Jump to content

schimb piese e34


dany_cmd

Recommended Posts

schimb piese bmw e34 in general cu orice...

 

am piese de interior de la scaune banchete fete de usi bord consola , macarale electrice spate etc.

niste jante....

 

poate are cinva o pereche de discuri de frana fatza care mai merg al meu ala de pe dreapta bate usor la frana tare...

Link to comment
Share on other sites

schimb piese bmw e34 in general cu orice...

 

am piese de interior de la scaune banchete fete de usi bord consola , macarale electrice spate etc.

niste jante....

 

poate are cinva o pereche de discuri de frana fatza care mai merg al meu ala de pe dreapta bate usor la frana tare...

 

Proiectoare e34, oglinzi facelift, capace bara fata cele de langa proiectoare?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

revin cu noutati ,

 

mai am 4 discuri de frana (cele fata ventilate) spate normale , 5x120 + 4 placute de frana care au in jur de 2 mii km. deci aproape noi , mai am cutiile la ele... etc.

 

2 fetze de usi spate (st dr.), bancheta spate completa , incalzirea in scaune completa... , (am si scaunele dar unu din ele e in stare jalnica.)

 

accept schimburi cu un mp3 sau cu o baterie auto buna, cu niste jante etc.

 

ofer diferentza..

Edited by dany_cmd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
schimb piese bmw e34 in general cu orice...

 

am piese de interior de la scaune banchete fete de usi bord consola , macarale electrice spate etc.

niste jante....

 

poate are cinva o pereche de discuri de frana fatza care mai merg al meu ala de pe dreapta bate usor la frana tare...

daca crezi ca te ajuta unele de E46 de spate ft bune au fost schimbate cu unele perfoarate te ajut cu cea mai mare placere 0765378223

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.