Jump to content

Vopsea cameleon


commyraluk

Recommended Posts

vopseaua e cea normala ,adica ,metalizata.costa mult doar pigmentul (cerneala)care se pune in vopsea sa ii dea acel efect de mai multe culori

 

am uitat sa spun ca,daca dai aceeasi culoare care e in acte doar cu acel efect nu cred ca e necesar sa schimbi si in acte

Link to comment
Share on other sites

cat de scump? cam cat ar duce tot? vopsea+manopera

 

avand in vedere ca nu prea am vazut prin bucuresti, cred ca e bataie mare de cap

poi pe masina imi intra 2.5 litri si litru mil da cam cu 6 mil

 

mergi la rar si intreaba acolo si inca ceva ...daca am inteles eu bine...vrei sa schimbi culoarea sau vrei aceasi culoare dar perlata

sincer nustiu cum ii azi mia zis vopsitoru de idee si cat mar costa vopseaua ca am vrut so fac tot aceas culoare dar mia zis sa fac ceva mai frumos sa nu fe multe in oras akum sa vad ca nu prea as vrea sa umblu pe la rar sa mai schimb culori si chesti dinastea

Link to comment
Share on other sites

cat de scump? cam cat ar duce tot? vopsea+manopera

 

avand in vedere ca nu prea am vazut prin bucuresti, cred ca e bataie mare de cap

poi pe masina imi intra 2.5 litri si litru mil da cam cu 6 mil

 

sa iei macar 500 ml in plus , sa fie ..Si ai nevoie de vopsitor f bun la vopseaua asta .

 

Cam astea sunt reflexiile ..Nu stiu daca trebuie sa schimbi in talon ceva ..Depinde cum bate lumina <_<

Edited by myxage
Link to comment
Share on other sites

mersi dane cam atata am vrut sa aflu akum o sa ma gandesc ce sa fac so fac cameleon sau tot verde simplu:P

 

catalin u tiai schimbat culoare in acte>?? sau cum ca nu ma pricep si de aia intreb sa stiu la ce sa ma astept ....

 

atat am dat si eu, 600Ron/litru. In banii astia am primit vopseaua, pigmentul, lac+intaritor lac si diluantii. Toate de la Standox.

aa si cati litri tiau intrat??:)

 

cat de scump? cam cat ar duce tot? vopsea+manopera

 

avand in vedere ca nu prea am vazut prin bucuresti, cred ca e bataie mare de cap

poi pe masina imi intra 2.5 litri si litru mil da cam cu 6 mil

 

sa iei macar 500 ml in plus , sa fie ..Si ai nevoie de vopsitor f bun la vopseaua asta .

 

Cam astea sunt reflexiile ..Nu stiu daca trebuie sa schimbi in talon ceva ..Depinde cum bate lumina :bashwall:

Fumos mam hotarat ma bag in datori <_<)) ca merita

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.