Jump to content

URGENT M3


soundwork2005

Recommended Posts

daca diferenta de pret nu e imensa ... iti poti comanda direct, vb cu cei de la piese auto ( poti incerca augsburg, filaret, bavaria ) ... daca diferenta e mare, vorba lui dan si tigerash- nu cred ca merge fara ceva atentie la inspector - sau sa platesti tu cumva diferenta ...

 

eu la filaret inloc de parbriz normal mi'am pus parbriz atermic ... incearca si tu acolo

 

mult succes!

Edited by oSerX
Link to comment
Share on other sites

daca diferenta de pret nu e imensa ... iti poti comanda direct, vb cu cei de la piese auto ( poti incerca augsburg, filaret, bavaria ) ... daca diferenta e mare, vorba lui dan si tigerash- nu cred ca merge fara ceva atentie la inspector - sau sa platesti tu cumva diferenta ...

 

Eu voi evita Augsburg de acum ĂŽnainte, am cumpărat mai multe piese de la ei şi unele au venit stricate iar piesele pe original sunt mai scumpe decât la reprezentanţă, ei se bazează pe vânzări către firme.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

m-a atins unu in parcare cu un junghi de dacie

Nenorocitii naibii .... cand iti iei BMW cumperi si atentie

 

 

Mai sunt si oameni amarati ..Era vreo diferenta daca te lovea unul cu un Ford mai Ady cu M3..............................................................................

................................................................................ <_<

Link to comment
Share on other sites

m-a atins unu in parcare cu un junghi de dacie

Nenorocitii naibii .... cand iti iei BMW cumperi si atentie

 

 

Mai sunt si oameni amarati ..Era vreo diferenta daca te lovea unul cu un Ford mai Ady cu M3..............................................................................

................................................................................ <_<

 

Mi-ai interpretat poatul GRESIT referitor la Dacie , este doar cel care a intrat in mine nu am nici o problema nici cu cei care au nici cu cei care nu au.

Din nou spun mi-ai interpretat GRESIT afirmatia .

Si intradevar era un nenorocit de junghi iar cand imi mai spune : ''Ah un fleac '' putea sa fi avut oricef el de masina ,tu n-ai fi luat-o razna dar oricum nu asta era scopul reply-ului meu , doar ca asta era trebui sa spunca a intrat unu cu un Merzan sau Ford , nu asta a intrat si doar am relatat.

Link to comment
Share on other sites

deci tu esti cel cu e46 rosu lovit la inter ... ce asigurare avea vectra?

Da czk!sunt vlad cu seria 7`le e65...la generali era asigurat rca omu oricum era beat...ranga...

 

Da...pe langa niste elemente CSL ma gandeam sa imi bag si o finala supersprint,acum am eisenmann deci oricum mai buna k originalul...asta se poate macar? e 4800 lei originala si 7000 supersprint <_<

 

Da...pe langa niste elemente CSL ma gandeam sa imi bag si o finala supersprint,acum am eisenmann deci oricum mai buna k originalul...asta se poate macar? e 4800 lei originala si 7000 supersprint :)

Link to comment
Share on other sites

iti dai seama ca la cate spui pe forum, iti diminuezi sansele de a realiza ceva. sa zicem ca faci ceva cu cel care deschide dosarul, dar daca supervizorul lui vede discutia din pura intamplare?

da frate o fii si el in clubul bmw :bashwall: stii care e chestia .....IL CUMPAR SI PE EL <_< glumesc logic...frate ala a fost norocul meu ce sa`i faci :)

Link to comment
Share on other sites

Of Of Of mai ce mama dracu' au astia ma imi pare rau pune niste poze cu gravitatea dmage-ului.

Si pe mine m-a atins unu in parcare cu un junghi de dacie

Nenorocitii naibii cum se face ca noi nu intram in nimeni ce naiba cand iti iei BMW cumperi si atentie

 

nu e chiar asa ... uite ce am patit eu pe 29 Dec din cauza carosabilului umed ... chair daca rulam cu 50-60km/h tot n-au tinut franele <_<

 

soundwork ... imi pare rau pt ce ai patit :)

post-7067-1233016086_thumb.png

Edited by MiniMe335D
Link to comment
Share on other sites

intrebarea e urmatoarea... cum a ramas? ati fost sa faceti constatarea cat era beat sau l-ai lasat sa se trezeasca.. fiindca dak militzia l-a prins beat si i-a luat permisul... rca-ul nu despagubeste in cazul in care soferul e beat... din cate stiu eu. deci pregateste-te de un proces lung... romanica style!

 

dak e totul ok.. generali dau banii repede... nu stiu cat de combinatori sunt oamenii pt ca nu am avut de a face cu ei pana acum.

iti recomand sa postezi pe threadul asta dupa ce termini cu reparatiile... kiar unele discutii trebuie purtate ori pe privat ori dupa ce termini combinatiile! succes <_<

Link to comment
Share on other sites

Of Of Of mai ce mama dracu' au astia ma imi pare rau pune niste poze cu gravitatea dmage-ului.

Si pe mine m-a atins unu in parcare cu un junghi de dacie

Nenorocitii naibii cum se face ca noi nu intram in nimeni ce naiba cand iti iei BMW cumperi si atentie

 

nu e chiar asa ... uite ce am patit eu pe 29 Dec din cauza carosabilului umed ... chair daca rulam cu 50-60km/h tot n-au tinut franele <_<

 

soundwork ... imi pare rau pt ce ai patit :)

Da dar eu eram parcat si viteza era insignifianta (genul cand faci o parcare) conditii grele de a conduce este altceva , imi pare rau ca ai avut si tu necazuri stiu ce dureri de cap ineamna toate astea.

Link to comment
Share on other sites

Frumos exemplarul (WVM) :)

Arata tare urat fara bara spate iar pe fata daca se poate aranja bara ramai cu un proiector si grila de inlocuit.

 

Student la medicina, nu? <_<

Iti place sa te joci cu DSC-ul ...periculoasa pasiune :bashwall:

 

Asa stiam si eu: RCA-ul nu despagubeste daca soferul e matol.

 

Bafta la constatari.

Link to comment
Share on other sites

Frumos exemplarul (WVM) :blink:

Arata tare urat fara bara spate iar pe fata daca se poate aranja bara ramai cu un proiector si grila de inlocuit.

 

Student la medicina, nu? :bashwall:

Iti place sa te joci cu DSC-ul ...periculoasa pasiune :wub:

 

Asa stiam si eu: RCA-ul nu despagubeste daca soferul e matol.

 

Bafta la constatari.

merci :)

 

Of Of Of mai ce mama dracu' au astia ma imi pare rau pune niste poze cu gravitatea dmage-ului.

Si pe mine m-a atins unu in parcare cu un junghi de dacie

Nenorocitii naibii cum se face ca noi nu intram in nimeni ce naiba cand iti iei BMW cumperi si atentie

 

nu e chiar asa ... uite ce am patit eu pe 29 Dec din cauza carosabilului umed ... chair daca rulam cu 50-60km/h tot n-au tinut franele <_<

 

soundwork ... imi pare rau pt ce ai patit :unsure:

thanks pt pareriile de rau...asta e...un prilej ideal pt modificari :P

 

Of Of Of mai ce mama dracu' au astia ma imi pare rau pune niste poze cu gravitatea dmage-ului.

Si pe mine m-a atins unu in parcare cu un junghi de dacie

Nenorocitii naibii cum se face ca noi nu intram in nimeni ce naiba cand iti iei BMW cumperi si atentie

 

nu e chiar asa ... uite ce am patit eu pe 29 Dec din cauza carosabilului umed ... chair daca rulam cu 50-60km/h tot n-au tinut franele :)

 

soundwork ... imi pare rau pt ce ai patit :blink:

Da dar eu eram parcat si viteza era insignifianta (genul cand faci o parcare) conditii grele de a conduce este altceva , imi pare rau ca ai avut si tu necazuri stiu ce dureri de cap ineamna toate astea.

ms Ady,asa este...multa bataie de cap...in rest ..sunt decat fiare ies ele la linie in cele din urma noi sa fim sanatosi :wub:

 

intrebarea e urmatoarea... cum a ramas? ati fost sa faceti constatarea cat era beat sau l-ai lasat sa se trezeasca.. fiindca dak militzia l-a prins beat si i-a luat permisul... rca-ul nu despagubeste in cazul in care soferul e beat... din cate stiu eu. deci pregateste-te de un proces lung... romanica style!

 

dak e totul ok.. generali dau banii repede... nu stiu cat de combinatori sunt oamenii pt ca nu am avut de a face cu ei pana acum.

iti recomand sa postezi pe threadul asta dupa ce termini cu reparatiile... kiar unele discutii trebuie purtate ori pe privat ori dupa ce termini combinatiile! succes :wub:

da stiu ce zici tu CZK dar frate stiu si ei ce combinatii se invart sunt alte alea mai grave,masini fara casco cu casco facut dupa accident,fara rca`uri stii si tu nu trebuie sa iti zic eu...mah era beat...gen 1,55 in sange...si rca`ul uite k ma despagubeste...chiar nu ma zbat sa iau piese tuning sau ceva fac un deviz estimativ oricum sa fiu sigur k sunt platitori..de exemplu nu mai am factura de la evacuariile eisenmann si asta e o sa vad ce e de facut.....p.s-ms mult..sper sa am succes :)

 

 

da stiu ce zici tu CZK dar frate stiu si ei ce combinatii se invart sunt alte alea mai grave,masini fara casco cu casco facut dupa accident,fara rca`uri stii si tu nu trebuie sa iti zic eu...mah era beat...gen 1,55 in sange...si rca`ul uite k ma despagubeste...chiar nu ma zbat sa iau piese tuning sau ceva fac un deviz estimativ oricum sa fiu sigur k sunt platitori..de exemplu nu mai am factura de la evacuariile eisenmann si asta e o sa vad ce e de facut.....p.s-ms mult..sper sa am succes :)

 

da stiu ce zici tu CZK dar frate stiu si ei ce combinatii se invart sunt alte alea mai grave,masini fara casco cu casco facut dupa accident,fara rca`uri stii si tu nu trebuie sa iti zic eu...mah era beat...gen 1,55 in sange...si rca`ul uite k ma despagubeste...chiar nu ma zbat sa iau piese tuning sau ceva fac un deviz estimativ oricum sa fiu sigur k sunt platitori..de exemplu nu mai am factura de la evacuariile eisenmann si asta e o sa vad ce e de facut.....p.s-ms mult..sper sa am succes :)

 

da stiu ce zici tu CZK dar frate stiu si ei ce combinatii se invart sunt alte alea mai grave,masini fara casco cu casco facut dupa accident,fara rca`uri stii si tu nu trebuie sa iti zic eu...mah era beat...gen 1,55 in sange...si rca`ul uite k ma despagubeste...chiar nu ma zbat sa iau piese tuning sau ceva fac un deviz estimativ oricum sa fiu sigur k sunt platitori..de exemplu nu mai am factura de la evacuariile eisenmann si asta e o sa vad ce e de facut.....p.s-ms mult..sper sa am succes :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.