Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut, pivoti bascula fata pt bmw e36 320i din 1997 cat costa ?. cod. 31126758510

65lei/buc/delphi sau 100lei/buc/lemforder

 

groadan am si eu o mica mare comanda pt u ....vreau si eu ambele chedere de la faruri pt e46 fara facelift...astept un raps de la u

 

ms

65lei/buc

bun si cam in cat timp iti ajung tie,sau le ai pe stoc???asta ca sa imi fac si eu un calcul....

 

si lasa mi un nr sa pot lua legatura cu tine .ms

Link to comment
Share on other sites

Salut ma intereseaza si pe mine un pret pt racordul flexibil de la sistemul de evacuare si suportii motor, pt un E46 320D '99, producator si original (nu stiu codurile). Ms

pt racordul flexibil am nevoie de dimensiuni dar iti recomand sa mergi la un centru de reparat tobe etc,au ei acolo si iti fac si montajul

Link to comment
Share on other sites

sal, poti sa imi dai niste preturi si producatori pentru telescoape fata si spate pt un e46, 320d 136cp, 2001. Mersi

920lei set complet fata/spate/monroe sau 340lei/buc/sachs/fata+200lei/buc/spate/sachs,deci set complet sachs=1080lei

 

cat costa doar pe fata cele monroe? mersi

Link to comment
Share on other sites

sal, poti sa imi dai niste preturi si producatori pentru telescoape fata si spate pt un e46, 320d 136cp, 2001. Mersi

920lei set complet fata/spate/monroe sau 340lei/buc/sachs/fata+200lei/buc/spate/sachs,deci set complet sachs=1080lei

 

cat costa doar pe fata cele monroe? mersi

600lei

Link to comment
Share on other sites

buna ziua!as vrea un pret pentru discuri frana+placute ATE puntea fata pt e34 525tds fabric 10/1994 si pentru nuca schimbator cutie de viteze din lemn de culoare neagra (5 viteze)daca aveti?

Multumesc .

pt knob alegeti de aici http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=25&fg=10

e 310 lei cu lemn oricare din modele;

disc ate fata 170lei/buc+195lei placutele fata ate

Link to comment
Share on other sites

salut Dan,

 

bieleta E36, 318i, M43, '94 limo.

 

cred ca asta este piesa nr 7 dar nu sunt sigur.

 

07 Stabilizer link 31351091764

95lei/buc/lemforder sau 90lei/ruville sau 75lei/qwp/bucata

 

51418229183 tks

acelasi pret ca mai sus 95lei/buc/lemforder sau 90lei/ruville sau 75lei/qwp/bucata

Link to comment
Share on other sites

buna!, m ar interesa urmatoarele chestii pentru e46 320d fabricat 2003, ch49833.

ulei 5w40

ulei cutie de viteze(eventual si cantitatea necesara)

filtru aer

filtru polen

filtru ulei

filtru motorina

filtru epurator

placute +discuri fata

placute +discuri spate

(la placute si discuri astept variante sau alte marci cu un raport calitate pret cat mai bun)

ma intereseaza si timpul de livrare de la achitarea avansului (si cat sa trimit avans)pt ca s-ar putea sa vin vineri in cluj si sa le iau eu.

Link to comment
Share on other sites

buna!, m ar interesa urmatoarele chestii pentru e46 320d fabricat 2003, ch49833.

ulei 5w40 original bmw 35lei/litru

ulei cutie de viteze(eventual si cantitatea necesara) am nevoie de codul de pe cutie,seria sasiu nu ajuta!

filtru aer 90lei mann

filtru polen 115lei mann sau 100 lei purflux

filtru ulei 43lei mann

filtru motorina 125lei mann

filtru epurator 130lei original

placute +discuri fata 230lei/buc/disc/lucas trw sau 165lei/buc/brembo sau 220lei/buc/ate sau 270lei/buc/ate power disc

placute fata 175lei/set/ate sau 620lei/ate power sau 145lei/lucas trw

placute +discuri spate 270lei/buc lucas trw sau 245lei/buc/brembo sau 200lei/buc/ate

placute spate lucas 120lei sau 140lei/ate

(la placute si discuri astept variante sau alte marci cu un raport calitate pret cat mai bun) din ce preturi sunt aici as merge pe ate,chiar dc si lucas trw sunt la fel de bune dupa mine,dar pe total cred ca iesi mai bine cu ate chiar dc placutele la ei sunt mai scumpe;iti recomand sa mergi cu aceeasi firma pe placute cu care mergi si pe discuri

ma intereseaza si timpul de livrare de la achitarea avansului (si cat sa trimit avans)pt ca s-ar putea sa vin vineri in cluj si sa le iau eu.

ai preturile in text,nu e cazul de avans,le am pe stoc cu exceptia uleiului de cutie;de asemenea la elementele de franare sa-mi spui ce vrei cu o zi inainte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.