Jump to content

service bun in Oradea!


Recommended Posts

mai baieti incep sa cred ca minunatele noastre masinute,desi au un nume frumos si respect printre celelalte marci de masini, sunt tot simple masini. Concret: azi, in timpul mersului s-au aprins ESP-ul si martorul de frana de mana(dar galben) si asa au ramas. In schimb ABS-ul intra normal. La o cautare prin forum nu am gasit la nimeni problema asta si cred ca o sa fie interesanta. Ce e mai grav e ca am gasit un tip cu tester (Tibi) care e plecat din Oradea momentan... asa ca pana saptamana viitoare o sa circul asa cum e...

 

AAA... Scuzati! "La multi ani" tuturor! Sa avem un an mai bun, fara prea multe post-uri pentru probleme...

Link to comment
Share on other sites

Am primit si eu ceva numere de telefon de la cineva. Inca nu am sunat, dar vi le dau si voua, si daca aveti nevoie de mecanic, puteti incerca.

P.S.: cine mi-a dat nr de telefon, a zis ca ambii se pricep bine la BMW.

 

Florin 0745670776 (Sanmartin)

Jolti 0747868724 (Biharia)

 

Cefi, tot numarul asta il ai si tu de la service-ul ala din Biharia despre care vorbeam noi???

 

"Later Edit"

 

Si daca tot am dat numere de telefon, mai il scriu odata si pe cel la care am fost eu cu bmw-ul meu la tester

 

Alex 0745323973 (Oradea pe str. Cuza Voda)

Edited by MirceaRM
Link to comment
Share on other sites

Daca aveti E36 peste 94-95, e destul de usor. Am un baiat care se deplaseaza oriunde si are aparatura performanta. 30 lei diagnoza. Rezonabil zic eu.

Daca aveti un E36 sub 94, cazul meu de altfel, e destul de neplacut faptul ca nici un tester de E36 nu-l poate citi. Exista un atelier pe strada primariei care are testere pt variantele astea mai primitive. Sunt electricieni foarte buni. Ca pret, tot pe-acolo.

Link to comment
Share on other sites

legat de service-uri din oradea

ca reprezentanta avem deja pe clujului

pe partea electrica si probleme motor baietii de pe Antonescu 58 -Attila , Richi sau Gyuszi

pe partea mecanica+motor Miki , dar numai dupa ora 4- in curte la fostul ACR pe Borsului

aproape orice problema BMW la Biharia la Zsolti si Csabi, inainte de iesire spre Satu_Mare la aprox 500m pe stg.

service bun mai are si Zoli de pe Nicolae Bolcas.

Link to comment
Share on other sites

Mircea,acelasi numar il aveam si eu,al lui Jolti din Biharia.

Cand ii facem o vizita? :)

 

@zoli330d nu ai ceva nr de telefon al baietilor din Biharia?

 

Inseamna ca ala ar trebui sa fie numarul. Eu il am de la Sergiu, varu-meu, care zicea ca a fost la el la tester, ca ii erau duse ceva bujii.

Eu as vrea sa mergem intr-un week-end, ca in timpul saptamanii eu scap de la lucru pe la 5 doar, si deja e tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Mircea,pe Centura,intre Nufaru si Real,pe partea stange cum vii dinspre Nufaru este un centru de reglat directia bun.Trebuie sa-l stii,e in Cartierul Grigorescu

 

Cefi, am cautat un nr de telefon pe net de la service-u asta, am sunat , mi-am facut o programare, si dupa, am intrebat exact unde se afla service-u si mi-a zis ca e pe centura de la Sellgros inspre Metro, in drept cu ceva linie veche de tren. Se numeste Automond.

Ai auzit de service-ul ala? Sa merg acolo oare?

Link to comment
Share on other sites

Mircea,pe Centura,intre Nufaru si Real,pe partea stange cum vii dinspre Nufaru este un centru de reglat directia bun.Trebuie sa-l stii,e in Cartierul Grigorescu

 

Cefi, am cautat un nr de telefon pe net de la service-u asta, am sunat , mi-am facut o programare, si dupa, am intrebat exact unde se afla service-u si mi-a zis ca e pe centura de la Sellgros inspre Metro, in drept cu ceva linie veche de tren. Se numeste Automond.

Ai auzit de service-ul ala? Sa merg acolo oare?

 

 

Profesionisti. Am lucrat cu ei. Au un patron foarte exigent.

Link to comment
Share on other sites

Mircea,pe Centura,intre Nufaru si Real,pe partea stange cum vii dinspre Nufaru este un centru de reglat directia bun.Trebuie sa-l stii,e in Cartierul Grigorescu

 

Cefi, am cautat un nr de telefon pe net de la service-u asta, am sunat , mi-am facut o programare, si dupa, am intrebat exact unde se afla service-u si mi-a zis ca e pe centura de la Sellgros inspre Metro, in drept cu ceva linie veche de tren. Se numeste Automond.

Ai auzit de service-ul ala? Sa merg acolo oare?

 

 

Profesionisti. Am lucrat cu ei. Au un patron foarte exigent.

 

Ms. Am sa merg putin mai tarziu la ei, ca am programare.

P.S.: Merci si de nr de telefon

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.