Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan, te rog o oferta pentru e39 525d 2002 suspensie M pentru urmatoarele: stabilizator -31351095661 (stanga si dreapta), bucsi pe fata - 31129068753, rulment roata fata( pe partea soferului, sau sunt la fel pe ambele parti? )- 31221093427, ulei si filtre. Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Am si eu o rugaminte am un e39 525d ( gy11070) si vreau sa o pregatesc de vara .. In concluzie as dori o oferta pt tot ce inseamna brate,bucse... tot ce inseamna articulatie fata+spate! . Si un pret pe discuri+placute! Daca ai cumva si suspensie reglabila ... Pret !!!! Ms anticipat !!
Link to comment
Share on other sites

Salut Dan, te rog o oferta pentru e39 525d 2002 suspensie M pentru urmatoarele: stabilizator -31351095661 (stanga si dreapta) 103 lei/buc/lemforer sau 50 lei/buc/talosa , bucsi pe fata - 31129068753 164 lei/set/lemforder, rulment roata fata( pe partea soferului, sau sunt la fel pe ambele parti? = sunt la feel,ar trebui sa ii schimbi in precehe,pret )- 31221093427 390 lei/buc/fag ceva bun sau ieftin 235 lei/bta , ulei bmw 0w40 43 lei/l sau 5w30 35 lei/l si filtre aer 110 lei man sau 85 sct sau 105 mahle, motorina mahle 105 lei sau mann 126 lei,ulei 37 lei mann sau 36 mahle,polen carbon 70 lei/set/4f sau 180 lei/mann sau 145 lei mahle. Multumesc!

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Am si eu o rugaminte am un e39 525d ( gy11070) si vreau sa o pregatesc de vara .. In concluzie as dori o oferta pt tot ce inseamna brate,bucse... tot ce inseamna articulatie fata+spate!

set brate fata + bielete antiruliu+ bari directie producator atp 150 euro = fara garantie sau

brat fata inferior 440 lei/lemforder sau 190 lei/talosa

brat fata superior 410 lei/lemforder sau 220 lei/talosa

bieleta antiruliu fata 103 lei/buc/lemforer sau 50 lei/buc/talosa

bucsa bara stabilizatoare fata 20 lei/buc/birth sau 81 lei/buc/oe

bara directie 210 lei/lemforder sau 120 lei/talosa

axa spate : producator atp 140 euro = fara garantie (6 brate+ bielete antiruliu+bucsi oscilante) sau :

brat spate : 325 lei/buc/lemforder sau 160 lei/buc/birth+ al 2lea brat spate 520 lei/lemforder sau 150 lei/triscan+ al 3lea brat spate 110 lei/buc/lemforder

bucsa oscilanta spate 55 lei/buc/triscan sau 125 lei/buc/lemforder

bucsa bara stabilizatoare spate 8 lei/buc/birth sau 25 lei/buc/oe

bieleta antiruliu spate 46 lei/buc/talosa sau 85 lei/buc/lemforder

.

Si un pret pe discuri+placute! fata sau spate ?

Daca ai cumva si suspensie reglabila 240 euro/ta-technix sau si altele doar sa sti ce vrei/de care vrei... Pret !!!! Ms anticipat !!

salut,preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut, o suspensie reglabila pentru un e46 325i berlina la ce pret ai? Merci!

cu tot cu bielete antiruliu,flanse amortizoare,kit protectie amortizoare 310 euro/ ta technix

fara flanse amortizoare dar cu bielete 260 euro/ta technix

fara flanse si fara bielete 240 euro/ta technix

sau de la koni 700 euro

sau 540 euro h&r

sau 570 euro bilstein B6 sau

jom blueline 250 euro

sau ...

Link to comment
Share on other sites

Ma interesau oem!!! bmw tot atp pune??....

 

Ma interesau oem!!! bmw tot atp pune??.. In legatura cu suspensia reglabila ad fi interesat de un raceland!

oem e lemforder; nu atp. sau vrei originale ,adica oe?

ar fi fost dragut din partea ta sa-mi spui de la inceput ce te intereseaza sa nu stau sa caut/ofertez si alte variante mai ales ca ai o lista lunga

raceland nu am pt e39 (cred ca nu se mai face pt e39)

 

Senzor prezenta pasager este plasa scaun dreapta am scaune piele ,sport?

Cum comand?

senzorul e pt seria ta saisu, pt cum a iesit masina din fabrica. se achita avans minim 40%,restul la livrare,la curier. Daca iti e ok asa imi spui ca sa iti las contul bancar pt avans

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

oem e lemforder; nu atp. sau vrei originale ,adica oe?

ar fi fost dragut din partea ta sa-mi spui de la inceput ce te intereseaza sa nu stau sa caut/ofertez si alte variante mai ales ca ai o lista lunga

raceland nu am pt e39 (cred ca nu se mai face pt e39)

 

 

senzorul e pt seria ta saisu, pt cum a iesit masina din fabrica. se achita avans minim 40%,restul la livrare,la curier. Daca iti e ok asa imi spui ca sa iti las contul bancar pt avans

 

oem e lemforder; nu atp. sau vrei originale ,adica oe?

ar fi fost dragut din partea ta sa-mi spui de la inceput ce te intereseaza sa nu stau sa caut/ofertez si alte variante mai ales ca ai o lista lunga

raceland nu am pt e39 (cred ca nu se mai face pt e39)

 

 

senzorul e pt seria ta saisu, pt cum a iesit masina din fabrica. se achita avans minim 40%,restul la livrare,la curier. Daca iti e ok asa imi spui ca sa iti las contul bancar pt avans

Ok da mi nr cont si mai adauga o solutie curatat pielea.o sa am nevoie si de factura

Link to comment
Share on other sites

salut Dan,

pentru ck53562 320d E46 2003

ma intereseaza filtru aer motor 85 lei/mahle sau 50 bardi si filtru combustibil 110 lei mann

arcuri axa spate (suspensie stadard) 444 lei/buc/original sau 146 lei/buc/kayaba cu diametrul spirei constant sau cu diametrul spirei variabil 150 lei/buc/LESJOFORS

multumesc

salut,preturi in text

Link to comment
Share on other sites

oem e lemforder; nu atp. sau vrei originale ,adica oe?

ar fi fost dragut din partea ta sa-mi spui de la inceput ce te intereseaza sa nu stau sa caut/ofertez si alte variante mai ales ca ai o lista lunga

raceland nu am pt e39 (cred ca nu se mai face pt e39)

Da ai dreptate ! Scuze!! In concluzie m-ar interesa piesele originale oe

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.