Jump to content

schimb e46 + astra caravan 1,7dti 2003


alinelly

Recommended Posts

ofer un e46 , 316 motor 105cp an 99, climatronic,abs,asc,geamuri electrice fata,cd mp3,2 chei,proprietar in ro. jante 17 m3dream.

+ un astra caravan 1,7dti an 2003,alb,181.000km,inmatriculat in ro,masina functioneaza f. bine,fara defecte mecanice,central, fara clima.

 

vreau in schimb una din cele trei variante.

 

1. un e90 indiferent de an , motor, sa fie inmatriculat posibil si diferenta din partea mea.

2. un e46 model facelif de 150cp, inmatriculat si neaparat cutie automata fara diferenta din partea mea.

3. un seria 1 indiferent de motor,an de fabrc. fara diferenta din partea mea neaparat in 5 usi.

Link to comment
Share on other sites

vezi ca ai montat gresit casu la opel. trebuia pus in partea de sus. Si schimba airbagu ala, se vede urat asa lipit ( stiu, e nasol ca trebuie schimbat bordu cu totu )

Succes la schimb/vanzare <_<

Edited by Calin78
Link to comment
Share on other sites

vezi ca ai montat gresit casu la opel. trebuia pus in partea de sus. Si schimba airbagu ala, se vede urat asa lipit ( stiu, e nasol ca trebuie schimbat bordu cu totu )

Succes la schimb/vanzare <_<

 

mc....asa am luat masina cu casetofonul acolo....ma gandesc sa-l pun la loc cand am timp.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.