Jump to content

E36 320i Turbo RBN


rabanne_rbn

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daca o faceti, faceti in cadru restrans ca sa fie safe si discret, nu cu 100 de aplaudaci pe margine. pariez si eu pe rabanne o bere , la cum a zis pole, din mers :). cred ca sunteti amandoi destul de maturi sa puteti accepta rezultatul, indiferent care va fi

bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

stai ma ca nu am stabilit nimic :lol: cred ca mai mult va agitati voi. :lol:

 

Eu am probleme cu aderenta oricum, cauciucurile astea sunt foarte proaste, nu stiu de ce am luat tot Michelin, start de pe loc pierd o groaza din cauza asta :)

Link to comment
Share on other sites

Un filmulet cu masina in evolutia actuala: sofer si pasager, easy on start:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q6tuZkZ2M9E

 

Felicitari pentru noile modificari pe care le-ai facut, m-am uitat cu atentie si am vazut ca ai facut cam 8 secunde de la 70 la 180 un timp foarte bun de altfel, insa sunt curios daca ai interne stock sau daca ai decompresat motorul pentru ca sincer la 1 bar boost asta inseamna cam 1.45 PSI, daca ai interne stock nu o sa fie prea grozav pentru motor.

Nu vreau sa contest performantele masini tale insa uite un filmulet cam cu ce poate un M6

o sa fie foarte greu sa bati un M6.....

 

PS: Daca aveti de gang ceva sa imi da-ti si mie un PM cu locatia stabilita.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

De ce nu incerci sa fixezi aparatul pe consola volanului,sau ia pe cineva cu tine in masina sa tina de aparat.Am ametit de cate ori s-a invartit camera :)

Impresionant cum trage,bravo,poate reusesti sa faci un filmulet mai "profi" cand ai timp cu diferite reprize.Bafta.

Link to comment
Share on other sites

De ce nu incerci sa fixezi aparatul pe consola volanului,sau ia pe cineva cu tine in masina sa tina de aparat.Am ametit de cate ori s-a invartit camera :)

Impresionant cum trage,bravo,poate reusesti sa faci un filmulet mai "profi" cand ai timp cu diferite reprize.Bafta.

 

 

Telefonul l-am fixat in volan si se rotea odata cu volanul cand intram de pe o banda pe cealalta in asteptarea unui culoar liber.

Link to comment
Share on other sites

m-am razgandit, nu ma mai dau cu Rabane, asta ma face si apoi ma frustrez de nu mi se mai scoala o luna :)

tu vb serios??? :)

Cred cĂŁ a glumit :)

 

Pai cand puneti intrebari din astea specificati ce anume va intereseaza: partea cu facutul, partea cu frustrarea sau partea cu sculatul :lol:

Edited by rabanne_rbn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.