Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut!

Pret tampoane motor si cutie viteze bmw e46 320d 2004 corteco?

cutie manuala sau automata ?

 

Salut fa-mi si mie un pret pt urmatoarele: ulei MOTUL SPECIFIC LL-04 5W40 pentru bmw 320 D. un bidon de 5 litri 256 lei si 2 bidoane de 1 litru 60 lei/litru. Daca ai exact cum e aici. http://www.arizonamotors.ro/product/1610/motul-specific-ll04-5w40-5l.html Lichid frana DOT 4 40 lei/litru/ate ,bielete antiriliu spate 85 lei/buc/lemforder sau 57 lei/buc/moog. wbavc31000vc65775

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

cutie manuala sau automata ?

 

 

salut, preturi in text

Vreau doar ulei MOTUL SPECIFIC LL-04 5W40 pentru bmw 320 D. un bidon de 5 litri 256 lei si 2 bidoane de 1 litru 60 lei/litru. zimi te rog pretul total cu trnsport si in cat timp ajunge. Eu sunt de la suceava. ms da-mi un pm

Link to comment
Share on other sites

salut dan,

 

ptr un e34 520i 1993 break.

 

vreau si eu pret la :

- stema capota ( non facelift )

-stema hayon

-schimbator piele ( si /sau schimbator piele luminat M )

 

 

multumesc anticipat ,

salut, imi trebuie seria sasiu

 

Buna ziua. Pentru un BMW e46 320d, fabricatie 09/2004 ma intereseaza discurile de frana fata+spate si rolele care intind cureaua de accesorii.

buna ziua,

discurile de frana fata 160 lei/buc/zimermann normal sau 338 lei/buc/zimermann perforat+spate 166 lei/buc/zimermann normal si rolele care intind cureaua de accesorii : intinzator 156 lei ina sau 147 febi si rola 80 lei ipd (ina)

 

Salut Dan,

 

Un pret te rog pt releu bujii pt e90(PS35312).

 

Merci!

salut, 256 lei/beru

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan!

JR92631

Da-mi te rog 2-3 variante de pret(original,Sachs,altceva ce imi recomanzi,etc)

1.Amortizoare spate 2 buc

2.Flanse+protectii praf

Ms.

salut,ai pm

 

Salut Dan,

Ma intereseaza un pret pentru urmatoarele:

- ulei BMW 5W 30 LL04 36 lei/l

- filtru aer Mann 90 lei

- filtru ulei Mann. 43 lei

Totodata, te rog sa-mi recomanzi o firma de producator (de calitate) pentru amortizoarele de la portbagaj, cele OE s-au cam slabit. 107 lei/buc/stabilus

Multumesc. Seria este PY58685.

salut, preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

iata si seria

 

gj91800

stema capota ( non facelift ) 165 lei/oe

-stema hayon 165 lei/oe

-schimbator piele 240 lei ( si /sau schimbator piele luminat M 295 lei )

 

Mersi pt.raspuns. Ca sa nu fie niciun fel de problema si sa comand ceva gresit, va rog sa imi spuneti preturile pentru piesele cu numarul doi, patru si sapte de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=11_3316&hg=11&fg=18

puiesa nr 4 : intinzator 156 lei ina sau 147 febi si , piesa nr 7 rola 80 lei ipd (ina) + extra piesa nr 2 : 151 lei ina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.