Jump to content

Vand BMW e46


cel_care

Recommended Posts

BMW 318i, 1895 cc, 118 CP, an 09.2000, gri, jante BBS 18", 5+1 viteze, oglinzi electrice incalzite heliomate, senzori parcare spate, interior piele neagra, cotiera fata + spate, volan reglabil piele, comenzi pe volan, tempomat, cruise control, scaune incalzite, senzori ploaie, geamuri electrice fata, oglinda retovizoare cu senzor antiorbire, 6 airbag'uri, climatronic, ABS, ASC, computer bord, navigatie, radio casetofon original, magazie 6 CD'uri, sac ski, 4 roti cu cauciucuri de iarna, 160 000 km reali cu carte de service completa, rulat in Romania 5000 km! Inmatriculata! 11 000 EURO! Edited by cel_care
Link to comment
Share on other sites

BMW 318i, 1895 cc, 118 CP, an 09.2000, gri, jante BBS 18", 5+1 viteze, oglinzi electrice incalzite heliomate, senzori parcare spate, proiectoare, interior piele neagra, cotiera fata + spate, volan reglabil piele, comenzi pe volan, tempomat, cruise control, scaune incalzite, senzori ploaie, geamuri electrice fata, oglinda retovizoare cu senzor antiorbire, 6 airbag'uri, climatronic, ABS, ASC, computer bord, navigatie, radio casetofon original, magazie 6 CD'uri, sac ski, 4 roti cu cauciucuri de iarna, 160 000 km reali cu carte de service completa, rulat in Romania 5000 km! Inmatriculata! 11 000 EURO!

post-12433-1221631546_thumb.jpg

post-12433-1221631554_thumb.jpg

post-12433-1221631560_thumb.jpg

post-12433-1221631570_thumb.jpg

post-12433-1221631577_thumb.jpg

post-12433-1221631584_thumb.jpg

post-12433-1221631590_thumb.jpg

post-12433-1221631598_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nu vinzi jantele ?

M-ar interessa

 

 

salut! nu vand nimic separat...imi pare rau...oricum ma doare sufletul...nu pot sa o vad si dezmembrata...

as fi interesat de capace!!!!! daca te hotarasti sa le dai da-mi un PM te rog.Oricum frumoasa masina !!!! un UP de la mine!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu vinzi jantele ?

M-ar interessa

 

 

salut! nu vand nimic separat...imi pare rau...oricum ma doare sufletul...nu pot sa o vad si dezmembrata...

as fi interesat de capace!!!!! daca te hotarasti sa le dai da-mi un PM te rog.Oricum frumoasa masina !!!! un UP de la mine!!!!

 

 

salut! daca ma hotarasc sa dau rotile sau altceva o sa va anunt...

 

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Cu pretul asta...mai revii si la anu` :lol:

las' ca ai revenit tu la un an cu sanatate, batut pe muchie :lol:

 

318 .. din 2000 in 4 usi.. 11.000 ?? e placata cu aur ?

sunt pe cale de disparitie???????

in 11 octombrie 2008, ora 08.56, de cand e postul colegului vanzator, cam asa era... :)

Link to comment
Share on other sites

Cu pretul asta...mai revii si la anu` :)

omul viseaza,se vinde e 90 cu 11 500 e :)

V-ati trezit si voi! :lol: Sa stiti ca posturile de la MP nu se contabilizeaza, asa ca nu mai cautati topicuri sa le stergeti de praf si sa faceti pe desteptii ca va faceti de tot :lol: :) Doamneeeee!!! :D

 

318 .. din 2000 in 4 usi.. 11.000 ?? e placata cu aur ?

Da e36-le tau era placat cu aur? Sau nu, era "placat" cu vopsea perlata... :D Casca bine ochii si uitata-te la data anuntului! Lasati spiritul de turma! A fost suficient sa se trezeasca unu' ca pe urma s-au mai trezit cativa fara macar sa fie catusi de putin informati despre ce vorbesc... :)

Link to comment
Share on other sites

versatule,ma abtin.Vad ca esti in puteri azi.mai are un topic recent nenea,ce i-a fost inchis,de aceea am scris pe asta.Hai sa cresti mare.

si care e topicul despre are vorbim in topicul asta cefi?

nu te abtine...ma bucur ca ma vezi bine, dupa ce n-ai vazut bine data la care te refereai. ca sa nu zic ca postul tau se vroia o incercare de flame.

Link to comment
Share on other sites

mda...credeam ca punand anuntul nou se sterge ala vechi...dar se pare ca e invers...daca moderatorul avea putina logica facea invers si scutea chibitii de parerile infocate cu privire la pret...oricum daca aveam nevoie de o parere ceream dar nu cred ca am scris undeva "astept parerei"...sunt mai mult decat scarbit de tara asta si de umbrele din ea...deaia vreau sa vand tot si sa plec...si daca cu banii "astea" iti gasesti ceva mai bun te rog...nu rata...sau era o parere?...bani nu sunt nici pt o ciunga...multumesc celor care se abtin, citesc si trec mai departe sau lasa o vb buna...penru restu...continutai sa faceti ce stiti mai bine...ca vb aia...sunteti romani!

 

aaaa...as ruga un moderator sa inchida/stearga acest topic...chiar mi s-a facut scarba...pacat ca poate oricine sa-si faca un cont pe un forum cu si despre BMW...si 90% nu au nimic de spus...un BMW e un BMW...cum si cat e ingrijit face diferenta...numai bine!

Edited by cel_care
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.