Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

@Alecsandrel: ai primit manualul pe email !

 

@copman: "georgescule", intrucat ai dat reply la postul meu in care faceam referire la modelul E90, ti-am trimis din greseala manualul de E90, in loc sa ti-l dau pe cel de E36...

tocmai ti l-am trimis si pe cel de E36, poate te ajuta in vreun fel, totusi <_>

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Manual pt E36 325 tds sedan din '95 ( manual de service ) are cineva? Chiar daca numai partea cu electrica (wiring diagram).

Mii de multumiri anticipate.

e-Mail: trinitro_ro@yahoo.com

Edited by Tonyus
Link to comment
Share on other sites

Pt. E46, 318i, 2004, in lb. engleza, manualul utilizatorului?

Multumesc anticipat.

email address, please ! :)

Ai PM.

Multumesc.

 

iar tu ai e-mail <_>

 

Salutare! Manual pt E36 325 tds sedan din '95 ( manual de service ) are cineva? Chiar daca numai partea cu electrica (wiring diagram).

Mii de multumiri anticipate.

e-Mail: trinitro_ro@yahoo.com

 

manuale de service nu se gasesc prea usor... iar din cate stiu eu, se cam dau contra-cost

 

XXL, multumesc pt manuale dar eu in continuare am aceeasi problema avand in vedere ca manualul pt E90 diesel il am si eu in germana..Si imi trebuie in engleza!!Daca ma puteti ajuta!!

 

pentru variantele DIESEL la E90, am manual doar in germana...

Link to comment
Share on other sites

Am manual partea electrica pentru E36 dar pentru anul 94,cred ca nu-i diferenta fata de cel din 95,este in engleza.

ELECTRICAL TROUBLESHOOTING MANUAL (318I,318IS,320I,325I,325IS?,M3,INCL. CONVERTIBLE)

MODEL YEAR 1994

 

http://www.megaupload.com/?d=2VLRCYFW

 

P.S Nu-l pot pune aici pentru care mai mult de 4.88MB,are vre-o 13MB.

 

Mai am un Owner's manual pentru E36 nu stiu daca l-a mai pus cineva aici,daca-l vrea cineva il atasez.

Link to comment
Share on other sites

Am brosura in format electronic, limba engleza pentru E36, E46 si M3 E46. Cine le vrea PM cu adresa de mail.

Poti te rog sa-mi trimiti si mie pe adresa teirau@yahoo.com brosura pentru E46 (engleza)! Merci anticipat!

Edited by didina
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.