Jump to content

violenta la volan


RobyS

Recommended Posts

nici eu nu am nimic. astia is suparati rau p'aici... numa smardoi. sa lovesc cu caramida in piept ca le au doar pt autoaparare dar fac pariu ca sar cu clanta pana-n cer cand le greseste cineva. pana-ntr-o zic cand se ii bate vreunu cu bate si cu sabii cu tot

 

 

Unii dintre voi aveti o problema si cred ca nu aveti cu cine va certa. Am zis io ca-s vreun ninja sau vreun karate kid 2? Efectiv tin la viata mea si am patit si vazut destule cat sa consider necesare bata si cu sabia, vreo problema? E vina mea ca e societatea de asa natura incat sa trebuiasca sa te uiti peste umar si in stanga si dreapta inainte de a intra in scara blocului?

Mai bine nu mai face pariuri cum reactioneaza oamenii in anumite situatii ca e Forum BMW aici nu 9595. Presupun ca daca as fi gresit cu ceva ca am postat acel reply as fi fost sanctionat de moderatori, asa ca daca te deranjeaza ca imi spun parerea spune-mi ca sa stiu sa nu mai postez pe forum sau mai simplu da-mi ignore.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nici eu nu am nimic. astia is suparati rau p'aici... numa smardoi. sa lovesc cu caramida in piept ca le au doar pt autoaparare dar fac pariu ca sar cu clanta pana-n cer cand le greseste cineva. pana-ntr-o zic cand se ii bate vreunu cu bate si cu sabii cu tot

 

 

Unii dintre voi aveti o problema si cred ca nu aveti cu cine va certa. Am zis io ca-s vreun ninja sau vreun karate kid 2? Efectiv tin la viata mea si am patit si vazut destule cat sa consider necesare bata si cu sabia, vreo problema? E vina mea ca e societatea de asa natura incat sa trebuiasca sa te uiti peste umar si in stanga si dreapta inainte de a intra in scara blocului?

Mai bine nu mai face pariuri cum reactioneaza oamenii in anumite situatii ca e Forum BMW aici nu 9595. Presupun ca daca as fi gresit cu ceva ca am postat acel reply as fi fost sanctionat de moderatori, asa ca daca te deranjeaza ca imi spun parerea spune-mi ca sa stiu sa nu mai postez pe forum sau mai simplu da-mi ignore.

ce dracu ma te crezi corleone? societatea este de asa natura incat iti sunt necesare sabia si bata sa te simti in siguranta? da unde te crezi ma? in cambogia?

pai eu stiu din lumea interlopa care n-au nici sabii nici bate in masini si nici nu se uita in stanga si in dreapta nici in sus, niciunde cand intra in scara blocului. ia-ti ma si un automat dinala de calibru 14 ca poate te urmareste mossadu sa te lichideze.

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu am nimic. astia is suparati rau p'aici... numa smardoi. sa lovesc cu caramida in piept ca le au doar pt autoaparare dar fac pariu ca sar cu clanta pana-n cer cand le greseste cineva. pana-ntr-o zic cand se ii bate vreunu cu bate si cu sabii cu tot

Tu esti banatean...la voi acolo e cu totul alta civilizatie....mai iluminata...mai pasnica, superioara... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Efectiv tin la viata mea si am patit si vazut destule cat sa consider necesare bata si cu sabia, vreo problema? E vina mea ca e societatea de asa natura incat sa trebuiasca sa te uiti peste umar si in stanga si dreapta inainte de a intra in scara blocului?

Total fals.

 

Cu bata si sabia nu rezolvi nimic, doar creezi probleme.

 

Romania este totusi o tara linistita.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.