Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Trimite-mi si mie te rog 6l de antigel (4 bidoane) si un proiector ceata rotund tyc (pt GP21540).

Sa-mi zici numai cand sa le ridic de la Adi si cat trebuie sa-i las.

Ms.

conform acestei serii sasiu proiectorul e dreptunghiular vezi http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DM11&mospid=47537&btnr=63_0304&hg=63&fg=15&lang=en , ai schimbat bara la facelift ?

Link to comment
Share on other sites

salut grozadan e46 compact 2002 urmatoarele piese :

- brate fata cu bucsi de bascula

- flansa cardan

- bucsi timonerie cutie

am fost la robert tau la service si asta mi-a zis ca trebuie schimbat un pret pentru toate

 

optional preturi pentru : discuri fata spate , sonda lambda dupa catalizator

Edited by circiusorin
Link to comment
Share on other sites

salut grozadan e46 compact 2002 urmatoarele piese :

- brate fata cu bucsi de bascula

- flansa cardan

- bucsi timonerie cutie

am fost la robert tau la service si asta mi-a zis ca trebuie schimbat un pret pentru toate

 

optional preturi pentru : discuri fata spate , sonda lambda dupa catalizator

salut,am nevoie de seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

salut grozadan e46 compact 2002 urmatoarele piese :

- brate fata cu bucsi de bascula 630 lei/buc/lemf sau 450 lei/buc/talosa

- flansa cardan 188 lei/lemf sau 426 lei/oe

- bucsi timonerie cutie care le vrei http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AT51&mospid=47649&btnr=25_0375&hg=25&fg=05 ?

am fost la robert tau la service si asta mi-a zis ca trebuie schimbat un pret pentru toate

 

optional preturi pentru : discuri fata- 171 lei/buc/zimermann sau 273 lei/buc/oe, spate -141 lei/buc/ate sau 130 lei/buc/zimermann sau 182 lei/buc/oe, sonda lambda dupa catalizator care o vrei http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AT51&mospid=47649&btnr=18_0643&hg=18&fg=10

salut, preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Ceau Dan,

 

Ramane comnada de maijos.

Poti te rog sa imi trimiti PM cu contul tau sa iti transfer banii.

Costul va cel de mai jos + 15 ron transport?

 

Mersi

 

"ceau Dan,poti sa imi dai niste preturi la urmatoarele piese pt un e46, din 2000, nfl ,136cp

 

- 5l ulei bmw LL04 5W30 - 35 lei/l/oe

- filtru aer mann 90 lei

- filtru motorina mann 43 lei

- filtru ulei man 36 lei"

Link to comment
Share on other sites

Salut, da-mi si mie un pret pt codul asta 63316972605, ambele bucati si pentru mufe, cablu si tot ce este necesar pentru montaj. Ms.

salut, 55 lei/buc, pt restul de asemenea coduri te rog :D

 

e facelift, eu asa am luat-o din 2006. sigur rotund.

110 lei/buc/tyc,ramane ?daca da,pe ce parte ? e fara bec !

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

Telefon : 0745433734

salut un pret pentru fulie motor bmw 320d e90 WBAVG91020vg44512...:D pe oem si producator!

Link to comment
Share on other sites

mi-ai putea-o trimite pe posta atlassib in italia ? plata piesei o fac in avans si transportul il platesc eu la livrare ? ms

da sau ti-as putea-o trimite direct din germania la tine (16 euro pretul dhl)

 

54218204405 69 lei

54218205491 14 lei

54211972684 121 lei

salut, poti sa imi spui preturi la codurile astea? sunt pentru un hardtop de e36.

mersi

salut,preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.