Jump to content

[Vand] Covorase din cauciuc si mocheta


Recommended Posts

Vine si raspunsul, imi cer scuze pt. intarziere dar comenzile sunt multe si in extern toata lumea a plecat in concediu!

Deci,

covoras cauciuc E90 120 lei cu tva + 10 lei livrare cu posta romana sau 25 lei cu fan. Se afla in stoc!

 

cu respect si cu scuzele de rigoare!

 

p.s. in cazul unei comenzi va rog nume, prenume, cnp - pt. factura, adresa exacta si un nr. de tel. valid evident in pm aici sau pe adresa emilia@cridem.ro.

As dori un set de covorase de cauciuc pentru Bmw E 90. Care e pretul si cum procedam?

 

 

Un raspuns, ceva...?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vine si raspunsul, imi cer scuze pt. intarziere dar comenzile sunt multe si in extern toata lumea a plecat in concediu!

Deci,

covoras cauciuc E90 120 lei cu tva + 10 lei livrare cu posta romana sau 25 lei cu fan. Se afla in stoc!

 

cu respect si cu scuzele de rigoare!

 

p.s. in cazul unei comenzi va rog nume, prenume, cnp - pt. factura, adresa exacta si un nr. de tel. valid evident in pm aici sau pe adresa emilia@cridem.ro.

As dori un set de covorase de cauciuc pentru Bmw E 90. Care e pretul si cum procedam?

 

 

Un raspuns, ceva...?!

 

Am trimis datele. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

am preluat comanda maine va trimit covorasele!

Multumesc pt. comanda

Vine si raspunsul, imi cer scuze pt. intarziere dar comenzile sunt multe si in extern toata lumea a plecat in concediu!

Deci,

covoras cauciuc E90 120 lei cu tva + 10 lei livrare cu posta romana sau 25 lei cu fan. Se afla in stoc!

 

cu respect si cu scuzele de rigoare!

 

p.s. in cazul unei comenzi va rog nume, prenume, cnp - pt. factura, adresa exacta si un nr. de tel. valid evident in pm aici sau pe adresa emilia@cridem.ro.

As dori un set de covorase de cauciuc pentru Bmw E 90. Care e pretul si cum procedam?

 

 

Un raspuns, ceva...?!

 

Am trimis datele. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Pt. tipul acesta de mocheta se asteapta aproximativ 14-20 zile lucratoare dar se pot aduce! Este bej! Am pe stoc pt. ceva bmw dar nu stiu sigur, ma uit si revin!

asa ceva vreau pt e46 coupe..

 

 

ce pret? ai pe stock? daca nu .. cat astept?

 

caut bej .. sau hellbeige ca si cod de culoare

Link to comment
Share on other sites

220 de lei comet bej + transport 10 lei cu posta romana in 14 zile lucratoate.

asa ceva vreau pt e46 coupe..

 

 

ce pret? ai pe stock? daca nu .. cat astept?

 

caut bej .. sau hellbeige ca si cod de culoare

 

 

pt. opel astra h gama comet 220 lei iar rex 110 lei tot 14 zile lucratoare

pentru Astra H ai d-astea de mocheta? si daca da, cat costa?
Link to comment
Share on other sites

SALUT ,

 

MA NUMESC CATALIN (TETE ESTE PORECLA DE PE FORUM ) . AM UN URSULET SERIA 3 E30 318IS M42 136 CP DIN 1989 .

VREAU SI EU UN SET DE COVORASE DIN CAUCIUC PENTRU MASINA MEA .(SERIA 3).

CUM SE PROCEDEAZA CU BANII .

 

DATELE MELE SINT : STEFANESCU CATALIN ; CNP : 1750210434526

ADRESA : STR EMIL RACOVITA NR 29 ;BLOC A4; SCARA A; ET 7; AP 31; SECTOR 4 ; BUCURESTI

TELEFON : 0723364492 .

 

ASTEPT UN RASPUNS DE LA TINE DACA SINT PE STOC SI IN CIT TIMP SE POT LIVRA .

ESTI DIN BUCURESTI ? POATE NE PUTEM INTILNII SA LE IAU PERSONAL .

 

CATALIN

Link to comment
Share on other sites

ati primit pm de la mine

SALUT ,

 

MA NUMESC CATALIN (TETE ESTE PORECLA DE PE FORUM ) . AM UN URSULET SERIA 3 E30 318IS M42 136 CP DIN 1989 .

VREAU SI EU UN SET DE COVORASE DIN CAUCIUC PENTRU MASINA MEA .(SERIA 3).

CUM SE PROCEDEAZA CU BANII .

 

DATELE MELE SINT : STEFANESCU CATALIN ; CNP : 1750210434526

ADRESA : STR EMIL RACOVITA NR 29 ;BLOC A4; SCARA A; ET 7; AP 31; SECTOR 4 ; BUCURESTI

TELEFON : 0723364492 .

 

ASTEPT UN RASPUNS DE LA TINE DACA SINT PE STOC SI IN CIT TIMP SE POT LIVRA .

ESTI DIN BUCURESTI ? POATE NE PUTEM INTILNII SA LE IAU PERSONAL .

 

CATALIN

Link to comment
Share on other sites

POTI SA-MI PUI ALATURI DE POZA CU COVORASELE DE E36 DIN CAUCIUC SI O POZA CU COVORASELE DE E30 DIN MOCHETA SA VAD CARE ESTE DIFERENTA DE FORMA INTRE ELE , CA SA POT SA MA DECID .

 

CELE DIN MOHETA CE PRETURI AU ?

 

 

 

ASTEPT ,

 

 

MERSI

 

CATALIN STEFANESCU

Link to comment
Share on other sites

SALUT ,

 

SINT CATALIN (TETE)

 

AM MAI VORBIT SAPTAMINA ASTA , MI-AI SPUS CA LA E30 LA PETEX NU S-AU FABRICAT DECIT DIN MOCHETA .

PENTRU UN URSULET 318IS E30 1989 ,POTI SA-MI SPUI CIT COSTA CELE DIN MOCHETA SI IN CIT TIMP SE POT LIVRA . MA INTERESEAZA CULOAREA NEGRU .

 

ASTEPT UN RASPUNS DE LA TINE

 

MERSI ,

 

CATALIN

Link to comment
Share on other sites

Coovrasele mocheta marca REX megre vin la 100 lei cu tva si mai exista cele de 145 lei marac Robust un material mai elegant!

SALUT ,

 

SINT CATALIN (TETE)

 

AM MAI VORBIT SAPTAMINA ASTA , MI-AI SPUS CA LA E30 LA PETEX NU S-AU FABRICAT DECIT DIN MOCHETA .

PENTRU UN URSULET 318IS E30 1989 ,POTI SA-MI SPUI CIT COSTA CELE DIN MOCHETA SI IN CIT TIMP SE POT LIVRA . MA INTERESEAZA CULOAREA NEGRU .

 

ASTEPT UN RASPUNS DE LA TINE

 

MERSI ,

 

CATALIN

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.