Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

balasturile de la xenon pentru farurile de E60 si soclu care tine becul poti sami dai niste preturi? daca poti gasi asa ceva spunemi si iti trimit si poze cu ce imi lipseste ca sa nu gresim!

multumesc

da-mi seria sasiu sau codurile de pe realoem

 

nu stiu daca te ajuta seria de sasiu, doarece farurile cumparate de mine sunt fabricate in 2006 iar masina este fabricata in 2004 luna a IX, potriveste tot inafara balastului care difera sistemul de prindere si mufa, si difera si sistemul de prindere a becului de pe faza scurta xenon, o sa incerc eventual sa-ti atasez poza cu farul ca sa vezi ce am nevoie, asta daca te ajuta la ceva, si o sa te rog sami dai pret si la plasticul ala de jos care tine farul

in prima poza am nevoie de ,,12,, iar in a doua de ,,1,, dar difera forma, cel din imagine este ce am eu acum si care nu potriveste pe farurile noi, o sa pun poza si cu farurile noi ca sa vezi cum arata mufa

Edited by sergiulean
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am nevoie pt un E46 compact din 2002 de un pret pt motor stergator luneta, motor trapa, cabluri pt trapa...nu conteaza daca sunt originale BMW sau de la producatori! Multumesc :twoup:

Am atasat si 2 poze pt partnumber... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=61&fg=45 ...piesa 1 din poza asta.... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=54&fg=05 Piesa 8 din asta plus cablurile pt trapa pe care nu le gasesc in poza...

Edited by Nony
Link to comment
Share on other sites

zi-mi te rog, cat costa un releu inchidere centralizata pentru un bmw 320 d din 2000? ms

da-mi seria sasiu sau codul de pe www.realoem.com

 

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator..exclus: bmw mai vechi de 1998,ulei.Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie..

ma intereseaza sina usa stanga spate x5 2002

chit de m pt x5 2002 ,

praguri al .

vreau preturile ,mersi mult

da-mi seria sasiu

Link to comment
Share on other sites

salut,

am nevoie de placute de frana:

 

fata

- 11 REPAIR KIT, BRAKE PADS ASBESTOS-FREE TEXTAR T4146 1 34116761244

 

si spate...

- 11 REPAIR KIT, BRAKE PADS ASBESTOS-FREE TEXTAR T4147 1 03/2007 34216761241

 

la ce pret le poti aduce ???

 

cu stima,

petreop.

Set placute frana fata BMW Auto TEXTAR T4146 243,75lei+tva si

BM34216761241 SET PLACUTA DE FRANA SPATE (TIP TEXTAR) BMW Auto TEXTAR T4147!!se sch.in :BM34216778168 !! 251lei+tva

sau pe producator cu preturi incepand de la 50 lei:)) pana la 165lei,sa-mi zici dc sa-ti dau exemple concrete

 

 

"jurid" ce pret ?

"pagid" ce pret ?

 

multumesc.

nu am pagid si jurid;doar bosch,trw,qwp

Link to comment
Share on other sites

Salut,

ma intereseaza urmatoarele :

 

GEAR SHIFT KNOB PLASTIC/5-SPEED SCHWARZ 1 cod realoem: 25111434495

 

IMITATION LEATHER GEAR LEVER COVER SCHWARZ 1 cod realoem: 25111434098

 

cat costa, daca poti trimite prin curier ramburs la Suceava.

 

Multumesc.

BM25111434495 Maner schimbator viteze din plastic negru BMW Auto SCHWARZ 65lei

BM25111434098 MANSON PROTECTIE SCHIMBATOR VITEZE NEGRU VINILIN BMW Auto SCHWARZ 73lei

preturi fara tva,pt a comanda pe original trebuie platit avans;contacteaza-ma pe privat sau ym ca sa-ti dau datele

 

fulie AC ai? Daca da, la ce pret. si curelele

 

fulie AC ai? Daca da, la ce pret. si curelele

320d din 2003

da-mi codul pt fulie de pe realoem pt ca nu stiu la care te referi pls

 

zi-mi te rog, cat costa un releu inchidere centralizata pentru un bmw 320 d din 2000? ms

Modul inchidere centralizata 1200lei+tva:)

 

Salut! Am nevoie pt un E46 compact din 2002 de un pret pt motor stergator luneta, motor trapa, cabluri pt trapa...nu conteaza daca sunt originale BMW sau de la producatori! Multumesc :twoup:

Am atasat si 2 poze pt partnumber... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=61&fg=45 ...piesa 1 din poza asta.... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=54&fg=05 Piesa 8 din asta plus cablurile pt trapa pe care nu le gasesc in poza...

BM54137134537 RAHMEN SCHIEBEHEBEDACH KOMPLETT_ BMW Auto 2050lei+tva

BM67616928756 Motoras actionare trapa BMW Auto 976lei+tva

daca iti trebuie astea cautam si cablurile

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

balasturile de la xenon pentru farurile de E60 si soclu care tine becul poti sami dai niste preturi? daca poti gasi asa ceva spunemi si iti trimit si poze cu ce imi lipseste ca sa nu gresim!

multumesc

da-mi seria sasiu sau codurile de pe realoem

 

nu stiu daca te ajuta seria de sasiu, doarece farurile cumparate de mine sunt fabricate in 2006 iar masina este fabricata in 2004 luna a IX, potriveste tot inafara balastului care difera sistemul de prindere si mufa, si difera si sistemul de prindere a becului de pe faza scurta xenon, o sa incerc eventual sa-ti atasez poza cu farul ca sa vezi ce am nevoie, asta daca te ajuta la ceva, si o sa te rog sami dai pret si la plasticul ala de jos care tine farul

in prima poza am nevoie de ,,12,, iar in a doua de ,,1,, dar difera forma, cel din imagine este ce am eu acum si care nu potriveste pe farurile noi, o sa pun poza si cu farurile noi ca sa vezi cum arata mufa

BM63126937223 UNITATE XENON PT BEC D1S BMW Auto 1150lei+tva;

BM63126936089 SUPORT FAR STG BMW Auto 9lei+tva

si piesa 12 din poza 1 e un surub...????

Link to comment
Share on other sites

Piesa de 2050Ron + Tva nu contine si cablurile? Pe RealOem cablurile nu apar separat, am presupus ca sunt continute de aceasta piesa....Cu motorasul de stergator am rezolvat, trapa imi da bataie de cap... Edited by Nony
Link to comment
Share on other sites

Piesa de 2050Ron + Tva nu contine si cablurile? Pe RealOem cablurile nu apar separat, am presupus ca sunt continute de aceasta piesa....Cu motorasul de stergator am rezolvat, trapa imi da bataie de cap...

facem sa contina si cablurile dc te hotarasti..

Link to comment
Share on other sites

zi-mi te rog, cat costa un releu inchidere centralizata pentru un bmw 320 d din 2000? ms

da-mi seria sasiu sau codul de pe www.realoem.com

 

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator..exclus: bmw mai vechi de 1998,ulei.Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie..

ma intereseaza sina usa stanga spate x5 2002

chit de m pt x5 2002 ,

praguri al .

vreau preturile ,mersi mult

da-mi seria sasiu

am reusit cu sina vreau chit m x5 2002 si praguri al

seriaWBAFA71030LN11597 mersi mult raspund luni maine dimineata plec pe munte

Link to comment
Share on other sites

zi-mi te rog, cat costa un releu inchidere centralizata pentru un bmw 320 d din 2000? ms

da-mi seria sasiu sau codul de pe www.realoem.com

 

pentru cele originale va rog sa scrieti un pm cu seria sasiu.Nu va pot oferi 10% discount pt ca sunteti membrii clubului pt ca oferta e destinata din start catre membri+doresc sa promovez preturi cel putin acceptabile.Precizati dc doriti piesa pe original sau producator..exclus: bmw mai vechi de 1998,ulei.Pt piesele pe original se cere avans.Se ofera factura,garantie..

ma intereseaza sina usa stanga spate x5 2002

chit de m pt x5 2002 ,

praguri al .

vreau preturile ,mersi mult

da-mi seria sasiu

am reusit cu sina vreau chit m x5 2002 si praguri al

seriaWBAFA71030LN11597 mersi mult raspund luni maine dimineata plec pe munte

BM51710017315 KIT SCARI LATERALE BMW Auto 2400lei+tva

AERODYNAMIKPAKET MIT PDC MIT SRA_ BMW Auto 6000lei+tva-aici vezi ce contine:

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=95

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Amortizoare si arcuri pentru E46 318i din 2002? Da-mi te rog un pret si pentru cele sport!

 

Mersi

arcuri:160lei/buc/fata/kilen/standard;

165/spate;

Varianta heavy-duty/spate:190/buc;

amortizoare fata sachs:290/buc-SUPERTOURING STOSSDAEMPFER ;

ADVANTAGE STOSSDAEMPFER Varianta echipare:M-Sportpack II 430lei/buc;

PERFORMANCE DAEMPFER 700lei/buc;

puntea spate:

PERFORMANCE DAEMPFER 420;

SUPERTOURING STOSSDAEMPFER 240

ADVANTAGE STOSSDAEMPFER 235lei/buc

daca vrei am si pe kayaba si monroe

Link to comment
Share on other sites

-salut-aripa dreapta fata,pret pe original si producator,e46-318i-1999,mersi

41358240406 Aripa fata dreapta BMW Auto 762lei+tva/original;

120lei/producatori..taiwan etc

si 140 lei/KLOKKERHOLM

 

Salut!Un pret pentru cotiera cu tot cu tunel (kit retrofit) pentru e 46.

Mersi

NACHRUSTSATZ ARMAUFLAGE KUNSTLEDER VORNE_ BMW Auto 848lei+tva

Link to comment
Share on other sites

320d, septembrie 2004

 

filtru ulei

filtru aer

filtru polen

filtru combustibil

filtru carter

filtru epurator

 

mann sau ce recomanzi...

preturi si producator...

 

multumesc

filtru ulei 38lei/mann;15lei/champion:)

filtru aer 80/mann;70/clean;

filtru polen cu carbon 100/bosch;110/mann;90/orione;fara carbon 75/bosch;67/orione

filtru combustibil 110/bosch sau mann;

filtru carter pt mine e acelasi cu filtru epurator dc cumva e altul zi-mi; pret pe original 200lei

filtru epurator

am si ulei dc vrei la 38lei/litru,original bmw 5w30 longilfe;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.