Jump to content

Detector radar


Recommended Posts

:lol:) Eu am subliniat ca vreau unul cat mai bun, in limita a 400 (am marit un pic) si voi imi dati exemple de detectoare la 1000? Am vazut si eu ca exista si d-astea scumpe. Dar nu as da atati bani pe un detector. Deci, daca se poate, as vrea pareri referitoare la astea mai ieftine. Eventual cei care au d-astea de sub 400. Nu pot sa cred ca cobra asta e chiar degeaba..

 

 

 

 

 

:) ..... Esti liber sa alegi ,dar cele de 2 leisant cam.........:lol:)... te avertizeaza atunci cand .... deja semnezi P.V-al .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lasa ca uite ca mi-am luat un cobra de 300 de lei si sunt foarte incantat de el. Azi m-a avertizat pe autostrada cu mult inainte (peste 1 km). Singura chestie este ca da semnal de putere 1 pana aproape de radar (pe o scara de la 1 la 5), dar m-am invatat cu el. De asemenea a vazut un radar care era dupa curba (dupa case, dupa pomi).
Link to comment
Share on other sites

Lasa ca uite ca mi-am luat un cobra de 300 de lei si sunt foarte incantat de el. Azi m-a avertizat pe autostrada cu mult inainte (peste 1 km). Singura chestie este ca da semnal de putere 1 pana aproape de radar (pe o scara de la 1 la 5), dar m-am invatat cu el. De asemenea a vazut un radar care era dupa curba (dupa case, dupa pomi).

 

 

 

 

:) SUCCESSSS..........

Link to comment
Share on other sites

ce noroc aveti ....afara sunt interzise cu totalitate......imi aduc aminte ca dadeau la stiri ....prinsesera 2 romani :D :) cu bmw-uri ambii :) :lol: :lol: :) cu ele puse in bara, ascunse.........da, te detecteaza pentru ca au anti-antiradar

si iti da o amenda de te ustura pina in strafundul strafundului

Link to comment
Share on other sites

Cu antiradar, inteleg sa nu-ti dea voie. Dar nu inteleg de ce sa nu te lase cu detector de radar, atat vreme cat chiar ei pun indicatoare in zonele unde sunt radare sau camere. Si zic chiar si la radio. Deci nu e un secret.

 

 

am gresit eu putin acolo era vorba de detectoare de radar nu anti-radar

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
eu am un whistler pe care am dat tot cam cat tine. m-a scapat de foarte multe amenzi de cand il am. cel mai bine este totusi sa te avertizeze si ceilalti colegi de trafic ca sa fi sigur 100% ca ai un radar in fata. nu intotdeauna am avut suficient timp de reactie din cauza politistilor smecheri care indreapta radarul spre tine cand esti foarte aproape de ei...
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.