Jump to content

Vand cateva piese e46 !


Recommended Posts

Am nasul , dar este pentru coupe ... nu stiu daca se potriveste la 4 usi !

 

ce ai mai precis pistonasul care arunca apa pe far sau partea din fata pistonasului cu stropitoare si capac?

ma intereseaza si tragerul de la capota daca il ai.

era bine daca puneai ceva poze ca veneam si le luam direct daca sunt ce am eu nevoie.

Ai PM ... :) !

Link to comment
Share on other sites

Ma intereseaza niste elemente din spalatorul de far dreapta, al meu pierde lichid din cauza unei cleme care sare atunci cand se actioneaza motorasul (spalatorul de far). Poti pune o poza cu elementele pe care le ai de la spalatorul de far? Eu am nevoie de o clema de prindere a pistonasului de pe dreapta.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ma intereseaza niste elemente din spalatorul de far dreapta, al meu pierde lichid din cauza unei cleme care sare atunci cand se actioneaza motorasul (spalatorul de far). Poti pune o poza cu elementele pe care le ai de la spalatorul de far? Eu am nevoie de o clema de prindere a pistonasului de pe dreapta.

Upppppppppppppppppppppppppp !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.