Jump to content

[Vand] Covorase din cauciuc si mocheta


Recommended Posts

De vinerea viitoare livrez mochetele deci cine e interesat sa trimita pm cu datele de masina, adresa , nr. telefon si ce culoare sa aiba mocheta ( negru, bej sau gri ). A ce e mai important un nr. buletin si cnp pt. factura.

 

 

pune te rog poza cu modelul de cov. mocheta pe care il aduci.

seria 3 e46 . negru.

thx

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cand vor fi aici o sa fac poze. acum pun doar de golf 4

 

post-11276-1238773735_thumb.jpg

De vinerea viitoare livrez mochetele deci cine e interesat sa trimita pm cu datele de masina, adresa , nr. telefon si ce culoare sa aiba mocheta ( negru, bej sau gri ). A ce e mai important un nr. buletin si cnp pt. factura.

 

 

pune te rog poza cu modelul de cov. mocheta pe care il aduci.

seria 3 e46 . negru.

thx

Link to comment
Share on other sites

O tava de genul acesta vine la 156 lei cel putin pretul de 130 lei este deja pt. userii forumului bmw.

post-11276-1239385132_thumb.jpg

 

tava portbagaj la 130 lei la ce vreti voi!
Tava pt portbagaj nimic?

 

 

pune o poza cu tava.. nici o reducere pt userii bmwclub?

 

 

pe perioada de vara eu recomand textil la 110 lei iar iarna de cauciuc la 120 lei!

Pentru E90 2006 .. ce recomanzi cauciuc sau textil ? si daca ai la ce pret? STIMA

 

As dori pe negru..ms

Link to comment
Share on other sites

asta e!

Vad ca esti din bihor.. cam nasol la acelasi pret vinde un user din TM de unde sunt eu si nu mai platesc transport deloc <_<

 

 

Pret 110 lei cu tva!

post-11276-1239390656_thumb.jpg

post-11276-1239390666_thumb.jpg

post-11276-1239390674_thumb.jpg

 

imaginile sunt facute de mine as ca nu garantez sa fie profesionale!

 

pune poze te rog cu cele de mocheta.

 

le:si pretul .

Link to comment
Share on other sites

este pt. oricare model de bmw!
pentru seria 3 e46 nu ai pe negru ?

 

 

pai daca ai pentru oricare model de bmw pune te rog poza cu covorasele mocheta neagra e46 , nu vreau sa ma trezesc ca, cumpar balarii.

ps: din cele 3 poze de mai sus niciunul din modelele prezentate de tine nu este de e46 sedan

merci.

Link to comment
Share on other sites

O sa postez poze cu cele de e46 numai dupa Pastele catolicilor, n-am adus acasa numai modelel de e36!

este pt. oricare model de bmw!
pentru seria 3 e46 nu ai pe negru ?

 

 

pai daca ai pentru oricare model de bmw pune te rog poza cu covorasele mocheta neagra e46 , nu vreau sa ma trezesc ca, cumpar balarii.

ps: din cele 3 poze de mai sus niciunul din modelele prezentate de tine nu este de e46 sedan

merci.

Link to comment
Share on other sites

Dle. din punctul meu de vedere eu am respectat toate regulile forumului, am avut mereu comportament decent prin exprimare si in sustinerea afrimatiilor pe care le-am facut. Imi pare rau ca dvs. nu apreciati o asemenea atitudine, marfa despre care v-am vorbit are absolut toate documentele necesare care sa ateste deosebita calitate. In cazul in care nu doriti sa aveti acces la asemenea surse de informatii ( productie de mochete : ex . productie de mochete pe orice tip de masina la preturi imbatabile ) ar fi de indicat sa ne sugerati ca in fond nu doriti sa aveti asemenea colaboratori.

va multumim pt. intelegere si colaborare.

SC ELELUX SRL

 

Exista mochete si foarte groase Gama Comet dar astea sunt la 250 lei cu tva.

post-11276-1239462418_thumb.jpg

 

deci sa inteleg ca doar gama comet sunt rentabile si calitative restul de sezon si le arunci....

astept totusi poza de luni incolo la celelalte modele.

merci

Edited by gioia
Link to comment
Share on other sites

Dle. din punctul meu de vedere eu am respectat toate regulile forumului, am avut mereu comportament decent prin exprimare si in sustinerea afrimatiilor pe care le-am facut. Imi pare rau ca dvs. nu apreciati o asemenea atitudine, marfa despre care v-am vorbit are absolut toate documentele necesare care sa ateste deosebita calitate. In cazul in care nu doriti sa aveti acces la asemenea surse de informatii ( productie de mochete : ex . productie de mochete pe orice tip de masina la preturi imbatabile ) ar fi de indicat sa ne sugerati ca in fond nu doriti sa aveti asemenea colaboratori.

va multumim pt. intelegere si colaborare.

SC ELELUX SRL

 

gresit !!!

am comandat 2 tipuri de covorase de la dvs de cauciuc si am fost multumit, in schimb as dorii mai multe informatii despre covorasele de mocheta, una este sa vezi si sa cumperi, alta este sa cumperi si sa vezi dupa ce platesti. atata tot .

Nu am incercat sa poluez topicul si nici sa fac reclama negativa pur si simplu vreau sa cumpar dar sa stiu toate detaliile despre covorase .

merci

Link to comment
Share on other sites

Veti avea toate detaliile !

Dle. din punctul meu de vedere eu am respectat toate regulile forumului, am avut mereu comportament decent prin exprimare si in sustinerea afrimatiilor pe care le-am facut. Imi pare rau ca dvs. nu apreciati o asemenea atitudine, marfa despre care v-am vorbit are absolut toate documentele necesare care sa ateste deosebita calitate. In cazul in care nu doriti sa aveti acces la asemenea surse de informatii ( productie de mochete : ex . productie de mochete pe orice tip de masina la preturi imbatabile ) ar fi de indicat sa ne sugerati ca in fond nu doriti sa aveti asemenea colaboratori.

va multumim pt. intelegere si colaborare.

SC ELELUX SRL

 

gresit !!!

am comandat 2 tipuri de covorase de la dvs de cauciuc si am fost multumit, in schimb as dorii mai multe informatii despre covorasele de mocheta, una este sa vezi si sa cumperi, alta este sa cumperi si sa vezi dupa ce platesti. atata tot .

Nu am incercat sa poluez topicul si nici sa fac reclama negativa pur si simplu vreau sa cumpar dar sa stiu toate detaliile despre covorase .

merci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.