Jump to content

vand e38 740il individual an 1998


b70angelayes

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Mda deja m-am saturat si eu de toti ciumpalacii care dau add pe mess sa ma intrebe de masina.Cum sa cumperi o masina cand nu ai bani sa dai un telefon...

sa faceti plici amandoi, poate nu sunt din acelasi oras si vroiam poze

Link to comment
Share on other sites

Pozele le poti trimite si pe mail dupa o discutie prealabila. Nu e cazul sa intrebi pe mess tot felu de stupizenii care iti vin in minte.Pe mine daca ma intereseaza ceva sun si dupa aia cer poze si alte balarii.....
Link to comment
Share on other sites

schimburi faci?iti dau un e36 compact din 10.95 in stare foarte buna si 2000 de euro

nu fac schimb cu compas

 

<_<) pe 4tuning il ai ca e 730, daca nu rapsunzi la mess nu o sa l vinzi tu pe ala ...

motorul am observat ca e de 3000

Link to comment
Share on other sites

Deci e 740iL cu motor de 3000 ?

am si eu o intrebare pt baietii care isi dau cu parerea.........

unde se afla seria de motor la v8 ?

sau cum iti dai seama care e de 3000 3500 4000 sau 4400 ca la rar nu au stiut...........

Link to comment
Share on other sites

frate eu chiar eram interesat, ti am dat pe mess pentru ca vazusem anuntul la 2 noaptea si nu puteam sa te sun la ora aia, dar cand te am vazut cu impresii de alea ca sa ma suni mia pierit cheful. Poate o sa te sun, dar nu cu atitudinea asta, eu inteleg ca sunt multi bagatori de seama, dar nu toti... Edited by micutu
Link to comment
Share on other sites

Deci de cat e pana la urma 3000 v8 sau 4000 v8 sau 4,4 v8????????

Nu esti foarte clar in anunturi ........fara suparare.

esti interesat?daca nu, nu vad de ce te bagi in seama singur......... daca da suna

 

Eu nu intaleg ce te irita asa faptul ca am intrebat.Ai ceva de ascuns sau vinzi cumva niste fake-uri.Toate arata la fel,toate sunt facute parca din puzzle-uri.

Scuza-ma ca te-am deranjat,dar mi se pare stupid ca nu stii ce vinzi.In 98 nici nu ar mai fi trebuit sa se fabrice motorul v8 3000cmc.Din 96 a fost inlocuit cu cel de 3500cmc si 236cp.Daca masina asta are asa ceva sub capota si nu e un 740il cum zice seria de sasiu cu v8 4,4l atunci scuza-ma ca iti spun dar mi se pare ca incerci sa vinzi o "strutzocamila" la fel ca 725tds-ul ala.

Bafta la vanzare!!!Sper sa prostesti pe careva dar ma indoiesc ca o sa fie de pe forumul acesta.

Link to comment
Share on other sites

Deci de cat e pana la urma 3000 v8 sau 4000 v8 sau 4,4 v8????????

Nu esti foarte clar in anunturi ........fara suparare.

esti interesat?daca nu, nu vad de ce te bagi in seama singur......... daca da suna

 

Eu nu intaleg ce te irita asa faptul ca am intrebat.Ai ceva de ascuns sau vinzi cumva niste fake-uri.Toate arata la fel,toate sunt facute parca din puzzle-uri.

Scuza-ma ca te-am deranjat,dar mi se pare stupid ca nu stii ce vinzi.In 98 nici nu ar mai fi trebuit sa se fabrice motorul v8 3000cmc.Din 96 a fost inlocuit cu cel de 3500cmc si 236cp.Daca masina asta are asa ceva sub capota si nu e un 740il cum zice seria de sasiu cu v8 4,4l atunci scuza-ma ca iti spun dar mi se pare ca incerci sa vinzi o "strutzocamila" la fel ca 725tds-ul ala.

Bafta la vanzare!!!Sper sa prostesti pe careva dar ma indoiesc ca o sa fie de pe forumul acesta.

sa faci ca strutul!

ce sa zic am rosit de ce ai scris

in fine masina e 740il cu mot din poze!

Edited by b70angelayes
Link to comment
Share on other sites

tu esti ala de vinde piese sh la preturi de reprezentanta si ce nu vinzi aduni, arunci intr-un sac si iti iese cate un 7ar ?

si asta ( la fel ca si tds-ul care-l mai ai) vad ca are stopuri de e39 (daca n-or fi aceleasi si le schimbi intre ele), narile strambe, scaunele de la alta masina, motorul... nici tu nu stii ce e... pe sasiu scrie in araba ... habibi salamalecu de oi gasi prost sa ti cumpere masina asta.

Link to comment
Share on other sites

fac pariu ca inca nu e sigur. Mai bine puneai anunt. Vand seria 7 cu motor la alegere. adica daca clientu vrea de 3000 i spune ca e de 3000 daca vrea de 4000 i zice ca e de 4000. samsari din ziua de azi, nici nu stiu ce vand
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.