Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut, ma intereseaza un bec pentru faza scurta (bi-xenon) la un E60 din 2005. Pe far e trecut D1S-D2S dar cred ca mi-ar trebui un D1S (as aprecia daca ai putea si tu sa verifici pentru CN31664). Daca ai de la mai multi producatori m-ar interesa un pret pentru fiecare in parte. Multumesc.

300 lei/philips sau 400 lei oe bmw

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma intereseaza pt un E60 525, WBANC51040CR29841, preturi pt urmatoarele piese, originale sau aftermarket :

 

- Bujie incandescenta

- Protectie tampon amortizor stanga si dreapta

- Bielete directie stanga si dreapta

- Brat inferior post. stanga si dreapta fata

- Bucsi fuzeta spate stanga si dreapta

- Curea alternator + rola ghidaj + intinzator

- Curea compresor clima

 

Ms anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma intereseaza pt un E60 525, WBANC51040CR29841, preturi pt urmatoarele piese, originale sau aftermarket :

 

- Bujie incandescenta 55 lei/buc/beru sau 73 lei/buc/oe

- Protectie tampon amortizor stanga si dreapta fata sau spate ?

- Bielete directie stanga si dreapta 135 lei/buc/lemforder, oe nu este decat impreuna cu cap de bara

- Brat inferior post. stanga si dreapta fata 500 lei/lemforder sau 800 lei/oe sau 250 lei flenor sau 280 febi

- Bucsi fuzeta spate stanga si dreapta 125 lei/buc/lemforder sau 80 lei/buc/a.i.c.

- Curea alternator 140 lei oe sau 77 contitech + rolE ghidaj 139 lei oe sau 85 ina+ cealalta rola 120 lei oe sau 90 ina + intinzator 261 lei oe sau 175 ina

- Curea compresor clima 66 lei oe sau 45 lei contitech

Ms anticipat.

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

buna seara

 

m-ar interesa un pret pentru ulei de cutie pentru un bmw e46 318i fab. 98 cu codul de pe cutie MTFLT 12300 1434 SAU ( din cauza ca nu se vad bine ultimele 3 cifre ) MTFLT 12300 1404.

 

stima

110 lei/litru/original (e cutie manuala)

 

- Protectie tampon amortizor stanga si dreapta fata

75 lei/kit boge sau sachs

Link to comment
Share on other sites

sal ma intereseaza preturile la urmatoarele piese pt e46 fl 320d:

suport pahare eu momentam am chestia aia de culiseaza si daca imi mai tre ceva sa le montez

suporti sau tampoane motor si cutie

la suspensia fata ce mai este de inlocuit dupa ce am schimbat amortizoare, bucsi bascule ,flanse amortizoare si bascule?

Link to comment
Share on other sites

sal ma intereseaza preturile la urmatoarele piese pt e46 fl 320d:

suport pahare eu momentam am chestia aia de culiseaza si daca imi mai tre ceva sa le montez

suporti sau tampoane motor si cutie

la suspensia fata ce mai este de inlocuit dupa ce am schimbat amortizoare, bucsi bascule ,flanse amortizoare si bascule?

serie sasiu te rog

Link to comment
Share on other sites

sal ma intereseaza preturile la urmatoarele piese pt e46 fl 320d:

suport pahare eu momentam am chestia aia de culiseaza si daca imi mai tre ceva sa le montez

suporti sau tampoane motor si cutie

la suspensia fata ce mai este de inlocuit dupa ce am schimbat amortizoare, bucsi bascule ,flanse amortizoare si bascule?

am gasit seria ch10996 ;

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_3241&hg=51&fg=35&lang=en

113 lei piesa 5 si 90 lei piesa 6 ca sa nu ramana loc gol;

tampon motor oe 300 lei/buc*2=600 lei sau de producator 135 lei vaico stanga sau 185 lei corteco si dreapta 170 corteco

tampon cutie 30 lei/buc/lemforder

la suspensia fata, bieleta antiruliu 65 lei/buc/talosa sau 110 lei/buc/lemforder

bara directie (bieleta directie+cap bara) 250 lei/buc/lemforder

Link to comment
Share on other sites

Salut.M-ar interesa si pe mine urmatoarele piese:

-pivoti (cel mic si cel mare pentru stanga)

-bucsi punte spate care te intereseaza din link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA71&mospid=47435&btnr=33_0366&hg=33&fg=30&lang=en , toate ?

-bucsi bascula spate adica bucsile de la bascula axa fata 70 lei/set/lemforder sau 55 lei/set/birth sau vrei ceva bucsi de la bratele axa spate ? vezi link http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA71&mospid=47435&btnr=33_1004&hg=33&fg=30&lang=en

-bucsi bara stabilizatoare fata 51 lei/buc/oe sau 10 lei/buc/birth

-ulei cutie viteze 1l 110 lei/litru/oe sau 42 lei/motul

-ulei diferential 1l 100 lei oe (castrol) sau 80 mobil

 

Masina este un e36 316 m43b16 din 06.`93 wbaca71050fl60179 75kw 102cp sedan

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseza si pe mine urmatoarele,

 

Ulei castrol edge 5w30 (6 litri) bidon de 5 l 220 lei+al 6 lea litru 45 lei

Filtru ulei 47 mann sau 25 jc

Filtru aer 95 mann sau 50 bardi sau 80 bosch

Filtru motorina mann 125 sau alco 85

 

pentru bmw 320d fl 2002,EM07040

 

Merci

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma intereseaza ce ulei imi recomanzi pentru cutie automata de viteze, masina este un 530d 2001, seria sasiu gv50135. Cutia este GM, made in france, am sub ea un sticker verde pe care scrie "in case of repair use only BMW oil, part number 83220002121", Ms, astept raspuns, eventual un pret la ulei si filtru.
Link to comment
Share on other sites

Salut, ma intereseaza ce ulei imi recomanzi pentru cutie automata de viteze, masina este un 530d 2001, seria sasiu gv50135. Cutia este GM, made in france, am sub ea un sticker verde pe care scrie "in case of repair use only BMW oil, part number 83220002121", Ms, astept raspuns, eventual un pret la ulei si filtru.

original bmw 35 lei/litru,poti schimba 6 litri, filtru cu garnitura si suruburi oe 319 lei sau doar filtrul 70 lei topran,garnitura 105 lei/ topran

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.