Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Cand ai timp,astept niste preturi si la urmatoarele piese:

13641247931 -injectoare 600 lei/buc/original

13621433565 -debitmetru 770 lei/bosch sau 430 lei/qwp

 

Ms inca o data,si pentru raspunsul in legatura cu placutele de frana.Pentru ele te caut de luni incolo,le iau si pe fata si pe spate,si senzorii

in text

Link to comment
Share on other sites

salut, vreau sa cumpar discuri pt masina fata/spate ATE power disc si placute tot ATE (masina bmw e90 5/2005 320i), si garnitura pentru capacul de la motor + 2 simeringuri. garnitura pentru piesa asta 11120032224

garnitura 300 lei/original,discuri ate power nu sunt pe masina ta prin tara

Link to comment
Share on other sites

atunci ce discuri slotted ai ? gen astea din poza, sau niste discuri mai bune decat cele oem. Trebuie sa schimb si placutele si discurile in urm 500km :)

Si am pus poza cu ce garnitura am nevoie, pt ca vreau sa fiu sigur. si mai am nevoie si de chestia aia in semicerc.. simeringuri cred 2 deala am nevoie.

post-12626-1253209286_thumb.jpg

post-12626-1253209510_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

compartimentul cu suport pahare si cel din spate cat ar fi? si/sau cel cu jaluzea, merci.

ce fel de masina? pune o serie sasiu

E46 2000 sedan

selecteaza-ti de aici de ce ai nevoie http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=35

aceste piese 5, 6, 7, 23.

51168217953 84 lei

51168217957 84 lei

51168242859 45 lei

51167110646 106 lei

Link to comment
Share on other sites

salutare !

 

pentr KG46579, imi dai te rog preturi pentru:

 

lichid frana 47 lei/original

lichid servo 65 lei/original

bucsi brate fata 220 lei/talosa sau 350 lei/lemforder

 

multumesc !

in text

 

nu am acces la TIS acum, imi poti spune te rog si cantitatile de lichid necesare ? (preturile de mai sus sunt per litru sau este exact cat am eu nevoie pentru schimb ? )

 

mersi

Link to comment
Share on other sites

salutare !

 

pentr KG46579, imi dai te rog preturi pentru:

 

lichid frana 47 lei/original

lichid servo 65 lei/original

bucsi brate fata 220 lei/talosa sau 350 lei/lemforder

 

multumesc !

in text

 

nu am acces la TIS acum, imi poti spune te rog si cantitatile de lichid necesare ? (preturile de mai sus sunt per litru sau este exact cat am eu nevoie pentru schimb ? )

 

mersi

e cat ai tu nevoie si sunt pe litru,un litru iti ajunge din fiecare

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

atunci ce discuri slotted ai ? gen astea din poza, sau niste discuri mai bune decat cele oem. Trebuie sa schimb si placutele si discurile in urm 500km :)

Si am pus poza cu ce garnitura am nevoie, pt ca vreau sa fiu sigur. si mai am nevoie si de chestia aia in semicerc.. simeringuri cred 2 deala am nevoie.

300 lei/buc/fata/zimermann,eu iti recomand jurid set de 2 la 370 lei,dar nu sunt sport; oricum la masina ta e o chestie de look cam atat discurile sport;

poza cu garnitura nu ma ajuta,iti comand ce cod spui tu,la fel pt semeringuri am nevoie de cod

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.