Jump to content

schimb Detector radar - Beltronics, model Vector Remote 975


dy2

Recommended Posts

schimb Detector radar - Beltronics, model Vector Remote 975 cu dvd auto no-name, pda, gps, cd auto, etc...

 

detectorul este folosit, are urme de la scaieti, dar functioneaza impecabil, este compus din antena laser care se monteaza in bara fata si panoul de comanda care se monteaza in masina. optional se pot monta senzori pentru parbriz si luneta.

il vand deoarece ies foarte rar din oras si nu merg nici cu viteza mare, iar aparatul a fost instalat in masina care tocmai am achizitionat-o.

pentru cei interesati, voi atasa manualul de utilizare in limba romana si 2 poze reale ale detectorului.

aveti si un link cu detalii despre ce stie sa faca si pretul lui.

 

http://www.accesoriiauto.com.ro/prod...2a9af892cb7b06

Link to comment
Share on other sites

optional se pot monta senzori pentru parbriz si luneta.

din cate stiu eu sunt in standard...altfel cum detecteaza?

 

din cate sti tu, se vand impreuna cu detectorul din bara

din cate stiu eu, majoritatea serice-urilor care monteaza detectoare bell, sfatuiesc clientii sa renunte la la senzorii din masina, din mai multe motive, ideea este ca functioneaza perfect doar cu cel din bara, daca esti atat de necredincios, te invit la un test.

 

@thecreator88, nu vreau neaparat bani pe detector, dvd am luat deja, poate ai un pda sau un gps cu iesire video, un pret iti dau pe PM.

 

bafta.

Edited by dydysoft
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.