Jump to content

In sfarsit a aparut CD si pentru Romania


Recommended Posts

Ieri am primit o copie care merge super bine, are toata romania si orasele mari foarte detaliat (cel putin Timisoara) ca in restu inca nu am fost sa vad, o sa pun si poze in curand!

:)

aaa si inca ceva... merge doar pe navi profesional

colegu, mersi frumos pt cd-u, merge am reusit sa il fac si merge.

Si pe navi mic de la e 46, super, am navigat prin tm aseara vreo 2 ore si am descoperit o sg eroare, nu stie giratoriul de la capul lu pestalozzi (facut acum cateva luni) in rest perfect.

Azi incer sa fac dvd si pt e90 si e60!!!

Mersi mult!!!

 

daca merge si pe E39 as vrea si eu...poate se lasa careva induplecat ;)

pe e39, pe e46 (si mare si mic) merge sigur!!

dami te rog un pm cu nr tau am un x5 e 53 poate merge si la mine dau o masa mersi mult

 

 

care vrea Eastern Europe din pachetul 2008-2 pentru MKIII (care este CD si nu DVD) sa imi dea privat , o sa-l incerc sa il uploadez undeva si pentru voi. nu l-am verificat dar il verific zilele astea ca fac un traseu prin tara si o sa vin cu pareri

 

Si se poate pune pe DVD sau daca am DVD pot sa bag CD ?

eu as vrea dac se poate am un e53 cu navi mare sper sa mearga

mersi mult

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nea placinta, nu te mai infierbanta asa, ca-ti face rau

tu esti un fel de enciclopedie sau??? stii toata roamania (nu ai nevoie de navi), stii despre sanatatea oamenilor ce le face bine si ce le face rau vad ca stii sa faci si placinte....bv....pot sa-mi fac tricou nu nick-ul @valtheval enciplopedy!!!

 

AICI ESTI OFF-LINE!!!

 

nu stiu daca o sa merite sa impart sanctiunea cu tine, dar esti preaaa......enciclopedie

Link to comment
Share on other sites

Estul europei (cu Romania si cred ca bucuresti detaliat , oricum are drumurile principale in tara si functioneaza foarte bine) , este pentru MKIII si este CD. Download de pe link-ul urmator ,apoi cu Nero (optiunea Burn Image to CD) inscriptionare CD la cea mai mica viteza and have fun :)

 

Navteq VDO 2008_2 Eastern Europe

 

link: http://fbx.ro/xplrt9p4pic9d0nc

Edited by izy
Link to comment
Share on other sites

hello ..... scuze ca nu am scris si linkul atunci ..... nu stiu ce a fost in capul meu ...

 

http://www.torrentz.com/search?q=bmw+speed

 

Alegeti de acolo ce vreti .....eu l'am luat pe al doilea SE profi with all eu speed cam ( sunt din august ) :) din ce am citit eu prin torrent info...

Au si pt non idrive ...

 

Toate bune

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Problema este cĂŁ acest soft nu include toate straduĂžele din BucureÂşti.

 

Un iGO instalat pe un PDA ar fi o soluĂžie mai bunĂŁ.

 

 

Buna, Imi poti te rog explica aceasta solutie si ce implica??? Eu am modul MKIII si ecarn mare cu caseta si as vrea neaparat hartile integrale daca se poate ale: Ungaria, Austria, Germania si obtional Romania.

Te rog frumos ajutama cat mai detaliat posibil.

 

Multumesc anticipat!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.