Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

salut, 1212 lei/oe

Ca sa fiu sincer, am gĂŁsit o oferta de-a ta din 15 martie 2012 (pag. #14621), când era 999 Lei. Am solicitat un preț acum, sperând ca a mai scĂŁzut un pic, dar nu m-am așteptat sa fie cu doua sute si ceva de lei mai scump...

Mai verifici o data, te rog? Departe de mine intenția de a-ți irosi timpul, chiar vreau sa cumpar acel modul.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ai putea sa imi dai un pm te rog cu o oferta privitoare la:

Toate filtrele care se pot schimba la o revizie( model bmw 318i, rulaj 115k km). + ulei. VIN VA79160. M-ar interesa atât piesele OEM, cat si filtre Man.

 

De asemenea m-ar interesa un set complet covoroase, si un kit antipana si, estimativ, o nuca noua schimbator, este modelul pe argintiu.

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Ca sa fiu sincer, am gĂŁsit o oferta de-a ta din 15 martie 2012 (pag. #14621), când era 999 Lei. Am solicitat un preț acum, sperând ca a mai scĂŁzut un pic, dar nu m-am așteptat sa fie cu doua sute si ceva de lei mai scump...

Mai verifici o data, te rog? Departe de mine intenția de a-ți irosi timpul, chiar vreau sa cumpar acel modul.

Multumesc.

foarte rar piesele se ieftinesc, de obicei se scumpesc. asta e pretul actual. peste un an va fi mai scump 99%

 

Salutare.M-ar interesa si pe mine ulei cutie automata ( ZA6HP19Z) si de asemenea si baia de ulei pt cutia automata.Masina este un E91 , 320 D , automat , 2009 , A668948. Multumesc

salut, 95 lei/litru/ulei oe sau 55 lei/litru/producator sct, filtru cutie producator ZF 500 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Spune-mi si mie un pret te rog pentru o pompa spalator parbriz, cod 67128362154.

 

Masina este E46 320I KK53736.

 

 

Multumesc

salut, 30 lei/a.i.c.

 

Am ĂŽnțeles acum. Accept prețul de 1212 lei pt. un modul 84109257160 si mai vreau un set de rezerve pt. odorizant BMW "Amber". Cum procedam?

o sa am nevoie de avans 300 lei.lasa-mi pm cu datele de livrare te rog

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Un pret, pls, pentru bec far xenon adaptiv pentru E90 320D an 2005, VIN WBAVC31060PY54119. Ce producatori ai recomanda? Ar trebui sa schimb ambele becuri sau e suficient doar pe cel ars?

 

Multumesc,

Iura

salut, e suficient doar 1 bec dar s-ar putea ca cel ramas sa aiba alta culoare decat cel nou pt ca e mai obosit. 300 lei/buc/philips

 

aduci acest produs 71100415040? e un adeziv pentru roata in caz de pana? de asemenea, cat ma costa toate filtrele + ulei pentru va79160

salut, 71100415040 126 lei,ulei 5w30 36 lei/l, f polen carbon mann 100, f aer mann 47, f ulei mann 22 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Imi poti zice te rog un pret pentru urmatoarele la bmw 520d lci e60 din 2009, vin C095276 :

- filtru motorina;

- filtru aer;

- filtre polen cu carbon activ;

- filtru ulei.

As prefera sa fie MANN producatorul la ele .

Si ulei castrol edge 5w-30, 5l.

Merci!

Edited by Tica
Link to comment
Share on other sites

Salut!

Imi poti zice te rog un pret pentru urmatoarele la bmw 520d lci e60 din 2009, vin C095276 :

- filtru motorina; 114

- filtru aer; 100 lei

- filtre polen cu carbon activ set mann 170 lei sau alco 110

- filtru ulei. 47

As prefera sa fie MANN producatorul la ele .

Si ulei castrol edge 5w-30, 5l.

Merci!

salut, preturi in text, ulei nu am decat oe bmw 5w30 36 lei/l

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.