Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

faruri si stopuri facelift E39 (xenon)

 

bara fata/spate tip M

 

bujii NGK (BKR6EK) - modelul acesta mi-a venit pt 540i/'97

 

m-ar interesa si ceasuri+BC noi...cam cat costa?

 

si un pret pt baterie masina (nu stiu exact ce-mi trebuie)

 

ps. si antigel, cat pe ce sa uit

da-mi te rog o serie sasiu

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

 

ma intereseaza o pompa servo, fara servotronic, e39 530i - talon ultimele caractere CE53099. MERSI

Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

 

ma intereseaza o pompa servo, fara servotronic, e39 530i - talon ultimele caractere CE53099. MERSI

810 lei trw sau 700 spidan

Link to comment
Share on other sites

Salut , imi trebuie si mie urmatoarele piese pentru 320d VIN:jw87085 :

-set bujiii incandescente ; 35 lei/buc/delphi sau 60/buc/beru sau 70 lei/buc/original

-incalzitor electric apa; recunosc ca nu stiu care e piesa asta,,,

-opritor usa sofer; 106 lei

-electrovalve turbo si EGR; aici gasesti toate denumirile de valve de pe masin ta eu nu stiu la care te referi http://www.realoem.com/bmw/partsearch.do?k...mp;mospid=47664

-valva AGR(EGR); 650 lei originala

-furtunase vacuum; astea? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=45 sau

astea http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=45

Mersi mult!

in text

Link to comment
Share on other sites

ti-am trimis

 

serie sasiu:

 

WBADE51000BR90549

 

faruri si stopuri facelift E39 (xenon) far 1650 lei/bucata/hella ,stop 650 lei/buc..si stopul si farul cu semnalizare alba

 

bara fata/spate tip M eu nu am decat originale,2000 lei ar fi doar bara fata..dar dc vrei in jur de 1500 euro e pachet complet m ca degeaba schimbi barile ca ai nevoie de alte proiectoare ceata,alt scut,alte aparatori noroi etc,dc vrei tunning incearca la Brandex

 

bujii NGK (BKR6EK) - modelul acesta mi-a venit pt 540i/'97 20 lei/buc/ngk

 

m-ar interesa si ceasuri+BC noi...cam cat costa? 2170 lei mai exact,noi,originale

 

si un pret pt baterie masina (nu stiu exact ce-mi trebuie) desfac capacu si vezi de cati ah e ca scrie pe ea..

 

ps. si antigel, cat pe ce sa uit 37 lei/1.5 litri/original bmw

 

Motorul fara vanos (M62).

 

intrebare secundara: imi poti, te rog, recomanda o vopsitorie foarte buna care prepara si vopsea standox folosind codurile BMW?

iti pot aduce din germania de la bmw vopsea da nu garantez ca va fi f ieftina..

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

 

ma intereseaza o pompa servo, fara servotronic, e39 530i - talon ultimele caractere CE53099. MERSI

810 lei trw sau 700 spidan

 

te rog sa imi trimiti si celelalte detalii. daca ma negociem un pic la pret batem palma zilele astea si iti trimit banii

 

...nu m-ar interesa o pompa sh la banii astia, luata de pe alta masina. doar daca sunt acte pe ea, de reconditionare sau ca sunt noi (preferabil noi). salut

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

JN18185

 

3litri ulei BMW 5w30

Filtru aer

Filtru ulei

3litri antigel

51238223163

07146959925

51161964677

51238208442

51718208483

 

Ms frumos! :)

te serveste claudiu daca vrea evident ca e mai aproape

 

pentru cele originale va rog sa scrieti codurile de piesa si eventual seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator...Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie. Pentru ca garantia sa fie acceptata una din conditiile de baza e ca piesa sa fie montata in service autorizat RAR. De asemenea pentru cei care primesc marfa prin curier ii rog sa verifice integritatea coletului la primire (sa nu fie rupt,indoit etc) si sa specifice acest lucru unde semneaza de primire.

 

 

ma intereseaza o pompa servo, fara servotronic, e39 530i - talon ultimele caractere CE53099. MERSI

810 lei trw sau 700 spidan

 

te rog sa imi trimiti si celelalte detalii. daca ma negociem un pic la pret batem palma zilele astea si iti trimit banii

 

...nu m-ar interesa o pompa sh la banii astia, luata de pe alta masina. doar daca sunt acte pe ea, de reconditionare sau ca sunt noi (preferabil noi). salut

nu ma ocup cu sh si nu prea negociez la pret,consider ca sunt fair play,in schimb esti liber sa cauti si la altii poate gasesti ceva mai ok pt tine,dc te hotarasti ca vrei ceva din ce ti-am ofertat te servesc cu cea mai mare placere; sa-mi spui eventual la care te-ai hotarat dc vrei mai multe detalii

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

Salut, un pret ptr bara conexiune, e39, serie BR91190, nu am codul.....

Mersi.

bara de conexiune intre cine si cine ? nu imi dau seama la ce piese te referi

La sistemul de directie este o bara dintata cu o bucse in cap, un fel de cremaliera...nu ma pricep ...ceva de genul asta mi a explicat mecanicul, bucsa este in partea stanga...merci...

Link to comment
Share on other sites

piesele 1 2 3 de pe partea dreapta...

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=20

 

pt un e39 525d din 10/2000

e facelift sau nu?cel mai bine pune o serie sasiu

e facelift ultimele 7 din serie gw54717

 

si vopsea , cat sa vopsesc aripa si plasticurile 1 2 3 , cam cata ar trebui ? asta e culoarea : farbbezeichnung COSMOSSCHWARZ METALIC ?

Edited by Dariusel
Link to comment
Share on other sites

Salut, un pret ptr bara conexiune, e39, serie BR91190, nu am codul.....

Mersi.

bara de conexiune intre cine si cine ? nu imi dau seama la ce piese te referi

La sistemul de directie este o bara dintata cu o bucse in cap, un fel de cremaliera...nu ma pricep ...ceva de genul asta mi a explicat mecanicul, bucsa este in partea stanga...merci...

piesa 9 de aici ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=32&fg=25

 

piesele 1 2 3 de pe partea dreapta...

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=20

 

pt un e39 525d din 10/2000

e facelift sau nu?cel mai bine pune o serie sasiu

e facelift ultimele 7 din serie gw54717

51137036697 121 lei/orig

51137036699 186 lei

51137036701 177 lei

Link to comment
Share on other sites

Probabil se referĂŁ la bara de conexiune ĂŽntre capetele de barĂŁ.

Da asa este , am vorbit cu tine si parca ai schimbat-o si tu .Ai simtit vreo diferenta dupa schimbare, adica directia era mai ferma sau mai usoara....la mine nu imi dau seama daca are ceva, directia e buna, mai scoate cate un scartz , din cand in cand la viraj maxim cand parchez in panta...dar daca mecanicul considera ca trebuie schimbata....nu stiu cum face cand e stricata bara de conexiune.....asta te intreb ai simtit diferenta?merci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.