Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salutare. a venit din nou vremea schimbului de ulei, asa ca imi trebuie: 6 litri 5w30 bmw, filtru ulei si aer.

imi mai trebuie si oglinzile laterale (doar sticla) ca am ajuns si eu victima furtului. original si variante

informativ, 'piesa cu tepi' ( 64116920365) cat costa

toate pt 320d (ch08887)

multumesc

Edited by SorinT
Link to comment
Share on other sites

salutare. a venit din nou vremea schimbului de ulei, asa ca imi trebuie: 6 litri 5w30 bmw 35 lei/l, filtru ulei 41 mann si aer 85 mann.

imi mai trebuie si oglinzile laterale (doar sticla) ca am ajuns si eu victima furtului. original 340 lei/buc si variante 75 lei/buc/tyc,poti lua linistit tyc

informativ, 'piesa cu tepi' ( 64116920365) cat costa 200 lei/a.i.c. sau 250 lei behr sau 280 lei oe

toate pt 320d (ch08887)

multumesc

salut,preturi in text

 

Buna ziua,

un pret pentru 82110004073 daca se poate.

Multumesc!

buna seara,nu se mai fabrica

Link to comment
Share on other sites

Salut, imi poti face un pret pt urmatoarele piese:

- Semibielete stanga dreapta trebuie sa intrebi mecanicul ce vrea sa zica,bielete directie sau bielete antiruliu,probabil a vrut sa zica bieleta directie fara cap bara 99 lei/buc/lemforder sau 60 lei/buc/birth sau 75 lei/meyle

-bucsa brat inferior stanga fata partea din spate 100 lei/buc/talosa sau doar bucsa fara partea metalica 93 lei/buc/lemforder sau 400 lei/set de 2 bucse lemforder sau 517 lei oe sau 200 lei/meyle

-Brat inferior dreapta fata complet echipat ,poti opta pt varianta de mai sus sa cumperi setul de bucse si bratul separat 570 lei/buc/lemforder sau 310 lei frap sau 410 lei meyle si brat complet echipat cu tot cu bucsa 540 lei/febi

sau mai am set compelt 2 brate+set bucse brate+bielete directie cu tot cu cap de bara + bielete antiruliu/atp pret 210 euro,dar fara factura si implicit fara garantie

Masina este un 320d, E46, facelift, 2002. vin: pj35823 . Multumesc anticipat.

 

Va salut cu stima,

Mr. Big

 

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

salut,preturi in text

 

Salut. Te rog pret pentru volanta OE 1247 lei si LUK 900 lei, kit ambreiaj (disc+placa presiune) OE 1251 lei, LUK 980 lei si rulment de presiune OE 252 lei oe (e inclus in kit). Seria KU48848. Multumesc

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

salut

un pret te rog pt urmatoarele :

placute frana fata/spate - recomadare?

amortizoare fata/spate sachs sau boge (din cate am mai citit astea sunt bune, sau poate nu?) si care pe unde sunt produse (as prefera produse nemtesti)-recomandare?

ulei cutie oe?

ulei diferential oe?

KU43083

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

salut

un pret te rog pt urmatoarele :

placute frana fata 270 lei textar/spate 160 lei textar,daca vrei altceva zi=mi te rog

amortizoare fata 540 lei/buc/sachs /spate sachs 380 lei/buc ,e f ok sachs,germania,atentie ai suspensie sport

ulei cutie oe 110 lei/litru,ai nevoie de 1.6 litri,se poate livra atat pt ca oricum vine ambalat la bidon de 5 litri

ulei diferential oe 100 lei/litru,ai nevoie de 1 litru?

KU43083

multumesc.

salut,preturi in text

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Ma intereseaza preturi pentru CS68167 :

 

presuri cauciuc negru(cutie automata)toate 4 oe

tips (ambele) oe

ulei oe cutie automata si filtru oe( sau mai bine kit complet,ce contine?) cati litri intra?

ulei diferential oe (cat intra?)

placute spate oe sau plus substanta aia de se da pe placute sa nu scartaie(vreau 6 pliculete)

filtru combustibil oe

filtru aer oe

filtru polen mann cu carbune activ

filtru ulei oe

1 gold class paste car wax

am pierdut la a doua cheie partea aia de fier cu care se deschid usile manual.

ulei 0w40 (doar made in germany) cat trebuie?

 

daca le iau toate imi faci un discount?

 

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

Ajung astazi cele comandate?

daca iti trebuie uleiul da,clemele nu,am uitat sa le comand ,imi cer scuze,pe saptamana viitoare

 

Scuze, vb 75550 :) Mersi!

120 lei/oe,maine ar putea fi ridicat din bucuresti,sectorul 2

 

flansa amortizor spate sachs + protectie ?

asta in aditional, referitor la raspunsul tau de mai sus

multumesc

detalii privind atentionarea cu suspensia sport. scuze dar nu ma prea pricep

dupa cum vezi in schema http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=33_1263&hg=33&fg=45 ,piesa 1 adica amortizorul spate pate fi de mai multe feluri ,ei,masina ta are optiune de suspensie sport cand a iesit din fabrica,nu e standard, daca vrei poti sa pui si standard dar asta inseamna si alte modificari inafara de amortizoare;

kit protectie spate 70 lei/sachs,flanse spate in notiunea standard de flansa nu prea sunt dupa cum vezi in schema ,e formata din mai multe piese 5,6 si 7 preturi 6,32 respectiv 40 lei/bucata/oe

 

Zi-mi si mie te rog un pret ptr filtre (mai putin cel de motorina) si ptr ulei BMW Longlife -98 SAE 5W40 (parca 6 litri trebuie)

Masina e un 320d nfl.

 

Merci !

27 lei/litru la ulei,filtru ulei mann 35 lei,f aer mann 85,f polen carbon bosch 75,mann 98, 4f 60 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Ma intereseaza preturi pentru CS68167 :

 

presuri cauciuc negru(cutie automata)toate 4 oe

tips (ambele) oe

ulei oe cutie automata si filtru oe( sau mai bine kit complet,ce contine?) cati litri intra?

ulei diferential oe (cat intra?)

placute spate oe sau plus substanta aia de se da pe placute sa nu scartaie(vreau 6 pliculete)

filtru combustibil oe

filtru aer oe

filtru polen mann cu carbune activ

filtru ulei oe

1 gold class paste car wax

am pierdut la a doua cheie partea aia de fier cu care se deschid usile manual.

ulei 0w40 (doar made in germany) cat trebuie?

 

daca le iau toate imi faci un discount?

 

 

multumesc

salut,ti=am mai raspuns odata la cerere asta aici ~Posted 12 April 2012 - 14:44~vezi in urma cu o pagina doua

presuri cauciuc(negru) oe -230 lei/fata- in stoc si 125 lei/oe

tipsuri(ambele) oe - la ce te receferi? nu stiu la ce faci referire...

ulei oe cutie automata 90 lei/l si filtru oe( sau mai bine kit complet-nu exista kit ulei-filtru ,ce contine?)exista filtru propriu zis + garnitura , sau daca vrei sa zicem garnitura inclusa in filtru 807 lei/oe

ulei diferential oe (cat intra?)100 lei/l ai nevoie de 1l

placute spate 356 lei/oe sau 204lei/ate sau 177 lei/textar producator plus substanta aia de se da pe placute sa nu scartaie 4 lei/plic

filtru combustibil 151 lei oe

filtru aer 104 lei/mann sau 155 lei/oe sau 85 lei/sct

filtru polen 188 lei/buc/oe sau 210 lei /set /mann sau 130 lei/set/alco

filtru ulei 67 lei/oe

a doua cheie partea aia de fier 150 lei/oe

ulei 0w40 (doar made in germany) bmw ai nevoie de 7.7 litri,41 lei/litru

tips 215 lei/buc/oe

cu discountul nu prea,dar accept bacsis :),fie la ceara gold class 80 lei

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza urmatoarele:

part no.51477046771 77 lei/oe

51168217953 115 lei/oe

51167043093 120 lei/oe

si amortizor spate + flansa + kit protectie

VIN CJ32919: amortizor spate 215 lei/buc/sachs sau 145 lei/buc/meyle sau bilstein, flansa 46 lei/buc/lemforder sau 45 lei/buc/swag cu tot cu garnitura,kit protectie 75 lei/sachs sau 65 lei/monroe

VIN EM07040: aceleasi preturi,sunt la fel

tampoane motor 130 lei/buc/vaico sau 175 lei/corteco+celalalt tot 175 lei/corteco, fulie vibrochen 670 lei corteco sau 430 bardi + ulei motor 5w40 27 lei/l sau mai bine 5w30 35 lei/l sau si mai bine 0w40 41 lei/l oe bmw/filtre aer 85 mann sau 50 bardi,ulei 40 mann sau 25 jc,polen carbon mann 98 sau bosch 75 sau 4f 60 ,motorina 110 mann sau 80 alco(VIN CJ32919)

multumesc.

preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru E39 520i din 2001(facelift) cu VIN: GY48453. Ma intereseaza un pret pt :

- cablaj retrofit incalzire in scaune(original si nou)

- cablaj retrofit pt volan M cu comenzi( adica masina are volan in 4spite fara comenzi si voi monta volan M cu comenzi). Precizez ca masina(fiind facelift) are acceleratie electronica. Acest cablaj ar trebui sa contina fire pt pilot si pt radio CD.

Astept raspuns. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Pentru E39 520i din 2001(facelift) cu VIN: GY48453. Ma intereseaza un pret pt :

- cablaj retrofit incalzire in scaune(original si nou)

- cablaj retrofit pt volan M cu comenzi( adica masina are volan in 4spite fara comenzi si voi monta volan M cu comenzi). Precizez ca masina(fiind facelift) are acceleratie electronica. Acest cablaj ar trebui sa contina fire pt pilot si pt radio CD.

Astept raspuns. Multumesc!

da,stiu de mesajul tau dar trebuie sa-mi fac timp sa caut codurile.daca le ai merge repede,daca nu,rabdare bitte

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

As dori pret pt. reperele marcate din imagine. Daca se poate,sa imi dai preturi separat pt. ghidaje si pt. rulmenti,pe original si a.m.Nu stiu cum le poti comnda,cu totul,separat. Pt.auto din semnatura.

http://img220.imageshack.us/img220/5396/cardank.jpg

Multumesc.

piesa 7 180 lei febi sau 230 lei oe

doar rulmentul adica piesa 8 22 lei febi sau 79 lei oe

piesa 14 (contine si rulmentul) 190 lei febi sau 230 lei oe

piesa 15 rulmentul 22 lei febi sau 79 lei oe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.