Jump to content

bmw 316 1979


adyyamaha

Recommended Posts

Salutare!de curand am achizitionat un E21,in stare destul de proasta,accidentat,problema este ca e destul de ruginit,dar m-am pus pe treaba si incet incet vreau sa fie cum trebuie..astept sfaturi,sugestii de la oricare dintre voi,o sa pun poze cu progresul

post-25769-1241720288_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare!de curand am achizitionat un E21,in stare destul de proasta,accidentat,problema este ca e destul de ruginit,dar m-am pus pe treaba si incet incet vreau sa fie cum trebuie..astept sfaturi,sugestii de la oricare dintre voi,o sa pun poze cu progresul

salut

ma bucur ca vrei sa te ocupi de ea si nu o lasi sa rugineasca...

mai pune niste poze cu ea pt unele sfaturi,sugestii

Link to comment
Share on other sites

multumesc de incurajari..se face,nu e mare lucru,de investit e mult,dar merita efortul,deja se vad progrese...

nu-mi plac aripile spate. <_<

nu incap jentile altfel,k sunt 225/15 si sunt omologate :),scrie tot in cartea de identitate

Link to comment
Share on other sites

Salut, cunosc pe cineva in Tg-Jiu care are una ca a ta fara motor,un 320,dar fara aripi bombate. Daca esti curios iti dau id-ul de mess sa vb cu el.

id Commrace.

Masina merita sa o faci, o sa te coste ceva dar daca iti stabilesti o lista de prioritati o sa ai un pret corect. Eu ,personal am cumparat piese de pe net. Daca dai un search cu google o sa te lamuresti. Multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.