Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

hmmm..e austriac.. ma incanta ideea asta .. Vad maine ce zice mecanicul daca nu cumva l-a comandat deja si te anunt. Multumesc pentru info. PS: pentru piesele OE dureaza in jur de 5 zile parca nu? ca am mai comandat de la tine si cam asa ajunsesera :-? Edited by ebenize
Link to comment
Share on other sites

hmmm..e austriac.. ma incanta ideea asta .. Vad maine ce zice mecanicul daca nu cumva l-a comandat deja si te anunt. Multumesc pentru info. PS: pentru piesele OE dureaza in jur de 5 zile parca nu? ca am mai comandat de la tine si cam asa ajunsesera :-?

in medie cam asa

Link to comment
Share on other sites

Dan te rog frumos cand ai timp sa imi dai si mie niste preturi pentru urmatoarele piese OEM M3

 

Aripi fata =

Capota fata =

Praguri laterale =

Bara fata =

Bara spate =

Aripi spate =

Oglinzi =

 

Am si un topic pe aceasta tema si am inceput sa primesc oferte (si PM-uri), dar mi se par aberante (avand in vedere ca sunt SH) in comparatie cu piesele coupe NFL

 

Iti multumesc .... Voie buna.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

3051626 (placa suport pentru airbagul de volan - spar ca asta sa fie codul)

Ms.

nu merge codul

 

Dan te rog frumos cand ai timp sa imi dai si mie niste preturi pentru urmatoarele piese OEM M3

 

Aripi fata =

Capota fata =

Praguri laterale =

Bara fata =

Bara spate =

Aripi spate =

Oglinzi =

 

Am si un topic pe aceasta tema si am inceput sa primesc oferte (si PM-uri), dar mi se par aberante (avand in vedere ca sunt SH) in comparatie cu piesele coupe NFL

 

Iti multumesc .... Voie buna.

e in jur de 450 euro o bara noua spate de m3 dar fara difuzor,difuzorul costa extra 80 euro , dar depinde si de anul de fabricatie al m3-ului ; oricum nu o sa vrei piese noi ,o aripa spate e tot in jur de 400 euro

 

un kit de ambreiaj de e30 325i fabricatie 90 ( cel cu arcuri in disc ) . ( placa , disc , rulment ) .

Luk -

Sachs -

nu am

Link to comment
Share on other sites

Salut.Zimi si mie pret pt:51458268560 45 lei/buc/oe,61678362823 169 lei oe 61138377072 5 lei oe,63316962040 32 lei oe

salut,preturi in text

 

Salut.

Un pret te rog pt 21207533867 OEM si LUK.

 

si dc poti te rog sa imi zici care este procesul de cumparare.

 

Multumesc

salut,652 euro oe sau in lei 2850 lei; din pacate asa ceva nu este decat oe; daca te hotarasti sa o comanzi am nevoie de nume,nr tlf si sa nu te rezgandesti; poti ridica din sectorul 2 sau livrare la adresa prin curier,termen de livrare aprox 5 zile

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

am si eu nevoie de piesele astea:

 

51117030619 suport bara stanga 16 lei/oe

51117030620 suport bara dreapta 16 lei

51117030617 ghidaj bara stanga 16 lei

51117030618 ghidaj bara dreapta 16 lei

51118191149 cheder bara 41 lei oe

51478243734 5 lei/buc/oe

51471881521 2 lei/buc/oe

63128380187 suport far 174 lei oe

11282248169 hydraulic belt tensioner 177 lei ina

 

multumesc!

preturi in textul tau,mai sus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.