Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut Dan,

 

Pentru AY16360, te rog sa-mi dai pentru pentru amortizoare fata si arcuri. Rog si alternativa.

 

Ms,

Cristi

salut,amortizor fata 290 lei/buc/bilstein sau 440 lei/buc/sachs.

arc 470 lei/buc/oe . ai suspensie sport, iar in catalogul de producatori ce este ca si arc aftermarket e doar arc simplu 139 lei/buc/kayaba. poti sa le pui pe astea doar daca schimbam si amortizorul si punem tot standard.

Link to comment
Share on other sites

salut, 31351094556 30 lei/buc/ruville + 36136767550 20 lei/buc/oe, transport 15 lei

 

 

salut, ulei bmw 5w30 36 lei/l,f ulei 48,f aer 83 lei, f polen carbon 200 lei oe sau 100 lei mann

 

 

niciunul dintre coduri nu mai e actual. daca vrei pret imi trebuie serie sasiu

Edited by gelus
Link to comment
Share on other sites

Salut, dami si mie preturi pentru :

 

e46 2.0d 136hp

-Ulei BMW 5w40 5litri 28 lei/litru

-Filtru aer MANN 90

-Filtru ulei MANN 40

-Filtru motorina MANN 40 lei

-Filtru epurator doar pasla 65 lei/producator sau 133 lei original/particole carbon mann 100 sai simplu mann 60

salut, preturi in text

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

E46 Berlina Facelift

- Aparatoare noroi fata(cea in care vine senzorul de temperatura )

-Mufa senzor temperatura

-Suport iluminare portbagaj

-Grile capota negre complet

 

e46 Berlina NFL

-Aparatoare noroi fata dreapta(cea in care vine senzorul rotund de la spalatoarele de faruri)

 

 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Salut Dan,

 

Poti sa imi dai si mie un pret pentru discuri fata 147 lei/buc/zimermann,disc spate 162 lei/buc/zimermann placute de frana fata 150 lei ate/spate 113 lei ate cu senzorii aferenti fata 30 lei, spate 31 lei pentru JZ40609.

Ar mai fi si un debitmetru 386 lei bosch, daca se poate.

Mersi,

Gabi

salut, preturi in text

 

Salut,

 

E46 Berlina Facelift

- Aparatoare noroi fata(cea in care vine senzorul de temperatura ) 166 lei oe sau 45 lei aftermarket da nu e grozava.

-Mufa senzor temperatura 16 lei/oe

-Suport iluminare portbagaj 384 lei/oe

-Grile capota negre complet 444 lei ambele/oe

 

e46 Berlina NFL

-Aparatoare noroi fata dreapta(cea in care vine senzorul rotund de la spalatoarele de faruri) = aici nu am inteles, nu stiu de nici un senzor de la splatoarele de far ..

apare in schema asta http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=51_3278&hg=51&fg=70&lang=en ?

 

 

Multumesc

salut, preturi in text

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.