Jump to content

schimb suspensie normala e36 coupe cu sport!


DA-VID

Recommended Posts

mai am la dispozitie si diverse piese M5 E39 care merg la orice e 39 si cu care accept schimburi cu ce am eu nevoie pt. e36.

 

am diverse module electronice pt e39, modul original PDC cu tot cu cabluri doar senzori trebuie, am cardan , plutitor, pompa ABS, panoul de sigurante cu capacul de jos din torpedou, stop frana luneta, parti trimuri mahon, boxe spate e39 originale, bara rigidizare m5 e39 de la puntea spate, centuri siguranta, modul navi mk I, modul confort GM III high 12v, am si o rampa racire ulei cutie automata pt. e46 noua nouta, twetere originale bmw e39 si multe altele. fac schimburi cu diverse pt. e36.

Link to comment
Share on other sites

schimb oglinzi coupe electrice heliomate si incalzite cu unele de m3 e36, dau diferenta!!

 

 

nu imi plac! ms

 

 

 

unele AC Schnitzer nu vrei la schimb . mai dai 150 de euro dif . sau vandut si cu 350 euro

 

nu am alte poze daca te intereseaza fac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.