Jump to content

Explozie pneu la 200 km/h , autostrada soarelui


slacker

Recommended Posts

Ii dai, nu zic nu, dar nu cu 220. Oricat de lina ar fi curba, 220 e exagerat. Dar nu vreau sa ma iau in gura cu tine, eu pur si simplu nu te cred, e dreptul meu.

 

Am fost odata cu un audi, cu 180 tot asa pe un drum national(nu eu conduceam). Deci e ingrozitor de rapid, si era ziua. Nu mai spun ca tu mergeai noaptea, iar vizibilitatea nu era prea buna(stai linistit ca aici am citit).

 

Si stii ce mai cred eu? Ca nu ai fost niciodata cu peste 200. Daca ai fi fost, nu aberai aici in halul asta.

 

Peace!

:twoup:)

Esti funny ... nici nu ma cunosti .. si emiti ipoteze ..

Prietene .. am km facuti prin tara si afara ... cred ca nu ai tu si toata familia ta .. cati am eu ...

Momentan .. lucrez afara ... si vitezele de peste 200 sunt obisnuite la mine ..

Asa merg afara, asa am mers si merg si in tara ..

De fapt .. sa fiu sincer .. nici nu stiu sa merg altfel ... :twoup:

Si niciodata nu am avut un accident provocat de mine ... mai mult decat atat .. la peste 1 mil de km facuti in tara ... am avut 2 accidente... nu foarte grave ... adica fara urmari nasoale pentru mine ...

 

 

Te intreb si eu asa pt ideea mea .. ce masina zici ca ai ? ca nu imi dau seama! si cu ce motorizare!

 

 

a si apropo ... da`mi voie sa iti zic ceva ... pe drumul acela il stiu foarte bine ... si au ras copios si alti pierteni cand le-am povestit basmul chiar nu ai cand si unde sa ii dai 220 cum ai zis tu ! si sincer acum? tu te crezi ce spui ? caci uneori nici eu nu ma cred pe mine insumi ... nu te supara frate ai facut macar o data explozie la 80 70 la ora? nu cred pt ca daca faceai nu il mai intreceai la curse pe PINOCHIO pe aici pe forum.. sincer nu te supara dar mai taie din ele! eu am undeva pana in 200000 de km dar am avut si accidente si pene si explozii de 2 ori si sa nu`mi zici mie ca tu la 220 ai mai tinut masina pe drum caci esti HAIOS rau de tot sincer.... cred ca nu sti ce vorbesti .... ma rog oricum sper sa nu ma repet tare as vrea sa stiu ce masina ai cu adevarat si sa vedem la misto ca masina ta nu duce mai mult de 200 din fabricatie cum nu duce nici a mea! Multe "succesuri" la 280 km/h

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

post-8540-1213391096_thumb.jpg

 

Little tortillas boy!

 

 

Frate fa un bine noua.... :twoup: lasa`l in pace ca astea sunt deja fantezii erotice! chiar nu are rost sa iti bati capul ... maine gasim 1 care a mers cu 300 si a facut explozie pe stanga fata si dreapta spate dar a mai mers inca 300km si apoi ... La trezit maica`sa si ia zis sa mearga la scoala ca iar face absente!

Link to comment
Share on other sites

pe aici pe forum.. sincer nu te supara dar mai taie din ele! eu am undeva pana in 200000 de km dar am avut si accidente si pene si explozii de 2 ori si sa nu`mi zici mie ca tu la 220 ai mai tinut masina pe drum caci esti HAIOS rau de tot sincer.... cred ca nu sti ce vorbesti .... ma rog oricum sper sa nu ma repet tare as vrea sa stiu ce masina ai cu adevarat si sa vedem la misto ca masina ta nu duce mai mult de 200 din fabricatie cum nu duce nici a mea! Multe "succesuri" la 280 km/h

Cred ca habar nu ai despre ce portiune de drum e vorba .. si da .. masina mea nu e un 318 D sau 320 D ...

E un Audi A6 2.5 tdi 180 CP + CIP

Link to comment
Share on other sites

pe aici pe forum.. sincer nu te supara dar mai taie din ele! eu am undeva pana in 200000 de km dar am avut si accidente si pene si explozii de 2 ori si sa nu`mi zici mie ca tu la 220 ai mai tinut masina pe drum caci esti HAIOS rau de tot sincer.... cred ca nu sti ce vorbesti .... ma rog oricum sper sa nu ma repet tare as vrea sa stiu ce masina ai cu adevarat si sa vedem la misto ca masina ta nu duce mai mult de 200 din fabricatie cum nu duce nici a mea! Multe "succesuri" la 280 km/h

Cred ca habar nu ai despre ce portiune de drum e vorba .. si da .. masina mea nu e un 318 D sau 320 D ...

E un Audi A6 2.5 tdi 180 CP + CIP

 

 

WOW esti stapanul inelelor!! felicitari ....si asa e cum zici tu .... nu am idee despre ce drum e vorba.....

 

O zi faina Pinochio!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.