Jump to content

Vand piese noi/second bmw


Recommended Posts

as dori niste preturi pentru urmatoarele lucruri :

 

1. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=70

- 51488193940 - plafonul portbagajului din mocheta gri ( si cleme de prindere care nu stiu ce cod au )

 

2. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=52&fg=30

- 52207009903 - clema bancheta spate

 

3. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=72&fg=95

- 82279413886 - suport stingator (sper ca se poate monta sub scaunele din fata )

 

4. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=32&fg=35

- 32306757893 - airbag-comenzi si cabluri

 

am un 320d, sedan din 11.2004

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am o problema cu diferentialul bmw 316i e46 an 2000....huruie in mers...astept sa zica mecanicul ce are mai exact in el...adica ce piese imi trebuie...poti face rost...de exemplu de rulemti sau alte piese din diferential?dar de pompa servo directie noua? si un pret?multumesc Edited by scheletu_007
Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Vasco-cupla pt un e 39 din 2002 o ai??Dak da la ce pretz??

Cred ca cel mai bne ar fii dak ai avea noua pt k elicea mea mai are putin si o ia la plimbare din cauza ei...

Am un e 39 din 2002 cu motor de 3000 d,193 de cai,automat

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine un kit M-tehnik II pentru E30, adica bara fata, bara spate, bandouri laterale (pentru 4 usi) si eventual proiectoarele pentru bara fata.

 

Ma mai intereseaza punte spate cu discuri pentru E30, toata instalatia pentru ABS (am inteles ca se poate pune si aftermarket, eu nu am), toata instalatia pentru servodirectie, si mecanismul pentru trapa sau trapa cu totul (manuala).

 

 

Mersi

Edited by FlaviusBV
Link to comment
Share on other sites

Ai cumva bara de rigidizare pt E36 318is coupe?Daca da la ce pret, noua sau sh.

nop...

 

am o problema cu diferentialul bmw 316i e46 an 2000....huruie in mers...astept sa zica mecanicul ce are mai exact in el...adica ce piese imi trebuie...poti face rost...de exemplu de rulemti sau alte piese din diferential?dar de pompa servo directie noua? si un pret?multumesc

nop ..decat grupul complet...

pompa reconditionata-1100 lei

noua-2650 lei

 

fulie pompa servo pentru 2.5 24 valve se gaseste?

un pret te rog? merci

nop

 

Salut

 

Vasco-cupla pt un e 39 din 2002 o ai??Dak da la ce pretz??

Cred ca cel mai bne ar fii dak ai avea noua pt k elicea mea mai are putin si o ia la plimbare din cauza ei...

Am un e 39 din 2002 cu motor de 3000 d,193 de cai,automat

490 lei noua

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine o incuietoare de torpedou (de preferat fara cheie) cat ar costa daca ai, si respectiv un torpedou cu totu pt un E30 320i.

nu am

 

salut.

am si eu nevoie de masonu` asta

http://img103.imageshack.us/my.php?image=8xr6.jpg

da mi un cod oe

 

Salut,

 

Ma intereseaza si pe mine un kit M-tehnik II pentru E30, adica bara fata, bara spate, bandouri laterale (pentru 4 usi) si eventual proiectoarele pentru bara fata.

 

Ma mai intereseaza punte spate cu discuri pentru E30, toata instalatia pentru ABS (am inteles ca se poate pune si aftermarket, eu nu am), toata instalatia pentru servodirectie, si mecanismul pentru trapa sau trapa cu totul (manuala).

 

 

Mersi

nu mai am nimic de e30

Link to comment
Share on other sites

Sal. Ma intereseaza urmatoarele piese ptr un 325 Ci E46 cu cutie SMG si nu in ultimul rand preturile ptr ca la bavaria era sa cad jos cand am vazut proforma :twoup: :

 

1) Set ambreiaj "SET RMFD-CLUTCH PARTS TWIN MASS FLYWHEEL" part number: 21217520845

 

2) "HYDRAULIC UNIT" part number: 23427507002

 

sau daca nu ai piesa 2, Cutie SMG completa "RMFD-5 SPEED SEQUENTIAL GEARBOX" part number: 23017507037

 

Mersi anticipat !

Link to comment
Share on other sites

sonda litrometrica bmw 316i '93

decat noua

 

radiator nou sau sh pt E36 318is ai?

480 lei nou..sh nu am

 

175 lei oe in 5 zile

 

Sal. Ma intereseaza urmatoarele piese ptr un 325 Ci E46 cu cutie SMG si nu in ultimul rand preturile ptr ca la bavaria era sa cad jos cand am vazut proforma :twoup: :

 

1) Set ambreiaj "SET RMFD-CLUTCH PARTS TWIN MASS FLYWHEEL" part number: 21217520845

 

2) "HYDRAULIC UNIT" part number: 23427507002

 

sau daca nu ai piesa 2, Cutie SMG completa "RMFD-5 SPEED SEQUENTIAL GEARBOX" part number: 23017507037

 

Mersi anticipat !

1) 1350 lei in 4 zile

2)13500 lei in 5 zile

sau ultimul cod 15500 lei in 5 zile

Link to comment
Share on other sites

schimbator stock cu 6 trepte pt E46 compact (nu stiu daca acest detaliu conteaza) ai?

 

te-am mai intrebat de plafonul rabatabil care acopera interiorul portbagajului tot pt e46 compact si mi-ai cerut oe. Ce e mai exact oe? :twoup:

Edited by SorinTD
Link to comment
Share on other sites

Banuiesc ca preturile sunt cu TVA inclus nu?

 

 

 

preturile sunt cele finale cu factura si tva

 

schimbator stock cu 6 trepte pt E46 compact (nu stiu daca acest detaliu conteaza) ai?

 

te-am mai intrebat de plafonul rabatabil care acopera interiorul portbagajului tot pt e46 compact si mi-ai cerut oe. Ce e mai exact oe? :twoup:

cauti pe realoem codurile pt piesele pe care le vrei...si imi dai codurile

LE: cod OEM

salut ma intereseaza o caste directie BMW 525d e39 2002 steptronic, la ce pret si in cat timp mi-o poti trimite, ms (una noua si una sh)

vin ul masinii te rog...

 

Salut! Ma intereseaza pt un 318d din 2003(facelift) urmatoarele piese second hand : evacuarea intermediara si finala, 4 senzori parcare.

Lasa-mi si un numar de contact.

nu am nimic sh din toate astea

Link to comment
Share on other sites

Salut Dolly,

 

Mai m-am documentat , am vb cu mecanicul si imi trebuie mai exact piesa nr. 8 cu tot subansamblul (cilindrul ala hidraulic care actioneaza ambreiajul si cu senzorul de pozitie al ambreiajului) :

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=23&fg=15

 

Si desigur kitul de ambreiaj "SET RMFD-CLUTCH PARTS TWIN MASS FLYWHEEL" part number: 21217520845 (la 1350 RON)

 

Mersi mult !! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Salut Dolly,

Ma intereseaza piesele urmatoare(disponibilitate/pret/producator) :

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=41&fg=10

piesa 12 - BRACKET SIDE PANEL RIGHT 1 41148209102

 

si clasicul "debitmetru" FOR VEHICLES WITH EU4 EXHAUST EMISSIONS STANDARDHOT-FILM AIR MASS METER 1 09/2001 13627788744

 

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.