Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

pedale metalice pt cutie automata plus cea de relaxare ?

nu stiu ce masina ai;lasa o serie de sasiu dar cel mai bine codurile

scrie la semnatura. coduri nu stiu daca sunt pt metalice.

vrei doar acoperirile de pe pedale?da,alea sunt doar din cauciuc..pe original,eu nu am elemente de tunning

Link to comment
Share on other sites

un pret pentrul panoul din poza, pt un E39. mersi.

post-7770-1230455094_thumb.jpg

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=41&fg=25

piesa 1 la 370euro sau piesa 32 la 270 euro sau

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=41&fg=20

piesa 1 de aici,contine si stalpul,tot pragul fata la 740euro,tva inclus

 

bujii incandescente e46 318d 12/2004 ?

fac rost si de serie daca trebuie

10x

BUJIE INCANDESCENTA (FEBI) 40lei/buc sau 20 euro/original

 

Salut.

Vreau si eu preturi pentru: bujii, filtru aer si filtru benzina... Pe original sau calitate f. buna.

 

Serie: AX25453

 

Thx.

BUJIE APRINDERE (NGK); 40 lei,am si cu 15lei dar ai zis calitate f buna..

FILTRU AER (MAHLE) 38lei

FILTRU COMBUSTIBIL (MAHLE) sau mann 80lei

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

SALUT

 

Un pret pt un filtru de aer si cureaua de la alternator si tot ce mai inseamna curea de schimbat la revizie ,transmisia la mine e pe lant un e39 525d touring 2001,daca ai nevoie i-ti dau si seria

 

Multumesc astept raspuns.

Link to comment
Share on other sites

BMW 3 (E36) 318 i 1990-1993 M 40 B 18 (Kat.) 83 113 1796

KIT CUREA DISTRIB + 3ROLE/bosch; 370lei

 

SALUT

 

Un pret pt un filtru de aer si cureaua de la alternator si tot ce mai inseamna curea de schimbat la revizie ,transmisia la mine e pe lant un e39 525d touring 2001,daca ai nevoie i-ti dau si seria

 

Multumesc astept raspuns.

CUREA TRANSMISIE (GOODYEAR); Agregat angrenat:agregat antrenat:compresor aer conditionat; 28lei

CUREA TRANSMISIE (GOODYEAR); Agregat angrenat:agregat antrenat:generator; 52lei

f aer 120lei/bosch

Link to comment
Share on other sites

Brate inferioare 325 Coupe E46 (sunt cu bucsi cu tot oare ? ). Ultimele 7 caractere din VIN : JX25204.Multumesc.

500lei/delphi sau tot atata pe original/pret special!!!daca nu ai cumva pachet M pe masina

sunt fara bucsi ,SET BUCSI BASCULA FATA (LEMFORDER) 350lei sau SET BUCSI BRAT SUSPENSIE (RUVILLE) 245lei sau am si mai ieftine dar eu m-as opri aici

 

Salut

Ma intereseaza si pe mine pentru e 39 523i urmatoarele:

 

filtru ulei

filtru aer

filtru polen

filtru benzina

bujii

 

Un pret si cand le poti trimite in Bucuresti.Uite si vin - bu47310

Multumesc anticipat

set filtre polen cu carbon 100 lei

BUJIE APRINDERE (NGK); 18lei

FILTRU AER (MANN FILTER);50lei sau FILTRU AER (CHAMPION) 21lei

FILTRU ULEI (MANN FILTER) 26lei sau FILTRU ULEI (CHAMPION) 18lei

FILTRU COMBUSTIBIL (MANN FILTER); 82lei sau 80lei mahle;ulei original bmw 5w30 ll04 42lei/litru

in 5 ianurie ti le pot trimite

 

 

Salut, as avea nevoie de ulei pentru e46 318i 143 cai. an 2003.

As mai avea nevoie de un filtru de aer, filtru de benzina, filtru de ulei.

Daca poti sa-mi faci un pret pentru astea.Si cat de repede pot sa le am.

Multumesc

42lei/litru ulei orig bmw 5w30 ll04;poti sa-l ai la tine marti;din pacate filtre nu am pe stoc,deci doar incepand cu 5 ianuarie

revin cu preturile la filtre:FILTRU AER (MANN FILTER) 53lei;FILTRU COMBUSTIBIL; Articol extins/Info extins 2:cu regulator presiune;bosch 180lei; FILTRU ULEI (MANN FILTER) 23lei

livrabile in 5 ianuarie

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

vroiam sa te mai intreb ,modelul asta nu e pe lant ,nu?si daca nu te deranjez chitul asta din ce e format mai exact,pt ca eu am vazut ca sunt mai multe piese inafara de curele si role am mai vazut si amortizor vibrati,pinion distributie.te intreb pt ca nu pre stiu chiar asa bine .deaia te intreb mai exact din ce e format un kit de distributie.
Link to comment
Share on other sites

vroiam sa te mai intreb ,modelul asta nu e pe lant ,nu?si daca nu te deranjez chitul asta din ce e format mai exact,pt ca eu am vazut ca sunt mai multe piese inafara de curele si role am mai vazut si amortizor vibrati,pinion distributie.te intreb pt ca nu pre stiu chiar asa bine .deaia te intreb mai exact din ce e format un kit de distributie.

e pe curea;da,livrarea e dupa 5 ianuarie,pt restul lasa-mi ultimele 7caractere din seria sasiu;kitul contine 3 role si o curea,dc mai e ceva pe acolo ce vrei se pot aduce si restul

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

FB81061,OK o sa vb si cu un mecanic dac imi mai tr si altceva si ramine sa mai vb dupa 5 ian ,mersi mult

 

si mai exact cum iau legatura cu tine, dac sa poate sa imi lasi un nr de telefon .

asta e schema distributiei

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=25

si iti dau si preturile pe bucata

curea distributie GATES piesa1 105lei

piesa 2 57 euro/original

piesa 15 RULMENT INTINZATOR CUREA (INA) 75 lei sau 50lei mapco;

piesa 12 RULMENT INTINZATOR CUREA (INA) 50 lei sau 40 lei mapco;

piesa 8 RULMENT INTINZATOR CUREA (INA) 130lei

piesa 6 31 euro/original

kitul nu contine piesele 6 si 2,oricum vad ca iesi mai bine pe bucati decat pe kit bosch;tlf meu e 0745433734

Link to comment
Share on other sites

imi poti spune un pret pt. 13621730033 si 11781738282

DEBITMETRU AER (SIEMENS VDO) 1030lei

SONDA LAMBDA (NGK) 440lei sau 680lei/original dar ma indoiesc ca ai versiunea de masina FOR VEHICLES WITH

NATIONAL VERSION JAPAN,uita-te atent la cod! ti l-as da eu dar nu stiu care din ele,depinde dc masina ta e inainte sau dupa 09/1992

Link to comment
Share on other sites

imi poti spune un pret pt. 13621730033 si 11781738282

DEBITMETRU AER (SIEMENS VDO) 1030lei

SONDA LAMBDA (NGK) 440lei sau 680lei/original dar ma indoiesc ca ai versiunea de masina FOR VEHICLES WITH

NATIONAL VERSION JAPAN,uita-te atent la cod! ti l-as da eu dar nu stiu care din ele,depinde dc masina ta e inainte sau dupa 09/1992

ii din `93 masina vin JA42911

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.