Jump to content

bmw e 36 `95 euro 2?


andrei981

Recommended Posts

am gasit la cineva in afara un bmw e36 318i din 95 cu foarte putini kilometri la bord(zice el dar ramane inca de zavut).as vrea sa intreb si eu daca stie cineva la ce norme de poluare ar intra si cam cat m-ar costa inscrierea?
Link to comment
Share on other sites

am gasit la cineva in afara un bmw e36 318i din 95 cu foarte putini kilometri la bord(zice el dar ramane inca de zavut).as vrea sa intreb si eu daca stie cineva la ce norme de poluare ar intra si cam cat m-ar costa inscrierea?

daca ii din 95 mai mult ca sigur ca are euro 2 dar la noi taxa ii undeva pe la 1800 eur:(

Link to comment
Share on other sites

E36 318i dupa a5-a sau a6-a 94' toate au motor M43 cu distributie pe lant,Euro2.

La 1400 euro daca arata bine si functioneaza la fel zic ca-i un pret destul de bun.. acum e mai nasol cu taxa la noi,am facut un calcul orienttiv la o masina de 1800cmc euro2 de peste 14 ani.

Taxa specialĂŁ intrata ĂŽn vigoare la 20 februarie 2009 este:

 

1188.00 EURO 4438.84 RON

 

Dar daca stii pe cineva de incredere la bulgari scapi cu 500-600euro toate actele in regula! Succes!

Edited by M_A_D
Link to comment
Share on other sites

am gasit la cineva in afara un bmw e36 318i din 95 cu foarte putini kilometri la bord(zice el dar ramane inca de zavut).as vrea sa intreb si eu daca stie cineva la ce norme de poluare ar intra si cam cat m-ar costa inscrierea?

citeste

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=50094

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...&hl=poluare

Link to comment
Share on other sites

E36 318i dupa a5-a sau a6-a 94' toate au motor M43 cu distributie pe lant,Euro2.

La 1400 euro daca arata bine si functioneaza la fel zic ca-i un pret destul de bun.. acum e mai nasol cu taxa la noi,am facut un calcul orienttiv la o masina de 1800cmc euro2 de peste 14 ani.

Taxa specialĂŁ intrata ĂŽn vigoare la 20 februarie 2009 este:

 

1188.00 EURO 4438.84 RON

 

Dar daca stii pe cineva de incredere la bulgari scapi cu 500-600euro toate actele in regula! Succes!

ms mult.sper sa pot sa il iau ca ar fi o ocazie buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.