Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan,

 

As vrea preturi pt:

2 x 31356761591 73 lei/buc/oe sau 40 lei/buc/febi

2 x 31126765992 (vad ca pe realoem nu exista pret, insa banuiesc ca mai exista vreun producator aftermarket) 210 lei/set/lemforder

1 x 12617508003 trebuie sa cumperi oe adica 490 lei; variante producator fara garantie ca stiu ca dau erori : 195 lei/a.i.c. sau 430 lei hella

1 x 11531437040 155 lei behr sau 325 lei oe

1 x 11281706545 118 lei oe (si aftermarket) 70 contitech,35 starline,ar trebui sa pui oe

1 x 11281748131 149 lei oe (si aftermarket) 60 lei ina

1 x 11287516847 141 lei oe (si aftermarket) 90 ina

1 x 11287559454 71 oe (si aftermarket) 35 contitech,25 dayco

6 x bujii NGK iridium doar paltinum ngk 40 lei/buc

 

VIN-ul este: B021037

 

Multumesc pentru timpul acordat

salut,preturi in text

 

Salut! Te rog preturi ulei 5w30 BMW 35 lei/litru si MANN filtre aer 110, polen carbon set 190 mann sau 130 alco, combustibil 110 si f. ulei 48 pentru e60 525d/2004/177cp. Multumesc

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua pt un 320d e46 WBAAS71080CH12129 urmatoarele

bielete directie fata + capete bara fata 200 lei/buc/febi sau 255 lei/buc/lemforder sau kit complet suspensie fata bari directie+brate+bucse+ bielete antiruliu 200 euro/atp (fara garantie), flanse amortizoare fata cu tot cu rulment (nici nu se pot fara rulment) 105 lei/buc/lemforder sau 75 lei/buc/bilstein , bucse bara stabilizatoare fata sau spate ?,amortizoare spate gaz (nici nu exista pe ulei pt masina asta si daca vrei) 15 lei/buc/sachs sau 145 lei/buc/meyle sau bilstein ,filtru aer 85 mann sau 50 bardi, polen carbon mann 90 sau bosch 65 sau 4f 65 , ulei 41 mann sau 25 jc ,motorina 110 mann sau 80 alco, filtru epurator , 1buc bujie incandescenta beru 50 lei, ulei cutie viteze 110 lei/litru/oe sau 30 lei/litru/castrol dar echivalarea nu e perfecta, original e mtf lt2 si asa ceva gasesti doar oe; si diferential 100 lei oe sau 80 mobil .

Daca se poate oferte de la mai multi producatori , multumesc !

buna ziua,preturi in text/bucata

 

ok comandale te rog pe toate pe oe + cod 11420006836 1buc,cu factura te rog si si am mai luat 2 set de sterg si alea sa mi le treci pe fact.multumesc

ok,comandate 11420006836 8 lei

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

da+ verific maine,poate am in stoc

 

Ma intereseaza: 1x ULTIMATE COMPOUND si 1x GOLD CLASS LIQUID CAR WAX(din cate stiu are un burete aplicator inauntru...te rog sa verifici daca are aplicatorul, in caz ca este pe stoc). Te rog preturi pentru produse si spune-mi cand crezi ca ajunge kit-ul retus.

Edited by ~Cosmin~
Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza: 1x ULTIMATE COMPOUND si 1x GOLD CLASS LIQUID CAR WAX(din cate stiu are un burete aplicator inauntru...te rog sa verifici daca are aplicatorul, in caz ca este pe stoc). Te rog preturi pentru produse si spune-mi cand crezi ca ajunge kit-ul retus.

preturile sunt cele din site,setul retus 72 lei= dureaza o saptamana, il comand ?

 

Sal!

 

pt bmw e90 2008 as vrea un pret pt urmatoarele:

 

cheder usa stanga spate

 

prag stanga

 

fata de usa stanga spate

 

airbag cortina lateral stanga cu calculator

 

MS!

salut,trebuie seria sasiu

 

debitmetru PW64297 - parca se putea si doar sensorul fara carcasa. te rog preturi pentru amandoua (senzor separat si cu totul) tks

ar trebui sa cumperi cel putin bosch daca nu oe, deci bosch 830 lei

Link to comment
Share on other sites

preturile sunt cele din site,setul retus 72 lei= dureaza o saptamana, il comand ?

 

 

salut,trebuie seria sasiu

 

 

ar trebui sa cumperi cel putin bosch daca nu oe, deci bosch 830 lei

 

ok. merci. se poate pret si fara plasticul ala? sau se vinde doar cu totul?

Link to comment
Share on other sites

doar cu totul,oricum doar nu crezi ca plasticul e scump :)

 

ok. sincer nu m-ar mira sa fie scump si plasticul :). Parca citisem pe undeva ca mergea cumparat fara carcasa si era o diferenta de cateva sute de lei (200 -300), dar poate era vorba despre altceva, nu mai tin minte exact.

multumesc oricum.

Link to comment
Share on other sites

ok. sincer nu m-ar mira sa fie scump si plasticul :). Parca citisem pe undeva ca mergea cumparat fara carcasa si era o diferenta de cateva sute de lei (200 -300), dar poate era vorba despre altceva, nu mai tin minte exact.

multumesc oricum.

pe bosch tot timpul vin cu carcasa, pe pierburg si etc vin fara dar nu merg la parametrii optimi

Link to comment
Share on other sites

Comanda kit-ul daca este la fel ca celalalt 150ml lac+150ml vopsea la spray. Produsele de la Meguiars de care te-am intrebat sunt pe stoc?

kit-ul de spray e 95 lei , te rog sa=mi zici daca dau drumul la comanda la acesti bani.

produsele sunt pe stoc liquid wax are aplicatorul inclus

Link to comment
Share on other sites

kit-ul de spray e 95 lei , te rog sa=mi zici daca dau drumul la comanda la acesti bani.

produsele sunt pe stoc liquid wax are aplicatorul inclus

 

Da, comanda kit-ul de spray la 95 lei. Pentru cele de la Meguiars trec eu zilele astea pe la magazin. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma intereseaza un scut pt e60 2004 3.0d banuiesc ca nu trebuie seria la motor. Pretul si in cate zile imi puteti trimite. O seara buna

salut,ar trebui seria; dar mai important ce fel de scut ? scut motor,scut cutie,scut lateral... ?

 

Pentru moto BMW, se poate?

se poate

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.