Jump to content

Eu si masina mea!


delutzu

Recommended Posts

Salut la toata lumea scuzati intarzierea de a ma prezenta. Ma numesc Sandu am 28 de ani si sunt di Focsani(Vrancea)Locuiesc In Italia de 10 ani. Sunt fericitul posesor al unui BMW 320d E46 touring Din 07/2002. Si o sa va postez vreo 2 foto. Apropo masina are 85000 km si pana acum probleme 0

post-8814-1210446874_thumb.jpg

post-8814-1210446895_thumb.jpg

post-8814-1210446911_thumb.jpg

post-8814-1210446991_thumb.jpg

Edited by delutzu
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masinuta, sa ai parte de ea cat mai multi km!

Si Wellcome to the Club!!

:twoup: Multumesc mult Calin !!

 

Salut si mersi Andrei. Nu am luat-o de noua. Avea un an jumate cand am luat-o !

 

Frumoasa masinuta, sa ai parte de ea cat mai multi km!

Si Wellcome to the Club!!

:twoup: Multumesc mult Calin !!

 

Salut si mersi Andrei. Nu am luat-o de noua. Avea un an jumate cand am luat-o !

 

Nu prea am folosit-o mult ca pana anul trecut mai aveam si un Rover. Am mers mai mult cu ea de cate ori veneam in tara!

Edited by delutzu
Link to comment
Share on other sites

probleme 0 ? wow... o bucsa ceva acolo ?

 

Vorbesc serios. In afara de placute de frana si cauciucuri nu ia-m facut nimic de ordin mecanic. Nicio bucsa nimic.

 

Si bineinteles ulei si filtre!

 

Asta da posesor fericit de BMW ! :twoup: Tine-o tot asa cu piesele...

Link to comment
Share on other sites

Problema suspensiilor in Romania sunt strazile. Anul trecut cand am fost acasa intre Sibiu si Brasov mi-a mancat zilele. Eu de exemlu la Rover ia-m shimbat prima data suspensiile la 125000km. La noi e jale cu strazile. Si mai ales Bmw e o masina destul de rigida deci sufera mai mult si masina si soferul Edited by delutzu
Link to comment
Share on other sites

Tu vrei sa fii moderator iar,nu?

 

Neinteresant...:twoup:

 

Parca vedeam urmatoarele 10 replici de mai sus : Roverul este foartee bunn !! Am avut unu vreo 20 ani ! :twoup:

Sau : Da, e praf ! Chinezarie...

 

Si astfel se strica topicul omului...:D

Edited by Andrei92
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuia sa ii raspunzi.El este la vanatoare de posturi,nu vezi? :D Acum mai zice ceva de genu "Imi cer scuze!" si se mai aduna un post la colectie :twoup:

 

Chiar nu va inteleg ! Cu ce credeti ca ma ajuta sa am un numar mare de posturi ? Nici nu tin cont de ele...asa sunt eu...mai vorbaret(scriitor). Care e problema ?

 

LE: Toti cei care aveti nelamuriri in legatura cu mine va astept sa va adresati prin pm, astfel incat sa nu mai imi cresca numarul de posturi...gizz !! :twoup:

Edited by Andrei92
Link to comment
Share on other sites

roverul e muci. a fost, este si va fi in continuare mai ales acum de cand e made in china.

 

Pai ce legatura ara Roverul cu ce am postat eu aici. Nu am cerut parerea despre rover. Pai si sa fim seriosi nu se compara cu Dacia.

Si in afara de asta nici macar nu ai intrebat ce model de Rover era. Ca sa poti sa-ti dai o parere.

 

Nu trebuia sa ii raspunzi.El este la vanatoare de posturi,nu vezi? :twoup: Acum mai zice ceva de genu "Imi cer scuze!" si se mai aduna un post la colectie :twoup:

 

ON Topic : frumusica masina,dar totusi chiar 0 probleme? :D

 

Nu deocamdata 0 probleme. Da as putea sa spun ca se aude mici zgomote dar zic ,,mici'' de la silent block pe fata dar mai e si normal dupa anumiti kilometri.

 

Nu mai fiti rai asa! ceia ce ma surprinde pe forumurile romanesti este rautatea. Lumea se jigneste nu e frumos! Stiti Bmw este o pasiune si trebuie impartasita. In italia cand cineva nou intra pe forum lumea ii face o primire uluitoare. Lumea il cheama FRATE! Chiar si pe mine ca sunt strain ma-u primit foarte bine. Daca intradevar este o pasiune care va uneste fiti uniti !!

Link to comment
Share on other sites

Salut la toata lumea scuzati intarzierea de a ma prezenta. Ma numesc Sandu am 28 de ani si sunt di Focsani(Vrancea)Locuiesc In Italia de 10 ani. Sunt fericitul posesor al unui BMW 320d E46 touring Din 07/2002. Si o sa va postez vreo 2 foto. Apropo masina are 85000 km si pana acum probleme 0

 

 

frumoasa masina sa o pastrezi fara incidente si fara probleme ca si pana acum ,vezi sa nu afle italienii ca esti roman ca ti-o zgaraie :twoup: si bine ai venit in club .

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce legatura are roverul, tu ai adus vorba de el. 75 e muci care e cel mai COOL de la ei deci daca e alt model e mai muci.

repet, tu ai adus vorba :twoup:

 

3erul e superb, la toti ne place e46 facelift

 

Nu are nici o legatura era justificarea de ce am facut asa putini km cu 320-ul. In fine sa lasam nimicurile astea. Eu am intrat aici sa impartasesc cunostintele mele si la randul meu sa va cer ajutorul ! :twoup: Multa bafta Roland !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.