Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Seara buna Dan,

 

Vreau si eu un pret pentru: releu bujii, 4 bujii incandescente(pe original) + o lamela stergator spate din silicon pentru PV07049.

 

Astept raspuns.

Multumesc!

salut,

releu bujii beru 300 lei sau oe 410 lei

bujii oe 73 lei/buc sau beru 65 lei/buc

lamela stergator spate nu am din silicon,nu am auzit de asa ceva,lamela stergator spate oe 63 lei sau 35 lei bosch

 

Salut,

 

Imi poti da un pret pt un preheater motorina e90 320d VA16096 ? Multumesc frumos !

salut,400 lei/oe

Link to comment
Share on other sites

salut,

releu bujii beru 300 lei sau oe 410 lei

bujii oe 73 lei/buc sau beru 65 lei/buc

lamela stergator spate nu am din silicon,nu am auzit de asa ceva,lamela stergator spate oe 63 lei sau 35 lei bosch

 

 

 

 

Este vreo diferenta intre releul original si cel beru? Aceeasi intrebare o am si in legatura cu bujiile.

In legatura cu lamela spate, ma refer sa fie ca cele pentru parbriz.

Edited by MihaiMAN
Link to comment
Share on other sites

Este vreo diferenta intre releul original sau cel beru? Aceeasi intrebare o am si in legatura cu bujiile.

In legatura cu lamela spate, ma refer sa fie ca cele pentru parbriz.

sincer,nu cred sa fie; dar niciodata nu mi-a placut sa zic ca un produs oe e identic cu cel de producator,fie el si un filtru mann pentru ca nu am fost in fabrica mann sa vad ce fac acolo; vezi exemplu curelele contitech care oe sunt tot contitech dar arata si se comparta altfel;

la bujii si eu le-am schimbat ieri si am pus beru;

e ok cu stergatorul,ce trebuie ti-am ofertat

Link to comment
Share on other sites

sincer,nu cred sa fie; dar niciodata nu mi-a placut sa zic ca un produs oe e identic cu cel de producator,fie el si un filtru mann pentru ca nu am fost in fabrica mann sa vad ce fac acolo; vezi exemplu curelele contitech care oe sunt tot contitech dar arata si se comparta altfel;

la bujii si eu le-am schimbat ieri si am pus beru;

e ok cu stergatorul,ce trebuie ti-am ofertat

 

Bun!

 

Concluzie: Trimite-mi Releul Beru + Bujii Beru + lamela stergator spate Bosch. Le ridic eu de la Adi, dar sa imi spui cam cand ajung.

 

Multumesc pentru raspunsuri!

Link to comment
Share on other sites

salut

poti sa i-mi dai si mie niste preturi la amortizoare fata spate pt BMW E 39 GY12877

originale dar si alti poducatori

Multumesc

amortizor fata 515 lei/buc/boge sachs sau 430 lei/buc/bilstein sau 240 lei/buc/meyle (acestea fara garantie); sau oe la 960 lei/buc

amortizor spate 810 lei/buc/oe sau boge sachs la 650 lei/buc sau 300 lei/buc/bilstein sau 235 lei/buc/monroe sau 190 lei/buc/meyle fara garantie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.