Jump to content

Vand E46 318i 118 CP


mik15

Recommended Posts

11.1999

are toate consumabilele schimbate acum 2000 km, toate originale bmw + ulei cutie, grup, raditator apa nou, valva pcv si valva disa.

arata si functioneaza impecabil.

acum am vazut ca al tau e tot benzina iar eu vreu schimb doar cu diesel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

11.1999

are toate consumabilele schimbate acum 2000 km, toate originale bmw + ulei cutie, grup, raditator apa nou, valva pcv si valva disa.

arata si functioneaza impecabil.

acum am vazut ca al tau e tot benzina iar eu vreu schimb doar cu diesel.

9000 euro sau schimb cu diesel, nu neaparat BMW.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
s-a vandut? e prea frumoasa masina!

inca nu...

 

UP!!! 8500 euro noul pret...tocmai i-am schimbat: placute frana fata(TRW), bucse brate fata, bielete fata antiruliu si bieleta directie partea stg.

Link to comment
Share on other sites

chiar nu vrei sa adaugi in cont 1000 euro? :)

+ un bmw frumos!<_<

imi pare rau dar chiar nu ma avantajeaza un schimb, vreau sa imi iau fie un 530d e60 fie tot un e46 320d sau 325i, obligatoriu automat. Azi i-am schimbat si bujiile, am pus NGK si becurile de pe faza scurta, cele cu xenon, am pus de 6000k. Cine o va cumpara o perioada buna de timp nu are ce bani sa bage in ea.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Salut! mai este de valabil anuntul??

da, este inca valabil. Iti pot trimite si niste poze recente daca esti interesat.

UP! accept schimburi cu diesel, ofer si accept diferenta! Masini dupa 2000 fabricatie, accept si masini cu motoare diesel cu cilindree peste 2000cmc. Pentru variante pretul este de 8500 iar pentru cash 7800 neg.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ai dat-o?Ce-ti iei in locul ei?Cati km a mai facut "micutza"?:lol:

inca nu am dat-o, urmeaza sa o dau probabil luna aceasta dupa cum am stabilit cu cumparatorul. As vrea sa imi iau un 325i sau chiar un 330i, mai intai sa vad ce gasesc conform bugetului asta de criza :) . Acum are in jur 147700 km.

Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Ai dat-o?Ce-ti iei in locul ei?Cati km a mai facut "micutza"?:lol:

inca nu am dat-o, urmeaza sa o dau probabil luna aceasta dupa cum am stabilit cu cumparatorul. As vrea sa imi iau un 325i sau chiar un 330i, mai intai sa vad ce gasesc conform bugetului asta de criza :lol: . Acum are in jur 147700 km.

da-mi un PM in caz ca se razgandeste actualul cumparator :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ai dat-o?Ce-ti iei in locul ei?Cati km a mai facut "micutza"?:)

inca nu am dat-o, urmeaza sa o dau probabil luna aceasta dupa cum am stabilit cu cumparatorul. As vrea sa imi iau un 325i sau chiar un 330i, mai intai sa vad ce gasesc conform bugetului asta de criza :lol: . Acum are in jur 147700 km.

da-mi un PM in caz ca se razgandeste actualul cumparator :)

 

inca de vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.