Jump to content

service bun in Oradea!


Recommended Posts

mai baieti care puteti sa-mi spuneti unde pot indrepta o janta lovita (de fapt mai mult zgariata) ??? cu zapada asta am reusit sa o dau de o bordura...

 

si-mi sta si volanu un pic intr-o parte...

Mai este o vulcanizare pe spitalului, e pe partea dreapta cum urci in sus, cam la 500 m inainte de spitalul judetean. Stiu sigur ca acolo se indreapta jante, si ca sunt destul de priceputi.

Link to comment
Share on other sites

Nu am numarul de telefon de la service bmw atat stiu ca s-a deschis(reclama pe centru langa McDonald's si din ziar) si au BMW service,BMW custom sau ceva de genu` BMW magazin de anvelope si multe altele,BMW clean....maine ma duc pana acolo ca am o problema la senzorul airbag din scaunul dreapta.

MA ROG SA FIE MECANICI BUNI... :) SPER

Edited by touring_boy
Link to comment
Share on other sites

S-a deschis BMW Service Oradea pe calea Clujului in incinta Opel West

 

Am auzit si eu. Se face reclama la radio...NON STOP

Sper sa fie ceva service bun, la care sa poata apela cine are probleme specifice bmw.

Ca pentru schimb de ulei si filtre, nu tre sa mergi neaparat la cel mai tare service

Link to comment
Share on other sites

Service BMW in Oradea?

Kewl!

PS

Facem la sf de saptamana un meeting in curte la ei? :D

Mai bine nu :) ....acuma am ajuns acasa de la bmw service....parerea mea:SUNT VARZA... :) ...nu sunt mecanici doar pentru BMW,acolo se repara:Mercedes,audi,opel,peugeot si multe altele...

Era inanuntru un seria 5 GT si langa el un opel din 90'

Dupa cum v-am mai spus mai sus am o problema la senzorul de airbag,am fost si am vorbit cu mecanicul de acolo si mi-a zis ca deocamdata ei nu dispun de testere :lol: :) am asteptat 4 ani pentru ce?

NU au curte...service-ul BMW ca asa zic ei apartine marcii opel a grupului west oradea...sunt vreo 5-6 bmw pe acolo pierdute...cel mai nou seria 7,seria 5 gt,seria 3 face-lift 335i si un x5....un z4

Edited by touring_boy
Link to comment
Share on other sites

Service BMW in Oradea?

Kewl!

PS

Facem la sf de saptamana un meeting in curte la ei? :D

Mai bine nu :) ....acuma am ajuns acasa de la bmw service....parerea mea:SUNT VARZA... :) ...nu sunt mecanici doar pentru BMW,acolo se repara:Mercedes,audi,opel,peugeot si multe altele...

Era inanuntru un seria 5 GT si langa el un opel din 90'

Dupa cum v-am mai spus mai sus am o problema la senzorul de airbag,am fost si am vorbit cu mecanicul de acolo si mi-a zis ca deocamdata ei nu dispun de testere :lol: :) am asteptat 4 ani pentru ce?

NU au curte...service-ul BMW ca asa zic ei apartine marcii opel a grupului west oradea...sunt vreo 5-6 bmw pe acolo pierdute...cel mai nou seria 7,seria 5 gt,seria 3 face-lift 335i si un x5....un z4

 

Daca vrei sa iti bagi masina pe tester du-te la service-ul de pe strada Cuza Voda nr 68.

Eu am fost de curand la ei cu o problema la ABS, si mi-au vazut-o una doua, desi mai fusesem inainte si la alt tester in oras, si aia nu au stiut ce probleme am.

Pe langa faptul ca mi-au depistat problema, nu m-au taxat cu nimic (pt tester).

Link to comment
Share on other sites

Spre Gradina zoologica?

 

Da. Daca intri pe Cuza Voda din partea cu gradina zoologica, mai mergi inspre centru max 500 metri si pe dreapta vezi service-ul.

In caz ca te hotarasti sa mergi acolo, iti dau un nr de telefon unde iti poti face o programare:

 

0745323973 - Alex

Link to comment
Share on other sites

Asa cum zicea Cefi, am mai organizat noi o intalnire din asta, si am fost 5 masini, desi s-au anuntat vreo 10-12.

Daca mai organizati alta, in iarna asta, eu zic ca cel mai bine tot parcare subterana Lotus, stam o juma de ora la masini, si apoi la o cafea.

 

Dar sa si mergem la cafea,nu ca data trecuta...a fost cam aiurea.Paream toti asa incordati,si grabiti...

 

Eu aveam timp, si mi-ar fi placut sa stam si la o cafea, dar dupa ce au plecat restul, am zis ca nu are rost sa mergem doar noi 2, si sa o lasam pe alta data.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.