Jump to content

Dezmembrez e39 520 D 2001 avariat


Recommended Posts

Pentru cine este interesat masina se dezmembreaza! nu are acte, capota, luneta, parbriz, plafon, faruri, stopuri si aripa fata dreapta!

Interiorul este textil, volan normal fara comenzi, nu are climatronic si nici navigatie. Bandourile de pe usi(cele din interior) culoare negru lucios! maine seara o sa pun o poza si cu interiorul!

PRETURI NEGOCIABILE!

post-18049-1245956141_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

GABITZA2007 - sticla de far este sparta jos in dreptul barii; oricum nu se poate schimba la farurile cu xenon;

 

Livyu18CT - le am sunt toate ok, o sa-ti trimit un pm cu pretul mai pe seara; sunt din arges dar o sa ajung in constanta cam intr-o saptamana jumatate deci te pot scuti de transport...

 

Dan98 - s-a facut recarosare pe actele ei! ( pentru cei care vor sa faca asta ii pot ajuta cu mare placere! incepand cu detalii pana la "oameni");

 

STO - dupa cum bine am spus nu mai are farurile imi pare rau;

 

GekZ - este, trimit pm mai pe seara

Link to comment
Share on other sites

Pentru cine este interesat masina se dezmembreaza! nu are acte, capota, luneta, parbriz, plafon, faruri, stopuri si aripa fata dreapta!

Interiorul este textil, volan normal fara comenzi, nu are climatronic si nici navigatie. Bandourile de pe usi(cele din interior) culoare negru lucios! maine seara o sa pun o poza si cu interiorul!

PRETURI NEGOCIABILE!

 

vasul de la lichidul de racire cu furtunul care merge la radiator (cel gros din partea de jos) un pret si daca pti si niste poze.

Link to comment
Share on other sites

Ceva informatii si poze la jante?

imi pare rau dar jantele nu se dau, saptamana asta le vopsesc in camp electrostatic si le pun pe noua masina, dar am gasit pe un site de profil)nu stiu daca am voie sa dau numele sitului....) la fel ca ale mele la 400euro... o sa caut si iti trimit link-ul....

 

ins1dez- instalatia mai este dar daca este pentru masina din semnatura nu cred ca se va potrivi...

Dariusel- ai pm

Rares_CJ- nu a avut;

 

si pozele cu trimurile...

post-18049-1246297998_thumb.jpg

post-18049-1246298009_thumb.jpg

Edited by morph3us_
Link to comment
Share on other sites

Poza si pret pt ceasurile de bord!

nu te complica cu ceasuri sh ca eu am aruncat 8mil.

 

Pe mine ma intereseaza mai mult pentru indicatorul de combustibil ... pe care l-am rupt ....candva <_<

 

imi pare rau doar tot bordu(partea cu ace) si ti-l dau pe verificate si daca nu e bun il poti returna! singura problema e ca are niste pixeli arsi!

Edited by morph3us_
Link to comment
Share on other sites

la afisajul MID pixelii sunt ok,merg toti?ms

 

daca la MID te referi la afisajul ala de sub cd-player atunci da pixeli sunt toti n-au nicio problema,dar nu il dau decat cu cd-playerul...

 

si la ce pret le dai impreuna?

Link to comment
Share on other sites

Poza si pret pt ceasurile de bord!

nu te complica cu ceasuri sh ca eu am aruncat 8mil.

 

Pe mine ma intereseaza mai mult pentru indicatorul de combustibil ... pe care l-am rupt ....candva <_<

 

imi pare rau doar tot bordu(partea cu ace) si ti-l dau pe verificate si daca nu e bun il poti returna! singura problema e ca are niste pixeli arsi!

 

Pret?

E cu display mare ? ai vreo poza!

Link to comment
Share on other sites

poti sa imi dai un PM cu nr tau de telefon? multumesc

 

 

0762 959 286 - Damian

 

gonzo- narile sunt aproape perfecte <_< in sensul ca una dintre ele are 3 sau 4 striatii in coltul de sus , maine pun o poza ca sa poti vedea mai in detaliu!

 

BogdanCH - o sa pun tot maine o poza cu el si apoi discutam..

 

tny87- 200 de euro

Edited by morph3us_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.