Jump to content

VAND BMW 523i e39 inmatriculat + BMW 523i dezmembrat


mihai845

Recommended Posts

Ma uit la masina ta si visez... :) Motorul ii intr-adevar cam mare pt vremurile astea pline de...cenzurat :lol: si sincer ca necunoscator ma sperie faza cu lonjeron schimbat. Ca sa ajung la subiect, si eu imi vand pisica, cu un an mai veche decat a ta, dar eu zic ca ii mai speciala... Ceva variante nu te intereseaza?-Stiu ca ai scris mai sus ca nu vrei variante dar cred ca o pisisca mai repede se vinde decat a ta-ii numai o parere nu o lua in nume de rau. Numa' bine si spor la vanzare!

 

 

Salut!

Mersi de interes.

E intradevar o masina frumoasa. Motorul nu e nici mic nici mare. E un 2500 pe o masina care are motoare de la 2000 pana la M. As spune ca e chiar in partea inferioara.

 

Cu lonjeronul nu e chiar asa. Ma bucur ca ai adus vorba pt ca eu poate nu am fost foarte clar. E schimbat doar capatul de lonjeron si l-am schimbat doar pt ca aveam de unde sa iau. Masina a fost luata peste bot din lateral cand era parcata. Ia rupt doar bara de la loc si automat a strambat "o idee" capatul, chiar numai capatul, la lonjeron. Oricum cine se va hotara sa o cumpere o va verifica personal...

 

M-as gandi eventula la un schimb cu ceva mai nou+diferenta (dupa 2005), desi fie vorba intre noi tare as avea nevoie si de bani.

Altfel nu o schimb pentru ca sunt multumit de masina mai ales ca am cam pus-o la punct din toate punctele de vedere.

Bafta la vanzare cu pisica :lol: !

Edited by mihai845
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sau mai bine sa stearga pretul din titlu...cine e interesat de model, intra si vede pretul in topic :) ...daca o lasai din primavara la pretul asta...nu era nevoie sa o pui in Dambovita.....apropos...s-ar putea sa te coste mai mult decat cat ceri pe ea daca o arunci unde nu trebuie....trebuie macara pt scos masina, garduri de reparat, amenzi de circulatie si de poluare a apei...etc....

Bafta multa.....

Link to comment
Share on other sites

Sau mai bine sa stearga pretul din titlu...cine e interesat de model, intra si vede pretul in topic :) ...daca o lasai din primavara la pretul asta...nu era nevoie sa o pui in Dambovita.....apropos...s-ar putea sa te coste mai mult decat cat ceri pe ea daca o arunci unde nu trebuie....trebuie macara pt scos masina, garduri de reparat, amenzi de circulatie si de poluare a apei...etc....

Bafta multa.....

 

UP! :)

 

Primavara nu-i ca toamna :lol:)

Mai glumim si noi... de costat sigur costa mai mult sa o scoti din apa...

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ofer 4500 pe masina , vin sa o vad, asta este oferta mea fara suparare, :)

 

 

Nici o suparare. Mersi de oferta!

Daca nu o dau intr-o luna cu mai mult si mai exista interes, stam de vorba.

Toate bune si sa vina Mos Nicolae cu sacul plin! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Un E34 si o diferenta? Eu am masina la 2000euro.....acum vedem eventual la fata locului diferenta....

PS: nu m-ar interesa masina dezmembrata...ca nu am unde sa o depozitez.....

 

Salut!

 

Mersi de oferta dar nu o schimb cu ceva mai jos de 2007 + dif de la mine. Am pus-o la punct si am tot ce-mi trebuie pt ea(cauciucuri noi, piese tot ce vreau...).

Din cea dezmembrata mai mare este motorul + cutia in rest sunt diverse piese. Oricum nici eu nu aveam unde sa le tin si le-am dus la mecanicul meu acasa intr-o baraca :).

 

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
4000 euro - masina asa cum se vede (cauciucurile sunt noi)

4500 euro - cu tot ce am la ea (cauciucuri+jante de iarna, motorul+piesele de rezerva)

Daca nici la banii astia nu se vinde.... :) Stiu ca mi-a placut tare masina de cand ai pus-o mai demult la vanzare(a se vedea posturile de mai sus) dar sa ajunga la banii astia nu m-am gandit vreodata. Si eu inca mai am pisica la vanzare(tot la 4000 :) ) dar imi dau seama ca n-am nici o sansa. :lol: Daca aveai motor ca si al meu o dadeai de mult la banii astia.

 

Nu stiu dc nu pot uploada poze...poate iti place pisica.

PS si a mea are culoare de Individual "Madeira Violett Metallic".

 

Bafta la vanzare! Numa' bine!

Edited by iulian.purcari
Link to comment
Share on other sites

4000 euro - masina asa cum se vede (cauciucurile sunt noi)

4500 euro - cu tot ce am la ea (cauciucuri+jante de iarna, motorul+piesele de rezerva)

Daca nici la banii astia nu se vinde.... :) Stiu ca mi-a placut tare masina de cand ai pus-o mai demult la vanzare(a se vedea posturile de mai sus) dar sa ajunga la banii astia nu m-am gandit vreodata. Si eu inca mai am pisica la vanzare(tot la 4000 :) ) dar imi dau seama ca n-am nici o sansa. :) Daca aveai motor ca si al meu o dadeai de mult la banii astia.

 

Nu stiu dc nu pot uploada poze...poate iti place pisica.

PS si a mea are culoare de Individual "Madeira Violett Metallic".

 

Bafta la vanzare! Numa' bine!

 

Pretul asta l-am pus doar pe bmwclub :) . Masina o mai am pe autovit dar acolo se da la 4650 :lol: (sa nu mai spuneti la nimeni :D )

Ce sa zic... sunt persoane interesate dar in general vor sa facem schimburi care nu ma intereseaza (masina o dau doar ca sa iau ceva mai nou de 2007 - altfel raman cu "flacara violet" :D). Nu mai au multi banii cash...

Restul se sperie ca e motorul mare si consuma mai mult decat un passat 1.9 tdi :D))...

 

Bafta si tie la vanzare! Vine primavara si tot se dau ca nu mai fuge lumea de tractiunea spate...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.