Jump to content

Explozie pneu la 200 km/h , autostrada soarelui


slacker

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pai daca-s prea sobru, si vorbesc prea tehnic se plange unu sau altu, ca nu ating si latura filozofica a treburilor si ei se simt exclusi, si atunci ...ne mai atingem si de metafizic..

Si roata aia de bicicleta ti se pare o chestie filozofica?

Link to comment
Share on other sites

atunci cum am promis pun si eu poza

 

post-6684-1213214826_thumb.jpg

 

beton! :twoup:

 

raman la parerea mea ca 220km/h e mult pentru soselele patriei..., vedeti ce se poate intampla, va baga la cheltuieli (ce sa faci, totul se rezuma la bani, nu la siguranta noastra), asta e... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

raman la parerea mea ca 220km/h e mult pentru soselele patriei..., vedeti ce se poate intampla, va baga la cheltuieli (ce sa faci, totul se rezuma la bani, nu la siguranta noastra), asta e... :twoup:

Oricum voiam sa ii pun jante pe 17'' :D

Asa ca ... le pastrez pe cele pe 16 pentru iarna ..

Si merg cu astea .. vara .. am jante .. si cauciucuri Falken (parca asha se scrie) noi. :twoup:

Oricum ... la 4x4 e mare diferenta ... in situatii de genul .. :D

Link to comment
Share on other sites

da...dar nu-s eu in cea mai mare masura sa-ti explic sunt altii + ca ne luam warnuri si suspenduri ca divagam aici prea tare

 

imi asum riscul pentru suspenduri, faza asta trebuia comentata :twoup:

:D

M-da .. recunosc.. si pe mine m-a luat prin surprindere .. o fi vreo "filozofie" ... da' eu nu am inteles nimic :D

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

.. e la iesire din Buc spre Alexandria .. la vulcanizare... am lasat-o la sudat acolo :D

 

De ce o iei pe Alexandria si nu pe Sibiu? Au terminat drumul la Severin? Chiar si asa, e naspa drumul, chiar daca e mai liber, fara tiruri, dar cu multe localitati pe traseu...

Sau poate ai luat-o spre Valcea dupa aia... :D

 

atunci cum am promis pun si eu poza

 

post-6684-1213214826_thumb.jpg

 

cat aveai la ora? >80km<pe Fundeni si ai trecut peste un canal care avea capacul mai jos putin? :twoup:

el este din cluj :D

 

Am vazut, dar in Cluj nu cunosc strazi(am trecut decat in fuga, si am mancat ceva, la repezeala), asa ca.. ideea ramane aceeasi :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Am vazut, dar in Cluj nu cunosc strazi(am trecut decat in fuga, si am mancat ceva, la repezeala), asa ca.. ideea ramane aceeasi :twoup:

Am gasit explicatia:

Uite ce s-a intamplat cu bicicleta lui:

 

Scuze pentru exprimare, mai ales ca nu te cunosc, sa-mi permit, dar... FRATE, ESTI DE BELEA

Link to comment
Share on other sites

Am vazut, dar in Cluj nu cunosc strazi(am trecut decat in fuga, si am mancat ceva, la repezeala), asa ca.. ideea ramane aceeasi :twoup:

Am gasit explicatia:

Uite ce s-a intamplat cu bicicleta lui:

 

Scuze pentru exprimare, mai ales ca nu te cunosc, sa-mi permit, dar... FRATE, ESTI DE BELEA

:twoup: :D

Link to comment
Share on other sites

Nici nu vreau sa ma gandesc cat or sa ne mai lase moderatorii sa deviem, dar zau ca incepe sa devina deja haios, .....sorry, nu ma pot abtine sa nu comentez faze d-astea

 

 

Eventual, sa deschidem un nou topic, ,, In lipsa de ocupatie,,, sau ,, Ce sa mai postam sa ne omoram timpul,, ...

Edited by vlh
Link to comment
Share on other sites

Am patit-o si eu .. la 220 Km/h.. :twoup:

Dinspre Arad spre Deva :twoup:

Am crezut ca mi s-a rupt planetara :P

Poze, o sa pun .. dar nu stiu cum sa le scot din telefon ;)

 

 

Cu Blue Air sau My Air?

 

Am patit-o si eu .. la 220 Km/h.. :D

Dinspre Arad spre Deva :D

Am crezut ca mi s-a rupt planetara :P

Poze, o sa pun .. dar nu stiu cum sa le scot din telefon :P

 

Bluetooth sau cablu de date, zic si eu. Ala e drum de 220km/h? Parca se lucra sau confund eu traseul? Indiferent de starea drumului, cred ca ai excelat. Inteleg ca e ,, marfa,, sa mergi cu viteze d-astea, dar sa fim seriosi... Ce ai patit de fapt?

Oricum ... drumul era bun .. e proaspat asfaltat .. :D dar cand se termina asfaltul .. nu te anunta nimeni ..

Si mai e o problema .. nu e marcat de nici un fel .. si e foarte greu de urmarit noaptea .. ca e cenusiu si nu prea se vede bine in faruri :P :D

 

Daca se merge din 20 in 20..atunci am patit-o si eu la 240 km/h poze pun dupa Black Soul...

 

 

Da da :))))) si eu la fel la 260 da cu Taromul.....

Link to comment
Share on other sites

Eu la 280 .. pe dyno :twoup:

poze dupa lifestyle si bogdy66

Mai mai ... ce funny sunteti ...

:twoup:

 

No offence, dar tu ai inceput...

Cu ce am inceput eu?

Ca am spus ca era sa ma duc dracu in santuri din cauza la un damb de pe soselele romaniei?

Asta ti se pare funny?

 

Mie sincer nu.

 

Da... merg tare .. cei care ma cunosc pot sa iti confirme...

Nu stiu sa merg alfel .. asta e... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.