomanzi la un raport calitate/preț ok!

 

Nu mai rețin exact ce producĂŁtor face pompa de apa pentru bmw oem, dar se invarte in jurul sumei de 520lei!

 

Edit : pompa de apa pret oe 952 lei . un preț pentru 450 lei HEPU, SKF- nu am- ,am saleri 250 lei , si GRAF - 365 lei iar vâscocpulajul 494 lei Behr și SaCHS nu am, mai am thermotec 207 lei !

 

Sper cĂŁ nu te obosesc prea tare, mersi!

preturi in text

 

nu este vorba de piesa 14 ci de :11747796634, defapt mi-a picat cea de la turbina si am schimbat-o cu cea de la EGR. un pic cam scumpa luna viitoare.

scuze,asta e 315 lei/pierburg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.