Jump to content

Vand BMW 318 i


theblackskin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa glumim si putin...eu am un e36 si nu bat niciun apropo ca nu am bani nici sa trec strada...dar cred ca in scurt timp va veni cineva cu e36 sa iti zica sa faceti schimb si iti mai da el 1000 de euro <_< bafta la vanzare ....sora mea vrea sa isi ia masina , pacat ca nu vrea bmw....ca te scapam de ea....a ales sa isi ia volkswagen new bettle....
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Daca masina nu are si alte bube inafara de ce ai scris e un pret destul de bun chiar daca e din 99,succes la vanzare!

<_< Asta e un pret destul de bun, tovarase? Asta e pomana,omule, nu altceva... Ma ingrozesc cand vad cat le-a scazut preturile la masinile astea...

Link to comment
Share on other sites

Daca masina nu are si alte bube inafara de ce ai scris e un pret destul de bun chiar daca e din 99,succes la vanzare!

<_< Asta e un pret destul de bun, tovarase? Asta e pomana,omule, nu altceva... Ma ingrozesc cand vad cat le-a scazut preturile la masinile astea...

 

Am scris destul de bun pentru ca am si specificat '99 si pe criza 10 ani vechime/uzura conteaza.

Nu cred ca am sa vad vre-un e46 chel in tare buna din 2003-2004 la 5000euro :)

 

P.S Lumea tine banu la saltea ,doar pomenile se mai vand imobiliare/auto.

Edited by M_A_D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

deci pana la urma trebuie debitmetru de aer si e la cheie?

cat e un debitmetru d-ala? nou si sh?

 

se poate pune o poza cu zgarietura?

 

probleme tehnice are?

directie? scurgeri?

 

accepti test autorizat sau macar mecanic sa o verifice?

 

Multumesc

Edited by ieftinachee
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.