Jump to content

Cumpar X5 avariat


fehersakal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
salut. am vazut azi un x5 modelul nou avariat la dezmembrari langa ploiesti. localitatea ploiestori. intrebi de dan mogos. e cel mai mare parc de dezmembrari de langa ploiesti. era lovit sus pe plafon sau ii vanduse trapa nu stiu exact ca avea pe el folie pana la nivelul usilor dar motorul si caroseria in general erau intacte. bafta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Am vazut azi un X5 non-facelift care nu suferise niciun accident din cate am putut vedea, in schimb fusese incendiat,adica tot interiorul era scrum... <_< L-am vazut pe o platforma de TIR in Constanta in spate la Hipermarket-ul Real 2 pe varianta. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ma intereseaza sa cumpar un " SISTEM " incomplet .. se poate asa ceva ?

 

Ma interseaza in special PIII DELL Optiplex Gx black - 1GHz sau Compaq Evo D51 P4-1900 Mhz SuperSlim vreau doar Carcasa MB CPU

 

Se poate asa ceva ? Daca da cit ma costa cele 2 tipuri ?

 

 

De unde pot afla tipul modelul placilor de baza pt cele 2 calculatore ? vreau sa stiu exact ce poate fiecare ..

 

Va multumesc.

:) Ce vrea sa reprezinte postul asta?

 

Ce legatura are cu X5-ul avariat? <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

20.000 euro BMX X5 2008 , inmatriculat ,2998 cm3 diesel 235 cai (cred) 3.0d simplu. avariat frontal partea dreapta + julituri /indoituri pe usi , geam stanga spart ,parbriz crapat bine, airbagurile toate sarite . probabil se mai poate remedia ca am vazut la urma dupa ce am deschis capota ca e construita ca si un tanc

 

este dauna totala din cate am inteles , momentan cam 17000-18000 euro iau pe ea de la asigurari (la atata e aproximativ evaluata ... daca e sa raman cu masina mai scade 20 %(17000 euro) din suma evaluata totala 17000+ ce a mai ramas la leasing)

personal am fost cand s-a intamplat accidentul. mie mi-a salvat viata , inseamna ca e ok .

 

Majoritatea masinilor ori is intregi , ori is refacute la reprezentanta si revandute. Iar ca piese nu cumpara nimeni, cine are nevoie de piese cumpara de la reprezentanta / sau plateste asigurarea .... deci nu vad rostul sa iti cumperi unul pleznit .

am scris doar asa ca fapt divers faza asta ,ca deocamdata planuiesc sa tot returnez masina , sa imi sting leasingul, iar cu banii ce raman sa imi achit alte datorii si sa trec pe megane o perioada.

 

poze nu tare am , daca e cineva cu adevarat interesat (ce nu prea cred ca are rost ca cineva sa se incurce ... ca gasesti pe mobile.de destule bmw-uri)

 

sa ma contacteze pe : ediflorianus@yahoo.com

 

Multumesc.

post-1176-1249209776_thumb.jpg

post-1176-1249209800_thumb.jpg

Edited by eddy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.