Jump to content

My Kat


lavi

Recommended Posts

Pe fata ies cel mai mult, pe spate arata ok. Sau cel putin pentru mine arata ok :lol:

 

Da...Se pare ca multora nu le plac jantele cu et-ul mic la seria 3...depinde de gustul fiecaruia.Probabil ca pe fata se cam strica ecuatia la geometrie,da...ce mai conteaza?Si eu am jantele de vara cu et 20 pe un seria 3 si sunt multumit de cum arata :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Subscriu,,,nu inteleg de ce dar pe fata e mai ridicata decat de spate si deaia da si aiurea,dc ai reusi sa o mai cobori putin de fata ar da mult mai bine dupa opinia mea.

E mai ridicata pe fata ca am suspensia de M, dar am doar 4 cil :) Daca aveam 6 cil, cum era M-ul, statea mai ok ca era mai greu motorul. O sa caut niste arcuri mai joase pentru fata, ca arata ciudat.

Link to comment
Share on other sites

els: Tu ai avut ceva probleme cu articulatia din cauza jantelor?

 

In general merg cu grija,sunt un tip echilibrat,nu prea dau prin gropi...si cu toate astea schimb bratele cam des,zic eu...cca 20-25000km.Am incercat mai multe tipuri de brate: Lemforder,Meyle etc.si degeaba...toate fac joc in pivoti mai repede...cred ca din cauza nerespectarii ET-ului.I-mi plac jantele cu buza si iesite mai in afara,alte probleme nu am avut

Link to comment
Share on other sites

Subscriu,,,nu inteleg de ce dar pe fata e mai ridicata decat de spate si deaia da si aiurea,dc ai reusi sa o mai cobori putin de fata ar da mult mai bine dupa opinia mea.

E mai ridicata pe fata ca am suspensia de M, dar am doar 4 cil :) Daca aveam 6 cil, cum era M-ul, statea mai ok ca era mai greu motorul. O sa caut niste arcuri mai joase pentru fata, ca arata ciudat.

 

M tech sau chiar cea de pe M3?

Link to comment
Share on other sites

M tech sau chiar cea de pe M3?

704 M SPORT SUSPENSION

 

jantele sunt frumoase buza aia e foarte tare, dau foarte bine pe seria 5 mai ales la mine cu supensia M :) ... la tine cu un 205 poate scapi de aspectul asta cam butucanos

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Cand nu erau pe masina mi se pareau spectaculoase,acum vazand pozele cu ele pe masina nu stiu ce sa zic,dar mi se par cam aiurea,nu pot sa explic de ce,par cam mici,iesite cam mult in afara,parca ar merge si un talon mai mic la pneuri,pe urs sigur ar da mai bine,pe 5-ar cu siguranta nu poate doar unele de 19".

 

Sunt sigur ca o rezolva maniacu cumva,schimba arcurile pe fata schimba pneurile etc :)

Link to comment
Share on other sites

Cand nu erau pe masina mi se pareau spectaculoase,acum vazand pozele cu ele pe masina nu stiu ce sa zic,dar mi se par cam aiurea,nu pot sa explic de ce,par cam mici,iesite cam mult in afara,parca ar merge si un talon mai mic la pneuri,pe urs sigur ar da mai bine,pe 5-ar cu siguranta nu poate doar unele de 19".

 

Sunt sigur ca o rezolva maniacu cumva,schimba arcurile pe fata schimba pneurile etc :)

 

 

jantele astea sunt de 7 ar vechi si 5 ar e34... dau foarte bine pe seria 5!

Link to comment
Share on other sites

Nu vad cum ar putea da o janta de 17" bine pe 7-ar sau 5-ar,mai ales acest model de jante care e mai extravagant,pe care il pui cu scopul de a arata chiar bine masina,merg si de 17" pe 5-ar insa ca jante normale\banale de la care nu emiti pretentii.In plus acest timp de jante si altele ce seamana cu ele par mai mici decat sunt,pur si simplu par mici fata de alte jante,alt model tot de 17". Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Nu vad cum ar putea da o janta de 17" bine pe 7-ar sau 5-ar,mai ales acest model de jante care e mai extravagant,pe care il pui cu scopul de a arata chiar bine masina,merg si de 17" pe 5-ar insa ca jante normale\banale de la care nu emiti pretentii.In plus acest timp de jante si altele ce seamana cu ele par mai mici decat sunt,pur si simplu par mici fata de alte jante,alt model tot de 17".

 

 

uite

post-24451-1266161070_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dau bine intr-adevar,parca mergea un talon mai mic si ele putin mai mari (18") oricum arata mult mai bine ca pe pisica. Am gasit si eu o poza pe net cu un e34 cu jante asemanatoare chiar ma gandeam daca sunt pe 17" sau 18",vad ca si pe E34 dau bine.

 

http://img145.imageshack.us/img145/2752/e34wagon.jpg

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.