Jump to content

Manuale Seria 3


mihnea

Recommended Posts

Azi am dat peste o mina de aur plina de manuale si manuale service pentru toate modelele de bmw....daca mai vrea cineva ii pot da linkul pe PM,deoarece nu vreau sa fac reclama unui alt site aici! cat despre manuale,majoritatea au peste 10mb.....si gasiti cred orice manual!!!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Azi am dat peste o mina de aur plina de manuale si manuale service pentru toate modelele de bmw....daca mai vrea cineva ii pot da linkul pe PM,deoarece nu vreau sa fac reclama unui alt site aici! cat despre manuale,majoritatea au peste 10mb.....si gasiti cred orice manual!!!!!

 

 

 

 

 

vreau si yo :) ms

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum sa vi le trimit pentru ca bmwclub modifica automat mesajul cand il trimit pe PM....va las adresa de mess si daca sunt online vi-l dau cu placere!

george_eu69 mess

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum sa vi le trimit pentru ca bmwclub modifica automat mesajul cand il trimit pe PM....va las adresa de mess si daca sunt online vi-l dau cu placere!

george_eu69 mess

 

 

 

de ce ai bagat id de mess daca nu dai accept ??????????? :) :lol: :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Un manual pentru e46 320d din 2000 se poate ? Mersi frumos ( mail: danutz_rbk@yahoo.com )

sent ! :)

 

Salutare,

 

Am vazut ca s-au transmis ceva manuale si informtii legate de E36. M-ar ajuta si pe mine un manual tehnic pt E36 din '98.

Adresa este

valica.nedelea@renault.com

 

va multumesc anticipat

manuale tehnice nu am.

 

Un manual in romana(de preferabil) sau in engleza pentru BMW e36, 316i compact din 95. Stie cineva de unde pot sa iau? Mersi mult

ti-am trimis pe mail...

Link to comment
Share on other sites

Si eu vreau manual pentru E36 316i din 95...cine ma ajuta si pe mine cu un mail la mozolici_hd@yahoo.com

ai e-mail... :lol:

Daca se poate si pt mine un manual e36 316i 1999 touring. Adresa de mail iulis2003@yahoo.co.uk

Multumesc anticipat!

ti l-am trimis pe cel de sedan, sper sa iti fie de folos in vreun fel...

de touring nu am decat de la e46 in sus... :)

Link to comment
Share on other sites

Si eu vreau manual pentru E36 316i din 95...cine ma ajuta si pe mine cu un mail la mozolici_hd@yahoo.com

ai e-mail... :lol:

Daca se poate si pt mine un manual e36 316i 1999 touring. Adresa de mail iulis2003@yahoo.co.uk

Multumesc anticipat!

ti l-am trimis pe cel de sedan, sper sa iti fie de folos in vreun fel...

de touring nu am decat de la e46 in sus... :)

Multumesc mult!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.