Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut,

 

discuri frana si placute fata/spate pentru fy32351?

 

multumesc

disc frana fata 304 lei/oe/buc, disc spate 155 lei/buc/ate,placute spate ate 105 lei,fata 150 lei ate, daca vrei altceva decat recomandarile mele spune=mi te rog

 

Salut. Pentru e46 2004 320d KV79156

 

ulei: 5l 5W30 35 lei/l/oe bmw

filtru ulei 41 lei mann

filtru polen carbon bosch 75 sau mann 90 lei

 

si un pret pt tampon stanga/dreapta motor 300 lei/buc/oe sau cel de stanga 130 lei vaico sau 180 lei corteco+dreapta 170 lei corteco

ulei cutie manuala 110 lei/litru/original

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

wvwzzz1jzxw470654

serie motor akq

golf 4 1999 1.4 16V

 

toba intermediara 530 lei/oe -nu am producator, coliere fata spate 35 lei/bosal , suporti toba intermediara (2)18 lei/buc/bosal , toba finala 242 lei/bosal

preturi in text

 

salut m-ar interesa pt bmw 320i vin: FC66291

 

sonda lamda un pret

490 lei/ngk ceva bun

 

Salut.

 

1 bucata 61130006663 8 lei

 

5 bucati 61131387144 1 leu/buc

 

Le pot ridica din Cluj, nu?

Cam in cat timp ajung?

preturi in text,dureaza o saptamana,sa=mi confirmi daca raman,da,le poti ridica din cluj

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut, imi poti spune un pret pt kit distributie e39 BN06147. Mersi!

nu exista kit,e pe bucati,deci:

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=11_1339&hg=11&fg=25

lant 206 lei oe sau 140 febi,patine 37 lei febi+11311726480 56 lei oe (febi e mai scump aici)

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=11_1437&hg=11&fg=25

lant 136 lei oe sau 85 febi,patina 11311722651 80 lei oe

Link to comment
Share on other sites

Bun atunci o sa iau 5l de ulei si filtrul de ulei. Restul ramane pe alta data. Cum procedam cu plata si ridicarea produselor? Eu sunt din bucuresti.

poti ridica piesele din sectorul 2 de la un prieten de-al meu incepand cu data de 4 mai, sau ti le pot trimite la adresa pe miercuri insa in acest caz mai platesti la curier pentru acest continut 25 lei.

sa-mi zici cum ramane.

plata in cazul 1, platesti la adrian, iar in cazul 2 plata ramburs

 

51418122408 Repairclip door -4lei

51228219023 Ornament maner usa stanga -14lei

34111153202 Garnituri etrier fata -28 lei/ate sau 84 lei/oe

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

poti ridica piesele din sectorul 2 de la un prieten de-al meu incepand cu data de 4 mai, sau ti le pot trimite la adresa pe miercuri insa in acest caz mai platesti la curier pentru acest continut 25 lei.

sa-mi zici cum ramane.

plata in cazul 1, platesti la adrian, iar in cazul 2 plata ramburs

 

 

salut, preturi in text

 

Varianta 1 de la Adrian. Daca vineri pot sa le iau este perfect.

Link to comment
Share on other sites

Salut, Dane! M-ar interesa un filtru epurator gaze carter, insa nu tot ansamblul cu carcasa de plastic, ci doar acel decantor din plastic impreuna cu garniturile. Cod VIN: KV79774. Cu stima!

salut,110 lei/oe

 

Salut, ma intereseaza si pe mine o bara fata pt e46.si un pret. Multumesc

facelift,non facelift,normala sau M ?

Link to comment
Share on other sites

salut dan. am vorbit si la telefon cu tine pentru niste telescoape si arcuri pe spate la bmw e39, 520i, anul fabricatiei 1996, ultimele 7 cifre din VIN: BN11970. m-am hotarat pentru arcuri kayaba, si telescoape Starmann, preturile erau 120 lei/buc/arc, si 165 lei / buc/ telescop. ai mai scris de ceva protectii de cauciuc care sunt necesare, 2 buc de 17 lei si 2 bucati de 26 lei. as avea nevoie de ele pe vineri dupamasa, sau pe sambata dimineata, as vrea sa le montez sambata. te rog sa-mi spui daca le poti aduce pe vineri, care e pretul total si daca trebuie sa-ti platesc ceva avans. poti sa ma suni si pe mobil: 0749648708, sau sa-mi scrii pe forum. mersi anticipat.
Link to comment
Share on other sites

salut dan. am vorbit si la telefon cu tine pentru niste telescoape si arcuri pe spate la bmw e39, 520i, anul fabricatiei 1996, ultimele 7 cifre din VIN: BN11970. m-am hotarat pentru arcuri kayaba, si telescoape Starmann, preturile erau 120 lei/buc/arc, si 165 lei / buc/ telescop. ai mai scris de ceva protectii de cauciuc care sunt necesare, 2 buc de 17 lei si 2 bucati de 26 lei. as avea nevoie de ele pe vineri dupamasa, sau pe sambata dimineata, as vrea sa le montez sambata. te rog sa-mi spui daca le poti aduce pe vineri, care e pretul total si daca trebuie sa-ti platesc ceva avans. poti sa ma suni si pe mobil: 0749648708, sau sa-mi scrii pe forum. mersi anticipat.

salut,nu e nevoie de avans dar piesele oe adica 2 buc de 17 lei si 2 bucati de 26 lei sunt oe si nu ajung pana vineri,doar luni; sa-mi zici ce si cum sa fac

 

Facelift sau M... Merci mult

normala facelift 1300 lei oe sau 195 lei producator;

bara m cu proiectoare rotunde sau dreptunghiulare ?

adica asa http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_4519&hg=51&fg=15 sau asa

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_3694&hg=51&fg=15

Link to comment
Share on other sites

salut,nu e nevoie de avans dar piesele oe adica 2 buc de 17 lei si 2 bucati de 26 lei sunt oe si nu ajung pana vineri,doar luni; sa-mi zici ce si cum sa fac

salut dan, am vazut ca m-ai sunat, dar nu eram langa telefon si nu l-am auzit, referitor la alea care nu le poti aduce numai luni incerc sa le gasesc in alta parte,(daca poti sa-mi spui tu unde le-as putea gasi, m-ar ajuta), daca nu poate le folosesc pe cele de pe telescoapele care le-am luat jos de pe masina, ca sambata trebuie sa le schimb ca nu pot umbla cu masina cu cele second care le-am pus acum pe masina. mai bune erau cele de pe masina sachs, dar m-am zgarcit si am luat second. sambata le-as duce inapoi si cele second sa-mi recuperez banii.

deci atunci da-i drumul la comanda asa fara cauciucurile alea. mersi anticipat, cand ai piesele suna-ma si eu vin sa le iau dar numai dupamasa dupa ora 18.00.

inca o mica curiozitate sigur telescoapele sunt starmann? ca eu am gasit pe net starmann la un pret mult mai mare. uite un link:http://katalog.starmann-germany.de/index.php?Marka=16&model=1449&select=20&typ=5052&lang=ger.oricum m-am hotarat la telescoape mai ieftine, desi as fi luat si mai bune, am intrat si pe site-uri la ZF , pentru sachs, boge..... dar nu pot investii atata in amortizoare si arcuri ca deja incep sa se strice si altele la masina. deci adu-mi telescoapele alea cam in jur de pretul ala 165-200 lei, chiar daca nu-s starmann, ci is alta firma...oricum si astea mai ieftine au garantie, 4 -5 ani ma gandesc ca tin si ele.mersi inca odata si astept vesti de la tine.

Edited by alindel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.